Бебешко креватче от масивно дърво?

  • 16 643
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Много благодаря за съветите Simple Smile
За легълцата на Gluck - от интернет ли ги купихте? И на мен ми харесват, но все още ми се иска "ръка да пипне...". Та въпросът ми е имат ли магазин? Гледах ги в Jul Baby, но там ми показаха само модели за 400-500 лв, а тези в интернет са за около 200...

Това са вносителите на Глюк: http://melina-bg.com/. В Люлин 9 или10 са. Ходила съм за дрешки и спални комплекти. Креватчета имат и налични, и по каталог. Звънни на мобилния да ти обяснят къде е точно. В апартамент е, ама не помня точен адрес.

# 16
  • Мнения: 1 153
Ако някой друг се интересува от темата - в събота пообиколихме някои магазини - в Пиеро наистина има симпатични неща, цените са от 300 до 600 (за леглата). Но ми казаха, че матраците на нито един модел не са подвижни  Sad
Но пък случайно в магазин 9+ попандах на такова легло http://www.arbor-bg.com/catalog_bg.html# - Валери: масивно дърво, 3 нива на матрака, махаща се решетка, с колелца, може да стане на люлка. В общи линии всичко, което търсим Simple Smile
Някой може ли да ми даде отзиви за фирмата (българска е)?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 555
И ние имаме креватче и скрин от Пиеро. Доста съм разочарована и не бих ги препоръчала.  Rolling Eyes Рисунките са хубави и ръчно рисувани, това е плюс. Но - няма положения на матрачето, подматрачната решетка е доста ...хмм...някак си крива, матрачето хлътва, изрботката хич не е първо качество - например дупките за колелцата от едната страна са по-малки и не могат да се вкарат. Много ми е интересно какво очакват от нас - да имам бормашина в къщи ли? Или да разнасям легълцето, за да ми оправи някой дупките и да мога да си сложа колелцата?  ooooh! Просто за 600лв. това легълце не си заслужава според мен.  Naughty

Аз бих посъветвала авторката на темата да погледне на Арбор и на Глюк. За около 200-300 лв. са,много приемливи цени и качеството също си е добро според мен.  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 715
Но пък случайно в магазин 9+ попандах на такова легло http://www.arbor-bg.com/catalog_bg.html# - Валери: масивно дърво, 3 нива на матрака, махаща се решетка, с колелца, може да стане на люлка. В общи линии всичко, което търсим Simple Smile
Някой може ли да ми даде отзиви за фирмата (българска е)?
Нашето е Веласкес на същата фирма. Много съм доволна Peace Избрах с плътна задна страна, за да скрива контакта. В магазина им предлагат допълнителна подматрачна рамка, за да не е открито чекмеджето, когато основната рамка е на горните нива.
Аз лично предпочитам дъги за люлка, както са моделите на Арбор. Колелцата са много удобни.
Единствената ми забележка е, че въпреки рамката отстрани на чекмеджето остават малки дупки и се събира прах. Затова държа там стари дрешки в пликове.

# 19
  • Мнения: 1 153
Благодаря за съветите! Както върви - Арбор ще е нашето креватче Simple Smile
Забравих да напиша още нещо за Пиеро - повечето легълца бяха с нестандартни размери (с по 3-6 см. разлика от стандартите), което сигурно ще ослъпи и матрака. Но все пак не сме ги ползвали и не мога да кажа дали си струват или не...

# 20
  • Мнения: 49
И аз съм с двете ръце за PIERRO  Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 364
И нашето креватче е Арбор - много съм доволна!!! Моделът е изцяло в решетки, сложихе обиколници и отникъде не и духа на малката.  Много е удобно и красиво. А и цената е сносна! Аз също държах леглото да е дървено, а не от ПДЧ или преносимо. Мисля, че няма да сгрешиш, ако се спреш на Арбор! Успех  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 195
И нашето креватче е Арбор - много съм доволна!!! Моделът е изцяло в решетки, сложихе обиколници и отникъде не и духа на малката.  Много е удобно и красиво. А и цената е сносна! Аз също държах леглото да е дървено, а не от ПДЧ или преносимо. Мисля, че няма да сгрешиш, ако се спреш на Арбор! Успех  Simple Smile

и нашето е на Арбор и съм безкрайно доволна Simple Smile лесно се мести , като беше малък ползвахме и функцията за люлка Simple Smile освен това е на 3 нива и до скоро бяхме на най-горното. Беше много удобно когато го хранех вечер.
Според мен наистина няма да сбъркаш с Арбор. Фирмата е българска. В представителния им магазин с София можеш да намериш абсолютно всичко необходимо - матрак, чаршафи, повивало, протектор за матрака..... тяхно производство с приемливи цени Simple Smile

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Мисля, че мога да съм полезна на мамите от Стара Загора и региона, както и на всички, които имат път от там. Става въпрос за с. Горно Ботево, което е на около 10 км. от Ст. Загора, посока Варна. Та във въпросното село има склад за немски мебели с малки или без абсолютно никакви транспортни дефекти. Посетихме го случайно, и въпреки че живот и здраве ще си имам бебче ноември, нямаше как да не възползваме възможността да си вземем кошарка, напълно здрава, за 80 лв. Моделът е съвсем опростен, но много стабилен и от масивно дърво (череша, мисля). За съжаление в момента у нас е в разглобено състояние и не мога да покажа снимка, но със съвсем малки разлики (най-вече в предната и задна табла и в цвета) изглежда като по-горе показания модел на Gluck:

http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=97&pr … 9a939505ce352720c

Има си подматрачна рамка, която може се постави на различни нива, без чекмеджета. Когато купихме кошарката (преди 2 седмици), имаше повече бройки, към сегашния момент не знам. Но пък има доста други интересни неща, така че си заслужава да се разгледа.

# 24
  • Мнения: 1 230
secret girl,
Ако още не си купила - от мен също един глас за Арбор. Единственият недостък, който открих след 2 години ползване е по-скоро мой каприз - маха се целият панел от едната страна, вместо само едно или 2 ребра. Иначе е страхотно легло и това е най-успешната ми и изгодна покупка, която съм направила за детето Peace (...и за мен  Simple Smile)

# 25
  • Мнения: 1 153
Благодаря на всички за съветите! Simple Smile
Надявам се в следващите дни да успеем да отидем до магазина на Арбор - след вашите коментари не ми останаха съмнения за избора Grinning

Общи условия

Активация на акаунт