Шарена Стара Загора - 49

  • 17 661
  • 280
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 280
Иве,сънувах ви снощи.

Никой нищо не казва за Бирхалето днес.Да излизаме ли въобще с Ванката?

# 226
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
И никой нищо не каза за излизането довечера, освен отказите де. Няма ли да изведем Дъщерята на Мистрал някъде?

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
За Би,ха.ето няма да мога да се к.аси,ам имам доста  ,абота днес Абе що не ми ,аботи 17-та буква на к.авиату,ата бе Twisted Evilл че и 12-та също Twisted Evil
За довече,а се ос.ушвам още

# 228
  • София
  • Мнения: 2 357
ами хайде изведете ме  Hug

Злати, вчера не ти се обадих, защото беше обедно време и ми беше неудобно, че може да спите. Обаче открих едни танци в ДНА-то и дори ги посетих. Но май не е вашия инструктор, казвал се Тенко. Имаше десетина момичета. Днес бих посетила и другаде, стига да се свободна, защото нямам никаква работа, а имам баба на денонощно разположение, което не се случва всеки ден  Laughing

Когато се разберете съм на линия и на Бирхалето можем да дойдем.

# 229
  • Мнения: 11 338
Алоооу! Къде зачезнахте всички?
Аз очаквах, че ще съм последната с честитките, а то вие спите някъде по трасето.

Свате, на многая лета!

# 230
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Вярнo, по трасето бяхме, но не сме спали.
Нагледахме се на красотите на Етъра и околностите.
Ако Дон Експресио благоволи, може и снимки да ви покаже, защото аз-шматката този път тръгнах със заредена батерия на апарата, но се оказа, че ми е пълна картата. А токущо установих, че е пълна с едни клипчета, които вече съм свалила на компютъра и съм забравила да изтрия от апарата. Какво да говорим - голяма бяла... кокошка!

На сватята ти и честитих по телефона, но ето и една красота тук:
ЧРД, Роси:

# 231
  • Мнения: 855
Честит Рожден Ден, Роси   bouquet (на патерица  Embarassed)
С пожелание най-вече за здраве и всичко най-хубаво в личен и професионален план   bouquet

# 232
  • Мнения: 619
Честито на децата ,Роси!Да са живи и здрави и много щастливи !
  bouquet


Сега един по желание да ме научи да играя всякакви видове хоро...даже не само мен ,но и булката...   Embarassed

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 14:09 от Princess of Love

# 233
  • Мнения: 315
ЧРД на Роси и ЧРД на Ивайло и Ирина  newsm59 nbirthday bdbaloni

Да сте живи и здрави и много щастливи!
 
newsm51   bigdance2 baloni
 

# 234
  • Мнения: 6 243
Благодаря на Катя, Ивелина, Ива и Джейд!
Извинявам се за късното включване, но семейни ангажименти ме държаха далеч от компа тези 2 дни!

Ще почерпя с нещо леко по случая:



Свате, това става и за бременни  Wink

# 235
На патерица да поздравя всички имали и имащи личен или  семеен повод да празнуват   bouquet
Включая и дни като Великден и предстоящият Георгъовден!!!

Ще се включа по-редовно след няколко дни , когато се завърна от турнето ....


С учудване установявам , че все още се намираме на темата  ,започната преди две седмици и половина  newsm78
Мислих си , че ще има доста да прочета докато вляза в крак , но явно или сте били много заети и работливи  , или сте кръстосвали слънчевите  улици на длъж и на шир  , или пък (не ми се ще да е така ,но...) не сте имали желание да пишете......

# 236
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
горният пост е моя  , ама пусто нали пиша от чужд компютър и забравих да се логна преди това  Mr. Green

# 237
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
горният пост е моя  , ама пусто нали пиша от чужд компютър и забравих да се логна преди това  Mr. Green
Ще ти простим защото знаем, че вече си стара и немощна и честичко забравяш Mr. Green

# 238
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
горният пост е моя  , ама пусто нали пиша от чужд компютър и забравих да се логна преди това  Mr. Green
Ще ти простим защото знаем, че вече си стара и немощна и честичко забравяш Mr. Green
глуха и с патерици  (големи) , тоже Grinning

# 239
  • Мнения: 619
Дони,ти от ся тъй,ми на 60 ко ща прайм...

Общи условия

Активация на акаунт