Искам ново тоалетно мляко!

  • 12 444
  • 101
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 631
От одеве разглеждам козметика на Талодерма, но с ройбос намирам само околоочен гел...  newsm78
Талодерма, до колкото знам, е българска фирма. В аптеките ли се продава или в козметичните магазини?? За да мога да разгледам на място...

# 46
  • София
  • Мнения: 4 778
В аптеките и магазини "Лечител". Със сигурност в "Лечител" ще го има това мляко.

# 47
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
В аптеките и магазини "Лечител". Със сигурност в "Лечител" ще го има това мляко.
Да, оттам съм го купувала.

# 48
  • Мнения: 2 631
В Полвдив?  Whistling

# 49
  • Countryside
  • Мнения: 11 643
Ееех, не може да нямате Лечител в Пловдив. В някои аптеки също съм виждала, не само в Лечител, но за Пловдив не мога да дам помощ  Tired

п.п. Кафенце, доволна ли си от ролката на Виши, не си се похвалила  Whistling

# 50
  • София
  • Мнения: 4 778

Пловдив, ул. Христо Ботев 93

032 649832

Това казва чичко Гуугъл. Crazy

# 51
  • Мнения: 630
Лечител си имат и сайт и там трябва да има адреси на магазините им .Не може да няма в Пловдив.
А, изпреварили са ме Peace

# 52
  • Мнения: 2 631
Сетих се къде е този адрес! Малко кофти е за спиране там, но ще го измисля..  Confused
Почвам да ровя за сайт на 'лечител'..

Намерих сайта и разглеждам продуктите... Simple Smile

# 53
  • Мнения: 2 631
Ходих в обедната почивка до Сани и там имаше следните ТМ, които сме изброявали: Дева с лайка (в съдържанието беше наблъскана с 10 вида алкохол...  Tired_) - отхвърлям;
Дева с витамин С - отхвърлям, защото ми се стори, че съдържа нещо много агресивно (освен лимоните, избелващите продукти и прочее..) ... май имаше розова вода, а аз не искам...
Пириндреийм (с мурсалски чай  Mr. Green) - отхвърлям, защото пишеше, че е козметика, която се бори с недостатъците на кожата след тридесетте  Confused
Venus - отхвърлям, забравих поради какво  Whistling
Па - па (кря - кря) нямаше...  Mr. Green Blush

# 54
  • Мнения: 36 054
Кафе, аз изплаквам ТМ с вода след почистване, а после минавам с тоник
за тези 1-3 минути, през които ТМ е на лицете ми, не може да се пребори с никакви следи от остаряване или недостатъци на кожата след тридесетте години Simple Smile
за мен подобно определение е рекламен трик - какви активни съставки има то, което 200 мл. и е доста по-евтино от хубав крем? али-бали Simple Smile

# 55
  • Мнения: 3 459
Еххх, кafe много сложен избор за едно мляко  Joy Grinning

# 56
  • Мнения: 36 054
когато хората имат малки драми значи, че се чувстват добре, защото нямат големи Simple Smile
т. е. новото тоалетно мляко е прекрасен проблем Simple Smile

# 57
  • Мнения: 957
Е как ще е само едно мляко..все пак това ти е лицето..

# 58
  • Мнения: 2 631
когато хората имат малки драми значи, че се чувстват добре, защото нямат големи Simple Smile
т. е. новото тоалетно мляко е прекрасен проблем Simple Smile

 Hug Така е! А и ако не го мисля много - много тоалетното мляко, то после или трябва да го хвърля, ако не ми хареса, или да се ядосвам всеки път като го ползвам, както е в момента с това на Лореал!  #Cussing out

# 59
  • София
  • Мнения: 4 778
Аз го използвам за махане на фдт и спирала и след това така или иначе мия лицето с гел и вода  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт