Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 91 303
  • 321
  •   1
Отговори
# 240
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
айде някой да каже какво си е купил от пловдивския техно..хит..., май беше! то верно тук всички сме баровци, ама ако все пак някой е пазарувал от там да каже две думи. събират ми се доста неща за купуване - абе всичко - пералня, сушилня, миялна, хладилник фурна и котлони - та ако имате прясна информация за цени и наличности.....

# 241
  • Мнения: 1 632
Мацки,моля ви  Praynigкажете от къде мога да си изтегля инструкции на БГ за сушилня Hotpoint CTD40!В магазина ме предупредиха,че нямат,но аз толкова я харесах и я взех така.

# 242
  • Мнения: 285
И аз си търся сушилня,горе долу,какви са им цените по тези магазини newsm78?

# 243
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Взех я от Варна, магазина с/у гарата. ивка-щастливка , защо не им пишеш на официалния сайт? На мен оттам ми пратиха упътването. Много са мили.

# 244
  • Мнения: 1 632
Взех я от Варна, магазина с/у гарата. ивка-щастливка , защо не им пишеш на официалния сайт? На мен оттам ми пратиха упътването. Много са мили.
И аз сушилнята  от там я взех.Цена можешш ли да кажеш,че вече издивявам за нова печка
За съжаление не мога да пиша заради езикова бариера Embarassed

# 245
  • Мнения: 2 085
еййй, много ми е далече пустата Варна   Cry
В софийските магазини някой ходил ли е скоро?

# 246
  • Мнения: 2 558
интересна темичка  Peace

# 247
  • Варна
  • Мнения: 915
леле паяжина е хванала темата ни  Whistling, чак на девета страница я открих  ooooh! ама нали съм упорита  Crazy
някой скоро да е ревизирал шуменските или варненските магазини, че съм се запалила, направо възпламенила от една съседна тема за сушилни, които могат да гладят, но по 1900лв  Money
че някой ако има прясно инфо какви са цените и какви са функциите, ще съм благодарна  Heart Eyes

# 248
  • Мнения: 1 632
В тези магазини,няма точно този тип сушилни,но аз смело мога да заявя,че моята за 350лв,върши чудеса.
Изобщо не гладя вече.
Важното е да и улучиш програмите,за да не се намачкват дрехите.
Вадя ги веднага след като спре и ги сгъвам,и после са си като огладени.
От 1 месец не съм простирала и гладила.
Моето мнение е да вземеш обикновена сушилня,пак ще си доволна Peace

# 249
  • Мнения: 1 877
Срещу завод Витоша на черни връх имало страхотен магазин за уреди с транспортни дефекти , но като ходих през седмицата ми казаха случаини минувачи че вече го няма.
Та дали някои знае къде е преместен или да даде адрес на подобен магазин.
Искам да купя нов хладилник и сушилня.

# 250
  • Мнения: 2 085
Срещу завод Витоша на черни връх имало страхотен магазин за уреди с транспортни дефекти , но като ходих през седмицата ми казаха случаини минувачи че вече го няма.
Знаеш ли поне как се е казвал?

# 251
  • Мнения: 1 877
За съжаление не  Sad

# 252
  • Мнения: 2 085
жалко Confused
Виж по-назад в темата има адреси на такива магазини в Сф Peace

# 253
  • Мнения: 285
Вчера си купих сушилня Сименс за 280лв. втора употреба,но още не сме я монтирали.Човека от магазина каза,че може и на балкона да се постави,но аз се притеснявам да не се повреди там newsm78.

# 254
  • Мнения: 2 085
Нина§ , откъде я купи?

Общи условия

Активация на акаунт