Интимен гел - Dercome femme на Dr. Wolff или на Себамед?

  • 23 265
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 983
Ползвам на Ейвън прозрачния гел. Доволна съм.

# 61
  • Мнения: 36 014
Виждала съм тестерчета , мой съвет първо пробвайте Hug


Ооо аз тестерчета на интимен гел до сега не съм виждала, явно трябва да попитам в аптеките.  Thinking

ползвала съм тестери на Дерком и на Себамед
днес видях интимен гел и на А-дерма

# 62
  • Мнения: 1 043
Аз харесвам на Лактацид , взех си последно на Ейвън / неароматизирания , има миризма за спирт/ и се оказа че и при мен  и при дъщеря ми има оплаквания -  дразнене ...
сега чета за да реша кой да пробвам и може би или ще си взема пак лактацид или на себамед ще се спра

# 63
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, при децата (т.е момичетата, нашите деца  Mr. Green) от каква възраст може да почне да се ползват интимни гелове? Интересно ми е

# 64
  • Мнения: 2 498
Голямата ми дъщеря е на 10 и ползва интимен гел....не виждам нищо лошо в това...

# 65
  • Мнения: 279
Аз реших и си взех на Себамед! Ще кажа как е след няколко дена Wink
А анкетата я оставям да си тече  Grinning

# 66
  • Мнения: 3 356
Ползвам Лактацид

# 67
  • Мнения: 178
Има Флоражин който е 9 дози в 1 кутия и Флоражин 200мл.Написах цената на този който имахме в момента.На този който е 200мл пише интимен сапун !!!

# 68
  • София
  • Мнения: 708
Ползвала съм Дерком и Лактацид. честно казано.....май ми е все тая  newsm78

# 69
  • Мнения: 256
Само да вметна, че от бременността ми се появиха някакви гадни гъбички, доктора ми предписа антибиотик. Аз съм алергична към антибиотици, но според него било по-важно да ги пия, отколкото обрива, който щях да получа. Естествено му пренебрегнах решението. Тогава купих Себамед, за около 4 или 5 дни с душ 2-3 пъти дневно се изчистих напълно. Малко странно ми звучи поста, като реклама на космодиск, който решава всичките ви проблеми, но наистина съм много доволна.

# 70
  • Мнения: 743
Гласувах за Dercome.
Ползвам го от 5-6 години - изключително доволна съм   Peace

 Peace

# 71
  • Мнения: X
Ползвам Себамед,много съм доволна,даже и съпругът ми му е фен.

# 72
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз имах известни гинекологични проблеми след второто раждане (не отидох на лекар, но наподобяваха гъбички) и ги оправих само с възвръщане на флората (комбинирах Флоражин интимен гел, Флоражин промивки и глобулите, всяка вечер) Оправих се напълно и от тогава не съм имала проблем. Голям фен съм на глобулите, ползвам ги и след менструалният цикъл по 3 дни, за възвръщане  на флората. Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 1 914
Не мога да разбера защо след като темата е за сравнение между 2 гела, се споменават трети.  Naughty

Тези двата са най- добрите за мен. На 3 място Флоражин, но не ми харесва много аромата му.

Ползвах дълго време Дерком (гинеколожката ми беше казала, че е много добър) и се кълнях, че няма да го сменя. Но Себамед май ми се отразява по- добре и после установих защо-=>ph-то. Колкото по- ниско, толкова по- добре.  Peace

По едно време ползвах и Лактацид, но имах гъбички тогава и го спрях, защото предполагам знаете- като имаш гъбички, млечната киселина действа с обратния ефект, като храна за гъбичките. В Дерком има млечна суроватка. Така че- ако съм чиста- ползвам и двата, еднакво добри са за мен, медицински. А и са си доста количество и тъкмо да не ми омръзват. Ако се съмнявам за гъбички или имам течение- Себамед.  Wink

Мисля, че повечето пари си заслужават, особено за такова деликатно място.  Laughing

# 74
  • Мнения: 67
себамед Peace

Общи условия

Активация на акаунт