Интимен гел - Dercome femme на Dr. Wolff или на Себамед?

  • 23 269
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 448
От тези двата съм ползвала само Dercome femme на Dr. Wolf, беше ми излисан от лекар след едни ужасни проблеми, които ми нанесе една гинеколожка. Около година ползвах само него, но той е по - скоро медицински / т.е. няма никакъв парфюм в него /. Ползвала съм и на Орифлейм и Нивеа, като от Нивеа съм най-доволна.

# 46
  • Мнения: 178
Себамед-ph 3,8-без алкали
Предпазва от патологични микроорганизми(гьбични и бактериални)
Поддьржа микрофлоралния баланс.Сьстав:лайка алое и т.н.
Подходящ за чувствителна кожа.200ml-12,50

REGANCE -Mamaderm(Гьрция)
Регулира влажността,предпазва от вьзпаления.
Сьдьржа-овес,зехтин,розмарин,трихлозан и др.200ml-8лв

DERCOME FEMME
За ежедневна грижа
На основата на естествена суроватка.
ph-4-4,5
Стабилизира и запазва киселинната защитна функция на кожата и лигавицата ,предпазва от повтарящи се инфекции в чувствителната интимна област.Сьдьржа:мл.суроватка,протеини,аминокиселини,вит.А,В,Е и екстракт от лайка.200ml-15,50

За Флоражин пише ,че е овлажняващ с лактобацили.Цената му е 12,50-9 дози.

# 47
  • Мнения: 2 172
Момичета по какво разбирата,че еди кой си интимен гел е по-добър от друг ии ,че сте по-доволни?В какво се изразява въпросната разлика  Thinking

# 48
  • Мнения: 36 087
Момичета по какво разбирата,че еди кой си интимен гел е по-добър от друг ии ,че сте по-доволни?В какво се изразява въпросната разлика  Thinking

избирам възможно най-неароматизиран и по възможност да е медицинска козметика; не трябва да дразни, щипе или сърби след измиване

# 49
  • Мнения: 15
На мен лично Лактацид най- много си ми харесва.Но сега на пазара е излязла нова марка Биоклин, продукти с изцяло растителен състав с алое.Тази козметика е по- скъпа, но смятам другия път да пробвам  гела им. Ако някой вече ме е изпреварил, може да сподели мнение.

# 50
  • Мнения: 133
Ползвам Sebamed от две години. Много съм доволна не само от интимния гел, но и от всичките продукти. Все пак си е медицинска козметика  Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 10 858
лактацид се ползва масово и може би затова е толкова популярен. Не мога да кажа, че не го харесвам, но има къде-къде по-хубави интимни гелове от него. Аз сигурно 1000 пъти вече съм се изказала по въпроса, ама пак да кажа, че за мен най-добрите гелове на пазара са
Флоражин
Дерком
Себамед


Флоражина изобщо не е 9 дози, както някой спомена по-горе.

# 52
  • Мнения: 94
Аз съм ползвала доста марки интимен гел, повече от година ползвам Лактацид, пробвала съм и Себамед, ако трябва да избирам между двата ще избера Лактацид Peace

# 53
  • Мнения: 103
Всичко е много индивидуално, на мен пък  DERCOME FEMME изобщо не ми понася Crossing Arms получих много неприятни сърбежи и зачервявания , щом си минах отново на лактацид всичко си дойде по местата. PeaceВиждала съм тестерчета , мой съвет първо пробвайте Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 7 849
Виждала съм тестерчета , мой съвет първо пробвайте Hug


Ооо аз тестерчета на интимен гел до сега не съм виждала, явно трябва да попитам в аптеките.  Thinking

# 55
Използвала съм почти всички, които се предлагат на пазара, и смело твърдя, че съм най-доволна от последния, който изпробвах. Намира се само по аптеките и е малко по-скъп от останалите, но си заслужава. Може да се използва и по време на менструалния цикъл както и след раждане. Моя гинеколог ми го препоръча. Казва се Флоражин (Floragyn).  

# 56
  • София
  • Мнения: 10 858
Използвала съм почти всички, които се предлагат на пазара, и смело твърдя, че съм най-доволна от последния, който изпробвах. Намира се само по аптеките и е малко по-скъп от останалите, но си заслужава. Може да се използва и по време на менструалния цикъл както и след раждане. Моя гинеколог ми го препоръча. Казва се Флоражин (Floragyn).  

Флоражин гела е просто за мен супер страхотен!
Ползвала съм и още някои продукти от серията за интимна хигиена - глобулите, вагиналните промивки и просто тази серия интимна козметика за мен е страшна. Най-най-доброто.

Иля, има тестери, аз съм пробвала Еубос интимен гел на тестер.

# 57
  • София
  • Мнения: 7 849

Иля, има тестери, аз съм пробвала Еубос интимен гел на тестер.

Мерси мила  Hug, значи непременно ще тествам.  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 362
Гласувах за Dercome.
Ползвам го от 5-6 години - изключително доволна съм   Peace

# 59
  • Мнения: 1 728
Dercome femme Ползвам от няколко години - много е добър  Peace, пробвах и Лактацид, но пак се върнах на любимия Дерком  Wink

Общи условия

Активация на акаунт