Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 91 304
  • 321
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 085
следя ви  Sunglasses

# 31
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Aй ши почерпиш .. някой ден
Когато кажеш!
Харесах си 1 фурна за вграждане с пиролиза,студено стъкло и доста други функции.Беше 750лв.Направо я сънувам вече! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Та въпроса ми е като цена дали е добре  newsm78?Модела е ARISTON FQ99P.1

За фурна с пиролиза тази цена е повече от добра.
Принципно започват от 1500лв за нови уреди в техно -нещо си магазините.

# 32
  • Мнения: 2 891
Ееее, чак 1500 не са. Има и за 1000.

Аристон

Зануси

АЕG

# 33
  • виртуално
  • Мнения: 2 864
Търся спешно хладилник с камера ( или с фризерни чекмеджета ) висок около 140/160 см.
Знаете ли къде в момента има такива и каква е горе-долу цената?

# 34
  • Мнения: 9
Здравейте,
Бих искал да уточня адреса на магазина... "Техносвят" (може да греша името Техно**** нещо беше). Улицата е "Полтава" 1. Търсих си там пералня... Имаше някакви Haier, на цена от 420 лева. Някой да знае нещо повече за перални Хайер? На мене не ми вдъхва много доверие, може би заради лошата слава на климатиците в Техномаркет със същото название.
Име още един приятен магазин за уреди предимно втора употреба, както и по-малко такива с транспортни дефекти, който се намира на ул. "Н. Габровски" близо да бившия М-тел. Там цените на пералните втора употреба бяха около 280 (само за информация).

# 35
  • Мнения: 5 178
За кой град говориш Чо ?

# 36
Коте, табличката ти с кг.-то е страхотна. Аз съм с теб! Дерзай !

# 37
  • София
  • Мнения: 2 079
Един въпрос и от мен - можели някой да ми обясни по-подробно къде се намира магазина в Банкя - ходих, търсих, но не го намерих  newsm45 newsm45 newsm45
Този магазин се намира точно до последната или началната спирка на рейсовете в Банкя.

# 38
  • Мнения: 133
и аз така знам, но както написах  - ходих, гледах  - Тц магазин. То при последната спирка е нещо като малко площадче и от едната страна има сграда като бившите кооп магазини. там ли някъде е?

# 39
  • Варна
  • Мнения: 915
smile3507 офффффффф, изтощихте ме, бре хора  newsm62
от сутринта чета първата тема и най-после я приключих, че и втората  smile3521
сега и аз съм на тази вълна и ще чета не, ами и пушилка ще се вдига  smile3532
за сега си купихме готварска печка scholtes от магазин за техника с транспортни дефекти в Шумен за 520лв. Към магазина ме насочи моя приятелка, която е от Шумен. Като отидохме в магазина, ни казаха, че в Шумен са вече 3, а са открили и във Варна. Отзиви за печката все още не мога да дам, т.к. има още малко време докато влезе в употреба, т.е. докато се преместим от квартирата и засега ще си отлежава и ще й тече гаранцията  Weary
Ходих да разгледам и магазина им тук, но не ми хареса - уредите са с доста повече дефекти и май са по-скъпи, но за второто не съм много убедена, т.к. не знам дали по-високата цена на фурната например не се дължи на това, че е по-нов модел  newsm12 иначе като разпитах за функциите, се покриваха с на тази, която си бях харесала в Шумен. Харесах си и съдомиялна, на същата марка, за 12 комплекта за 480лв. Може би тази вечер ще ми я купят, нея ще се опитаме да я пробваме докато сме тук в квартирата и дано стане да се върже с води и тоци и ще обявя край на 1dishes висенето пред мивката с часове newsm44   
Поръчали сме да ни се обадят, ако пристигнат котлони двойка, но сега като изкълвах предната тема, видях, че има по-доволни от индукцион, отколкото керамика, та ще трябва да почета още по въпроса.
Също търсим и аспиратор и много харесахме един, но е 90 см. и ни е голям, ще чакаме за по-малък.



Споделете какво мислите за покупките ми, изгодни ли са, или съм се попрецакала  Crazy че малко на сляпо се хвърлих - в смисъл, че нищо не знам за тази марка, не знам от коя година са тези модели, а все пак това са покупки, които не смятам да правя редовно, е може би няма и да е веднъж в живота, но все пак са си дългосрочни. Иска ми се и да вземем микровълнова за вграждане, но да е нещо по-евтинко, без много функции, т.к. ще я ползвам само за затопляне. Каква най-ниска цена сте срещали за такава?

Да се включа и по темата за уредите втора употреба - два пъти досега съм си купувала хладилник и веднъж пералня. Всичките от едно й също място - на края на ул. Бр. Миладинови има едно магазинче, момчето дава на уредите 1 година гаранция. Единият хладилник работи безотказно вече шеста година, другия и пералнята - трета. Хладилниците са liebherr, пералнята - индезит.

Ами това засега от мен   bouquet малко длъжко стана, ама да си го върна за голямото четене днес  newsm62

# 40
  • София
  • Мнения: 2 079
и аз така знам, но както написах  - ходих, гледах  - Тц магазин. То при последната спирка е нещо като малко площадче и от едната страна има сграда като бившите кооп магазини. там ли някъде е?

Като застанеш с гръб към последната спирка, пред теб е една голяма сграда, синя, долу, в подземията, при стълбичките е въпросният магазин, като мазе на голямата синя сграда се явява. Отгоре, където е входът откъм главната улица, е магазин за мебели и/или дрехи втора употреба.
Дано си разбрала.  Hug

# 41
  • Мнения: 133
  bouquet  bouquet  bouquet Благодаря 

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 09:36 от byby

# 42
  • Мнения: 1 632
m_a_y_a дай повече инфо за фурната и миялната за да ти кажем как вървят!Модел,функции и т.н

# 43
  • Варна
  • Мнения: 915
а някой срещал ли е вана за крака в тези магазини с транспортните дефекти?
ивка-щастливка, ами модел никъде не се вижда написан, като ми ги донесат ще ги снимам и ще ви покажа
между другото днес ходих и до магазина на Мир, там имаше същата съдомиялна, но на доста по-висока цена - с над 200лв отгоре  Crazy

# 44
  • Мнения: 5 178
я пак за съдомиялните .. търся 12 ка
и Мая за кой магазин говориш в предния си пост ..

Общи условия

Активация на акаунт