Шарена Стара Загора - 49

  • 17 665
  • 280
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Я, к`ви 60 бе...? Ний до толку няма да доживейм...

# 241
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Я, к`ви 60 бе...? Ний до толку няма да доживейм...
Що бре...ша мреш ли?
Споделям свинщината си...за Великден купих голям шоколадов заек на Слави но понеже беше с повръщане и леко разстройство не му го дадох...а преди малко го изядохме с баща му след като Агресивното заспа Twisted Evil

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 12:07 от Хера

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ша мрем я, сички ша мрем... Се некой ден...
А вий с башта му сте пурдоти... Mr. Green

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379

А вий с башта му сте пурдоти... Mr. Green
newsm56

# 244
  • Мнения: 11 343
Божествена, не си сама в пурдотлука си! Laughing
Аз също ометох двата шоколадови заека на природните бедствия. Щото имаха бол яйца, пиленца, калинки и прочие шоколадовоживотински вкуснотийки.

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Ти поне Вечи си имаш оправдание..пък моето си е чист пурдотлук /тъй ли се пише бре Rolling Eyes/

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Баси, ша вземем да се съберем отбор пурдоти, че тогава какво ще правим, не знам...
А бе к`во значение има как се пише... На всички им стана ясно кои са пурдотите... Mr. Green

# 247
  • Мнения: 619
Айде и аз да се запиша в отбора ви...точно на Великден подариха заек на Ави и може да се сетите кой го изяде  Embarassed ...даже не го споделих с баща й...
Да ви се оплача-отново съм сама и естествено пак в ремонт...
А за годините-Дидо,написах 50,после го промених на 60 да не си рече Дони,че й мисля злото...после реших,че може и повече да доживее,но ме домързя да редактирам пак   Mr. Green Дони,ши мъ прущавъш,убичъм та!

# 248
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
Понеже аз пък все още не давам шоколад на дятето си  ,когато му подаряват ( и то много често)  на заявеното от мен "Ивелин шоколад не яде "   , има дуплика- "А майка му нали яде?!!!"  .....изводът е , че и аз съм в отбора Mr. Green

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 379
Призна си най-накрая защо не даваш на детето шАкАлаД...да има за собствения ти задник нали? Mr. Green

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Въх, всички започнаха да си признават един по една пурдотлука...
И к`ва станя тя, а...? Сичките у бегемамата - пурдоти...
Те от туй се притеснявах ази яко, ма да видим...
Давайте, признания явно ще има още...
Както сте тръгнали...

# 251
  • Мнения: 3 926
Е, то шоколадът не е за деца Mr. Green Определено има нужда от родителска намеса в унищожението му Peace
Всъщност знаете ли какво казват хомеопатите по въпроса - "Шоколадът е единствената храна, която майката краде от детето си!"
Това е част от описанието на лекарството. Има го в психологическия профил така да се каже Wink
Тъй че яденето на шоколад няма нищо общо с пурдотщината! Виж да опукаш половин кило агнешко със зелена салата... или цял козунак с 5 яйца... е това си е осиране Mr. Green Всеки ден ми става лошо от ядене и всеки ден ям - е това на какво ви прилича Laughing

# 252
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Това твоето ми прилича на двоен пурдотлук... Mr. Green

# 253
  • Мнения: 6 243
Стига бе, жената е в положение. Остави я да си яде козунаците на спокойствие.
Асе, недей прекалява с марулята, пиле. Ще се натровиш с тия нитрати.

# 254
  • Мнения: 3 926
Ааа, аз не описвах себе си Peace Аз не мога така да ям. Мен от повече от половин филия наведнъж ми става много лошо. Просто понякога забравям и вместо да стана гладна от масата се наяждам и тогава.... лежа по пода, търкаляма се, лазя на четири крака... Щото инак не мога и въздух да си поема.
Роси, виж за салатата не мого да не ям Rolling Eyes Много ми се яде всякаква салатка - свежичко... тараторче... и не пропускам ден. Току ми излизат разни обриви, ама ги игнорвам и те за ден изчезват. И съм убедена, че са от салатата, ама какво да се прави Confused

Общи условия

Активация на акаунт