За Негово Величество чипса

  • 13 213
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 816
Чипс обичам, но много отдавна не купувам и не се яде вкъщи. Правя на детето домашен, много го харесва, но не го правя често.

# 16
  • Мнения: 1 352
 Sick
Слава Богу не обичам боклуци като чипс, газирано, мазно, солети и подобните му там. Като се замисля само Бейк ролс харесвам - със сирене и спанак.

# 17
  • Мнения: 11 747
Изобщо не обичам чипс. Никога не съм го обичала и май по-добре.

# 18
  • Мнения: 1 436
Hе сме фенове на картофения чипс, но тортилен ядем доста. Старая да купувам печен, а не пържен, но то като му сложиш гуакамоле, пак не е здравословно  Laughing

# 19
  • Мнения: 463
Всички у нас обичаме чипс - картофения де, намирам около нас да продават от онзи едновремешния чипс в прозрачните пликчета и си хапваме - да си призная не толкова често според мен - 1-2 месечно, но пък си го хапваме с удоволствие.  Embarassed

# 20
  • Мнения: 2 220
Последно пробвах този с морска сол. Направо е невероятно вкусен!

# 21
  • Мнения: 674
 Обичам истински чипс, а не брашнен. Laughing В нашия град се продава един вид, който е точно като този от преди време, за който говориш, Блонди.
 Честно казано, повечето купени чипсове дори не мога да ги вкуся. Wink
 Домашен не съм правила от години, поради липса на време. Tired

# 22
  • варна
  • Мнения: 1 830
В къщи всички много го обичаме чипса, ядем всякакъв Crazy.Никога не съм правила, но тази темичка ме подсеща, че ще трябва да се опитам да направя Wink

# 23
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
В анкетата я няма моята опция - тортилен чипс с nacho cheese.  Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 5 758
Последно пробвах този с морска сол. Направо е невероятно вкусен!
Така ли, хубав е значи? Аз се чудех какво е като вкус, даже смешно ми звучеше в рекламата  Laughing
Не си ли е просто чипс със сол? Май трябва да го пробвам  Wink

# 25
  • Мнения: 3 314
всякакъв  обичаме   Crazy 

# 26
  • Мнения: 2 241
Обожавам чипс, но вече много, много рядко си го позволявам. Въобще пък не съм се замисляла кой истински, кой фалшив, стига ми вкусът да ми допада, обичам само със сол или с паприка, обичам Ruffles и Tortilla.
А и вкъщи не ми е хрумвало да си правя. Някой от споделилите, че правят, ще даде ли нещо като рецепта?

# 27
  • Мнения: 282
Обичам чипс, но се въздържам.
Правила съм и домашен, но си е голяма играчка.

# 28
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Не съм яла чипс от години, но ако се престраша някой ден да купя ще е Pringles Peace

# 29
  • Мнения: 125
Веднъж си правех чипс но е страшна играчка.
Обелваш картофите и ги нарязваш на много тънки ивици или кръгчета.Изсипваш ги в голяма купа и ги заливаш с вода.На два часа сменяш водата.Аз повтарях процедурата цял ден.На другия ден ги пържих във фитюрник.Стана истински чипс.

Общи условия

Активация на акаунт