Искам ново тоалетно мляко!

  • 12 458
  • 101
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 235
 Тоалетно мляко Бадем или Алое на Розаимпекс- Пловдив. Хем родно хем прясно!

# 61
Регал-около 3.50 лева. PeaceНе е лошо за цената си.

# 62
  • Мнения: 22
kafe,  препоръчвам ти да пробваш ТМ на d`Oliva. Очарована съм, чисти хубаво и после като се измиеш кожата е ... мечта Simple Smile Струва 10 лв. и някви стотинки, но под 50 Simple Smile заслужава си   pletka

# 63
  • Мнения: 34
Момичета, не знам дали тук му е мястото, но искам да споделя моя проблем. Използвах NIVEA мляко за тяло. Но след няколко години (на практика преди 2месеца) ме засърбя единствено гръбнака и кръста. Помислих си, че имам акари в леглото. Смених го, но нищо. Проблемът продължи. След малко време ми се появиха и петна, колкото 1 стотинка, в страни от ребрата. Отидох на преглед при дерматолог. Той ми направи следната диагноза - светлата ми кожа е много суха и всичко я доизсушава, дори и млякото NIVEA. Препоръчително е да нося само памучни дрехи.
Изписа ми Akerat на AVENE. Много съм доволна от него, но струва 32.00 лв. 200 грама.
Сега си взех бебешко олио на Bubchen, ама не помага. На дтория ден ме засърбя и гръбнака и кръста, ръцете, краката.

Дайте съвет. Какво да използвам или как да се облекчавам. Благодаря ви в аванс.

# 64
  • Мнения: 630
rostis, много неприятен проблем Но нали са ти изписали средство, или ти идва скъпо. Аз нямам такъв проблем, но на база информацията, с която разполагам, мога да ти предложа да опиташ с Нахтхерце на Доктор Тайс или пък с Ексипиал на Шпириг http://spirig.bg/excipial-emolients.php Това е от мен. Успех Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 4 801
Момичета, не знам дали тук му е мястото, но искам да споделя моя проблем. Използвах NIVEA мляко за тяло. Но след няколко години (на практика преди 2месеца) ме засърбя единствено гръбнака и кръста. Помислих си, че имам акари в леглото. Смених го, но нищо. Проблемът продължи. След малко време ми се появиха и петна, колкото 1 стотинка, в страни от ребрата. Отидох на преглед при дерматолог. Той ми направи следната диагноза - светлата ми кожа е много суха и всичко я доизсушава, дори и млякото NIVEA. Препоръчително е да нося само памучни дрехи.
Изписа ми Akerat на AVENE. Много съм доволна от него, но струва 32.00 лв. 200 грама.
Сега си взех бебешко олио на Bubchen, ама не помага. На дтория ден ме засърбя и гръбнака и кръста, ръцете, краката.

Дайте съвет. Какво да използвам или как да се облекчавам. Благодаря ви в аванс.

Аз бях с подобен проблем. Мажех се с Ексипиал (към 15-18лв), зехтин и Еудермол 8 на Талодерма (3лв).
Облекчаваше положението.

# 66
  • Мнения: 36 145
А-Дерма кремът, а не лосионът
но е по-скъп - 30 лв. 200 мл.

# 67
  • Мнения: 2 631
kafe,  препоръчвам ти да пробваш ТМ на d`Oliva. Очарована съм, чисти хубаво и после като се измиеш кожата е ... мечта Simple Smile Струва 10 лв. и някви стотинки, но под 50 Simple Smile заслужава си   pletka

Виж, не знаех, че и те правят ТМ  Thinking
На какво мирише? Можеш ли да кажеш част от съставките му?

# 68
  • Мнения: 34
Благодаря ви, момичета. Ще опитам някои от вашите предложения.

# 69
  • Мнения: 4 447
Взех си новото на Гарние. Осем или девет лева беше.
Много съм доволна!

# 70
  • Мнения: 965
Идвам ти на гости в темичката, Кафе   bouquet

Аз не ползвам от определено време насам никакъв лосион за почистване на грима, защото заложип на изцяло натурални продукти - комбинация от масло от жожоба и розова вода - почиства идеално, не дразни очите, освежава, подхранва. Розовата вода струва около левче, а жожобата - някъде към 3  Peace


Иначе, преди съм ползвала и на Нивеа, и на Гарние лосиони, както и българските, от които май съм оставала най-доволна.  Flutter

# 71
  • София
  • Мнения: 4 966
Анелия,какво е съотношението-розова вода-жожоба?

И чисти ли хубаво спирала?

# 72
  • Мнения: 2 631
Идвам ти на гости в темичката, Кафе   bouquet

Аз не ползвам от определено време насам никакъв лосион за почистване на грима, защото заложип на изцяло натурални продукти - комбинация от масло от жожоба и розова вода - почиства идеално, не дразни очите, освежава, подхранва. Розовата вода струва около левче, а жожобата - някъде към 3  Peace


Иначе, преди съм ползвала и на Нивеа, и на Гарние лосиони, както и българските, от които май съм оставала най-доволна.  Flutter

Aneliq,   bouquet
Чувала съм за домашни лосиони за лице, но как точно розовата вода ще се 'разреди' хубаво в мазното масло от жожоба - не мога да си представя!
Предпочитам все пак да заполжа на готовата продукция! Нямам време да се занимавам с щуротии  Crazy
И все пак, сподели с нас  Hug

# 73
  • Варна
  • Мнения: 366
Анелия,какво е съотношението-розова вода-жожоба?

И чисти ли хубаво спирала?
и мен ме интересува съотношението между двете съставки Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 4 801
Имам някакъв спомен, че 20мл жожоба на 100 мл розова вода.
Кафе, става също като двуфазните лосиони.

Общи условия

Активация на акаунт