Искам ново тоалетно мляко!

  • 12 440
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
ДЕВА с лайка. Стахотно е!Цена - 2 лв.!!!


Дева с лайка!!!
Сега четох в нета, че за отстраняване на грим от "нежната кожа на очите" е добре да се ползват продукти с лайка и невен. Невенът не ме привлича, но виж, лайкатааааа.....  Laughing
Сега ще поровя и за други марки, които евентуално са направили ТМ с лайка и ще споделя..  bowuu

vivken, с гъста консистенция ли е? На какво мирише? Люти ли на очите?  Rolling Eyes
ами нито е много гъсто, нито е много рядко. ок си е.не люти на очите. почиства много бързо дори спиралата. много е нежно и кожата после е много нежна и освежена. лайката има антисептично действие, което е още един +

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 642
На Талодерма с ройбос едно мляко бях ползвала и беше хубаво. Удобна опаковка с дозатор, 4 и нещо лв.
Peace

# 32
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Опалянкаа, да се цопна и аз тука  Laughing

Аз ще препоръчам от добрата българска козметика тоалетно мляко Арома СПА.

Защо е СПА нямам идея, сигурно защото е модерно  Grinning

Иначе си е приятно не много гъсто тоалетно мляко, на съвсем нормална цена.

И тъй като не ще да се покаже картинката, ето линкче: http://www.aroma-bg.com/images/products/thmb_372_bg.jpg

Дано да работи.

# 33
RoC - много е добро около 16лв

# 34
  • Варна
  • Мнения: 366
Ох тъкмо и аз се бях замислила какво тоалетно мляко да си взема ,че ми омръзнаха едни и същи.Последно пробвах едно ТМ с розово масло на българска фирма ислед него с розова вода и за мое учудване останах доволна,въпреки че е евтина козметика.

# 35
  • Мнения: 2 631
Ох тъкмо и аз се бях замислила какво тоалетно мляко да си взема ,че ми омръзнаха едни и същи.Последно пробвах едно ТМ с розово масло на българска фирма ислед него с розова вода и за мое учудване останах доволна,въпреки че е евтина козметика.

На мен розовата вода ми изсушава кожата..  Confused

# 36
  • София
  • Мнения: 4 778

На мен розовата вода ми изсушава кожата..  Confused

Възможно е да е имало спирт в нея  Confused В някои розови води разбрах, че производителите слагат.

# 37
  • Мнения: 36 053
много ми допада това тол. мляко -

Lait Demaquillant Douceur /Hydrating Cleanser/ Institut Arnaud, но е по-скъпо - 300 мл. 12 лв.
това, което продават в Бг. не е с помпичка, а с капачка
малко по-гъсто е, но чисти добре и кожата е мекичка след него; особено подходящо е за по-суха кожа

# 38
  • Мнения: 1 280
        bubanka аз благодаря   bouquet В момента ползвам техен крем за лице и съм повече от доволна, чудех се дали да взема и ТМ  Grinning но сега ще го взема

# 39
  • Мнения: 2 631
Аз също съм им срещала козметиката по аптеките, но ще се въздържа от покупка на техни продукти само защото асоциирам марката с фамилията на бившия ми!!!  Twisted Evil

# 40
  • Мнения: 1 280
Аз също съм им срещала козметиката по аптеките, но ще се въздържа от покупка на техни продукти само защото асоциирам марката с фамилията на бившия ми!!!  Twisted Evil


         Joy това наистина е основателна причина, съжалявам за спама  Embarassed

# 41
# 42
  • Мнения: 36 053
махни етикетите  Whistling

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 252
ТМ - Па-ПА (Кря-Кря)- 1 лв и е невероятно, можешда го ползваш от бебе до пенсия.  Mr. Green

# 44
  • Countryside
  • Мнения: 11 642
Кафенце, ако наистина държиш до 10лв, само ройбоса става от тези, които съм ползвала. Ако дадеш 3лв оргоре препоръчвам Еусерин, много съм доволна, а и  е икономичен. Можеш да пробваш и с термална вода, тя е  в този ценови диапазон. 
п.п. Нивеа и Гарние и аз не ги харесвам. 

Общи условия

Активация на акаунт