Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 91 288
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 555
Запис в новата темичка  Peace

# 16
И в Благоевград вече имаме Аутлет магазинче.Идеино е направено и е комбинирано е сдетски дрешки втора ръка което в началото ме стресна а и проблема е че от новите има само по една две бройки и нямат номерация, но пък цените са страхотни, все си взимам по нещичко.

# 17
 Rolling Eyesупс обърках форумите така е като чета 2-3 едновременно

# 18
  • Мнения: 1 632
Какво ти пука,нали пак е 2-ра употреба  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 893
Записвам се и тук с надеждата, че някой ще ме светне, ако се появи подобен магазин в Бургас.

# 20
  • Мнения: 1 632
Аз исках нова печка,а сега ще търся пералня,че и сушилня!Развали ми се пералнята,а тъкмо  щяхме да вземаме печка,ама се отлага.Чак ми се реве,от пропадналите ми планове.А пералнята ми беше само на 4 години,от Техномаркет за близо 900лв.Никога повече няма да си купя нищо от там.

# 21
  • Мнения: 5 178
Ивка, кофти работа.. успех в пазаруването

# 22
  • Мнения: 1 632
Благодаря ти,КОТЕ!

# 23
  • Мнения: 82
Здравейте момичета, много полезна информация в тази темичка, ама да ви питам- в тези магазини някой да е виждал климатици да се продават? newsm78 Че съм си наумила да си купуваме , защото миналото лято едва оживях без...и сега мисля да си взема ама ако може нещо по тънко...че не ми се дават 1000 лева Sick Предварително благодаря

# 24
  • Мнения: 5 178
Sweetness, няма климатици там
само "бяла" техника е

# 25
  • Мнения: 308
Здравейте! Извинявам се ако вече има информация за маг.Техносвят в Стара Загора , но понеже наскоро го открихме на нов адрес рещих да го напиша - намира се на ъгъла на ул.Христо Ботев и ул. Гео Милев(посока изток).Миналата седмица от там взехме пералня(за 7,5 кг. пране),хладилник с фризер(вис. 170см.) , абсорбатор и микровълнова . Преди 2 години си взехме хладилник и останах много доволна.

# 26
  • Мнения: 47 991
Някой дали знае къде се продават уреди за трениране (домашен фитенс) 2 употреба? Например велоергометър или кростренажор?

# 27
  • Мнения: 133
Един въпрос и от мен - можели някой да ми обясни по-подробно къде се намира магазина в Банкя - ходих, търсих, но не го намерих  newsm45 newsm45 newsm45

# 28
  • Мнения: 1 632
Оправиха ми пералнята Party !Оказа се,че аз  съм виновна.Като съм вадила помпата съм откачила кабел,без да разбера  Embarassed.Понеже много обичам да разглеждам ел.уреди отвътре,първо се опитвам да ги оправям сама,и съм ги оправяла,но този път се изложих.Важното е,че проблема е решен и ще си купя в крайна сметка фурна  Party .
Сега обаче се чудя какви котлони да си взема  Thinking и вчера намерих този индукционен котлон http://tcm.dir.bg/_files/t5_2166314.jpg ,струва 45лв.Някой ползвал ли е такова нещо?Дали си заслужава?

# 29
  • Мнения: 1 632
Някой дали знае къде се продават уреди за трениране (домашен фитенс) 2 употреба? Например велоергометър или кростренажор?
Разгледай обявите във вестниците,там можеш да намериш!
Купи си уреди само ако си сигурна,че ще ги ползваш.Аз имам доста,но вече рядко се потя над тях и не всички използвам.Само в началото докато си ги купиш и има хъс,после ще ги ползваш за поставка на дрехи.А не са малко парите им.

Общи условия

Активация на акаунт