Рожден ден в детски клуб Барбарони

  • 12 231
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Анда, а кой е този клуб?

# 16
  • Мнения: 5 877
Отговорих на лични, за да не бъде реклама.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 220
Анда, няма да е реклама.
Кажи кой е клуба, моля те.
След като вчера ходихме на РД в един от поредните "хитови" клубове в София и след не дотам добрите впечатления, пак съм в голяма чуденка къде да празнуваме 5-тия РД на Иво.
Още имам достатъчно време да направя резервация в добро място, така че всякакви отзиви са добре дошли.

# 18
  • Мнения: 2 829
две поредни години правиме рождения ден на моята дъщеричка във въпросния клуб

Определено нивото на клубчето  е паднало Peace
жалко :

# 19
  • Мнения: 6 206
Каспър, прииска ми се да го опитам този твой клуб. Рождени дни с преспиване организирате ли  Laughing
 Heart Eyes
Додо, струва ми се напълно основателна критиката за "Барбарони". Ще я имам предвид, аз съм била веднъж там на рожден ден, не ми се видя нито добро, нито лошо, повечето клубчета в Сф изглеждат така - зала с играчки за малките, каките се развяват и де гледат, де не гледат, басейн с топки нали има.
Тази година за пръв път правих рожден ден извън къщи и то основно защото домът ми има нужда от ремонт. Доволна съм от клуба ето защо - нямаха ни басейн с топки, ни малка джунгла, ни пързалки, ни нищо такова. Само две каки, които се занимаваха с децата от началото до самия край и то така, че родителите се скупчиха да гледат. Няколко тематични игри, няколко ритуала около рождения ден, доста внимание към децата. Детето се почувства като кралица.

Анде, обичам те и те уважавам, но изкарваш лабиринта и басейна с топките недостатък, което не е така.
Въпросният лабиринт се оказва невероятен остров на приключенията. Само трябва малко фантазия и тематичните игри стават три пъти по-интересни, само някой трябва да си размърда мозъка....
А колкото до скупчването на родителите, това си е до родители - има такива, че каквото и да правиш, и най-невероятното шоу, няма как да си оставят цигарата и да се вдигнат. Тези два часа никой да не ги занимава им се оказват най-важните.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 559
Преди месец бяхме там на р.д. - хигиената в тоалетната определено не на нужното ниво. има опасни играчки - масичката и пейките в предната част на клуба се строполиха върху едно току що проходило дете поради факта, че  горната й част се вади от краката. понаместиха я и айде пак там на място ... за чака друга жертва Shocked Shocked Shocked.

# 21
  • София
  • Мнения: 11 710
Включвам се с неудобство в темата.Аз бях една от майките,които препоръча и изказа положителни отзиви за този клуб.
Уточнявам,че рождения ден на дъщеря ми беше отпразнуван през юни миналата година там.Навърши 2 години и повечето гостенчета бяха във възрастовия интервал 1-3 годинки.Съответно не бях ангажирала клоуни.
Храната беше на ниво.Бях поръчала пица и дори бях помолила да не слагат гъби /по рецепта беше с гъби/,защото все пак ще се консумира от деца.Молбата ми беше изпълнена,а пицата беше топла.
За родителите бях поръчала мезета/хапки и бяха пресни.
Тортата също беше на ниво,но както казхте,тя не е правена тама,а в Лаг./поне нашата/.
Тоалетната не съм посещавала и не мога да споделя впечатления.
dodo_dodo много съжалявам,ако съм те подвела и по този начин съм допринесла за разочарованието от този клуб и най-вече за не най-хубавото прекарване на РД.
Приеми моите извинения! Embarassed

Ако трябва да съм откровена,мислех за РД на дъщеря ми отново този клуб да бъде в списъка ми,заедно с Ментов Носорог в Бъкстон,за който четох добри отзиви.Сега вече се замислям....

# 22
  • Мнения: 5 877
Каспър,
не се засягай на чест  Laughing
Разбира се, че топките и басейнът не са недостатък сами по себе си, аз съдя по местата, на които съм била, и по методите на работа с децата. Може би съществен недостатък на разсъжденията ми е фактът, че не съм се пускала никога в басейн с такива топки и не мога да кажа какво е  Laughing Въпросът е, че според мен някои собственици гледат на клубовете като на детска площадка на закрито - достатъчно е да има съоръжения. А то не е така. Може би покупката на такива неща ги изтощава финансово и не влагат пари в заплати на персонала? Не знам.
Може и да е до изисквания на родители - на едно място ми похвалиха като предимство факта, че помещението за родители било съвсем отделно и децата се виждали само на видеостена.  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 877
............
Може и да е до изисквания на родители - на едно място ми похвалиха като предимство факта, че помещението за родители било съвсем отделно и децата се виждали само на видеостена.  newsm78

аз само за тази част ще добавя - не знам дали родителите го изискват, но по-големите деца (7-8 годишни момчета) определено настояват затова.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 211
... на едно място ми похвалиха като предимство факта, че помещението за родители било съвсем отделно и децата се виждали само на видеостена.  newsm78

В някои от клубовете се пуши в родителската зала, затова е добре децата да са отделно. Друг е въпросът, дали трябва да се пуши на такова място.

# 25
  • София
  • Мнения: 14 687
За събота и неделя бяхме на четири рождени дни-следобяд и вечер-от четирите клуба-само този в НДК си струваше, дъщеря ми искаше вечерта да се връща пак там да си продължи празника.

# 26
  • Мнения: 3 161
Аз имам доста сериозен поглед върху конкретния клуб. Празнували сме няколко рд там (вкл. на дъщеря ми) и провеждаме редовно плейгрупите през седмицата. Базата е добра - просторно е, децата харесват съоръженията (макар че аз не съм им фен). Понякога е трудно да привлечем вниманието им с нашите занимания, защото те са се заиграли. За дървената масичка, която пада върху децата, потвърждавам - но май тези дни я махнаха най-после (беше готина, от COMO, с картинки, но счупена и се разпадаше непрекъснато). Тоалетната - ами една е, ама не съм видяла досега клуб с две тоалетни, нищо, че има такова изискване. Каките - различно. Напоследък забелязвам, че играят и гушкат по-мъничките дечица (които по принцип трябва да са с майките си в салона). Но по принцип не са обучени да са наиматорки и да занимават децата; просто следят да не се пребият. Ритуал за рд няма, освен ако сами не си го направите (или да поканите аниматори - в случая е ясно, че там е имало фал). В това отношение на малко места съм виждала добра програма - едно от тях беше Мики Маус, където базата не ми хареса толкова, но каките бяха невероятни и програмата беше измислена от начало до край, страхотни бяха. Храната не се приготвя в клуба, така че те нямат пряка отговорност за нея; но ако много родители се оплакват, предполагам, че биха сменили фирмата за доставки. Момичетата, които стоят на бара и отговарят за работата на клуба (поръчки, резервации и пр) се сменят доста; има какво да се желае. В конкретния случай явно са проявили сериозна небрежност и са ви развалили празника, за което много съжалявам и напълно разбирам възмущението ви. Но както казва и Каспър, клубът е пълен (месец напред се прави резервация за уикенда) и явно повечето хора са доволни. Дали защото не обръщат внимание на детайлите, дали защото не им се е случило такова неблагоприятно стечение на обстоятелствата - това са фактите. Така че за мен Барбарони остава едно доста приемливо място, със своите плюсове и минуси. Разбира се, при случай като описания, разговор с управителите е наложителен; бих поискала и компенсация. Dodo, за 20. 04 - много се надявам да намерите подходящо място и да си прекарате страхотно. В крайна сметка, при хубаво време, един пикник на открито е най-страхотният начин децата да се наиграят и родителите да се видят, само иска малко организация и намиране на подходяща полянка.

# 27
  • Мнения: 3 034
за Барбарони не мога да кажа нищо конкретно - били сме на един рд там, беше ок. били сме и на една плейгрупа, също нямам забележки.
това, което мога да кажа за клубовете по принцип е, че за мен няма никакво значение какви съоражения ще има един клуб, а какъв е персоналът в него. хората, които се грижат за децата, следят ги, развличат ги - те са много по-важно от самите играчки.
едно дете можеш да го забавляваш и с парцалче, ако знаеш как.
в никакъв случай не отричам обаче, че наличието на басей, надуваем замък, пързалка и др. такива са голямо предимство.
/в басейна с топките е готино, Анда. от опит го казвам. Mr. Green/

за съжаление, обаче, на последните два рд-та, на които бяхме, макар базата да беше добра - персоналът беше под всякаква критика.

на първия, който беше на детенце на съфорумка, базата даже беше супер. имаше и двуетажно легло, неясно защо. попитах дали не се оставят деца с преспиване, но се оказа, че то е просто за уют. е, да - но на по-големите деца им се караха, като се качваха на него, защото са имали случай на паднало отвтория етаж дете. ами, махнете го, ако е опасно, какъв е смисълът от предмет, който няма да бъде използван ?  newsm78
лошото не беше в двуетажното легло, а в отношението на каките.лелите. или по-точно в липсата на такова. едната какичка просто седеш до басейна и не стана нито веднъж. другите през повечето време бяха на вън. не мис е описва дълго какво стана, но майката направи забележка на собственичката, която й каза нещо от сорта " до сега не сме имали забележки, клиенти имаме, ако не ви харесва, не идвайте".....

на втория рд имаше три жени. по-точно една жена и две момичета. жената се опитваше да се справи с децата, доакто момичетата бяха там да се забавляват те самите. накрая си сложиха крилца, облякоха си рокли и си се заиграха - нищо лошо, ако поне малко въведат в тази игра и децата. но не - децата им бяха пречещите елементи, които трябва да бъдат прескочени.

dodo_dodo, ако си намерите заведение или решите да е в къщи рд на другото ти дете, аз също мога да ти дам координати на клоун. добър е.
успех и дано този път мине, както искате !  Peace

# 28
  • Мнения: 4 371
Какво е плейгрупа newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 15 220
Тоалетната - ами една е, ама не съм видяла досега клуб с две тоалетни, нищо, че има такова изискване.

Сещам се поне за два клуба с 2 тоалетни-"Двете феи" и "Мечо Пух" (томи в "Люлин"). За други не мога да кажа-не съм ходила във всички, все пак.  Simple Smile

на първия, който беше на детенце на съфорумка, базата даже беше супер. имаше и двуетажно легло, неясно защо. попитах дали не се оставят деца с преспиване, но се оказа, че то е просто за уют. е, да - но на по-големите деца им се караха, като се качваха на него, защото са имали случай на паднало отвтория етаж дете. ами, махнете го, ако е опасно, какъв е смисълът от предмет, който няма да бъде използван ?  newsm78
лошото не беше в двуетажното легло, а в отношението на каките.лелите. или по-точно в липсата на такова. едната какичка просто седеш до басейна и не стана нито веднъж. другите през повечето време бяха на вън. не мис е описва дълго какво стана, но майката направи забележка на собственичката, която й каза нещо от сорта " до сега не сме имали забележки, клиенти имаме, ако не ви харесва, не идвайте".....

Ако имаш предвид "Джулиленд"-потвърждавам.
Ако нямаш предвид "Джулиленд"-положението там е аналогично.

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 13:18 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт