Фън шуй V

  • 26 413
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 371
Здравейте. Имам въпрос относно разположението на ъглови легла в детска стая, граничеща с баня и тоалетна. Удачно ли е  легло да се разположи на общата стена на двете помещения, като се има предвид, че точно на въпросната обща стена се намират мивка и тоалетно казанче?  Благодаря предварително за отговора!  bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 2 019
Ако имаш възможност не разполагай леглото на тази стена.

# 77
  • Мнения: 329
Имам въпросче към shoshi, инетресувам се от стълбовете на съдбата и по конкретно за синът ми, на който му предстои кандидатстване, писах в международния форум-отговориха ми с въпрос и от тогава нямам повече отговори. Sad Не знам какъв е реда, видях че има подобни теми и то с много обстойни отговори, а аз не получавам такива, ако има правила моля те да ми пишеш, важен е отговора за мен.

# 78
  • София
  • Мнения: 6 212
Отдавна не съм се включвала...  Simple Smile Гледам в една съседна тема за балдахини едни красоти, купища снимки... От малка май винаги ми е харесвала идеята за такова легло  Flutter Сега обаче все се замислям кое как е по ФШ. Вие как смятате, дали "вреди" по някакъв начин балдахинът над леглото, да не потиска и той като някоя греда?
Примерче:

# 79
  • София
  • Мнения: 2 019
Лято, балдахините също сме ги обсъждали. Съвсем различни са от гредите, спокойно можеш да си сложиш ако ти харесва.
siren, нямам представа защо не ти е отговорил Алексей. Може и да е зает, но гледам, че после се е включвал с отговори, не знам. Няма никакви специални правила. Ако искаш му прати лично съобщение да го подсетиш.

# 80
  • Мнения: 329
Писах му, но дали го е получил започвам да се замислям, да нямам проблем с изпращането.......?! Нямам отговор за сега. Благодаря ти !

# 81
  • Мнения: 2 643
Здравейте,

ордавна ви чета и все се каня да попитам, ама не искам и да досаждам Embarassed обзавеждаме ново жилище в което ще се нанесем живот и здраве след около 2 месеца. Та въпросът ми е следния: мъжът ми и аз сме източна група, а малкото ни 4 месечно бебче е западна група. Какво бихме могли да направим така че и за нас и за бебко местоположенията в апартамента да са благоприятни?

Прилагам схема на апаратамента.

http://img143.imageshack.us/my.php?image=apartamentsmallru2.jpg
 
.......





Много благодаря на всички които ще се включат със съвет.

# 82
  • София
  • Мнения: 2 019
Ето тук можеш да си изчислиш благоприятните направления, ако това те интересува.

# 83
  • Мнения: 1 216
shoshi, ЧРД за теб.
Пожелавам ти най-фън шуйският фъншуй да фъншуйства покрай теб като 9 златни рибки  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 2 643
Честит рожден ден Шоши!

Бъди жива и здрава мила  Hug всичко останало е "бял кахър" както казваше моята баба!

# 85
  • София
  • Мнения: 6 212
Честит рожден ден и от мен!  Grinning Много здраве, късмет и щастие, и да си все така отзивчива!  Wink  bouquet Hug

# 86
  • Карлово
  • Мнения: 4 695
  Animal Tropical Fish  Animal Tropical Fish  Animal Tropical Fish
 
Честит Рожден Ден Шоши
Здраве и любов пожелавам.
Анонимен читател на фън шуй-ските теми.
 bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 2 019
Благодаря на всички за милте думи и хубавите пожелания!    Heart Eyes
Днес голямата ми дъщеря има рожден ден. Черпя и за двете  Grinning
     

# 88
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Здравейте,аз съм в процес на търсене на къща. Преди време се бях спряла на една ,но беше с неблагопиятно разположение на вх.врата, консултирах се тук и не се престраших Confused
Сега отново съм влюбена в др. къщичка ,но мястото на което се намира е много необичайно и не зная дали това е добре според фън шуй или не.Значи намира се непосредствено до главен път, но е под нивото му. Къщата е на един етаж и върха на покрива е горе-долу на нивото ма пътя,до нея се слиза със стъпала newsm78 Не зная как да го обесня по-добре, дано някой ме е разбрал.
Изчела съм няколко книги за фън шуй но не съм срещтала такъв вариянт. Лично аз я усещам някък сгушена и уютна Thinking
Моля ви ако сте срещали "такова нещо"-помагайтееее

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Не е много добре такова разположение, поне, което аз разбрах. Все пак нарисувай по-подробна скица.

Общи условия

Активация на акаунт