лека и удобна количка

  • 12 597
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 743
Мда, права си Angel Dust за Inglesina Zippy, в официалният сайт на производителя е 6-36м, защо ли някои фирми я дават 0-36м newsm78, голяма печалба ще имат Money

Ами ще отида да разгледам Чикото и Перегото и ще реша, какво ще бъде. Пък на място може и нещо друго да ми хареса.

Много благодаря за полезните съвети  bouquet.

# 31
Аз имам същата количка и е много добра за цената си. Може да ляга и има покривала за кошницата и количката.

# 32
  • София
  • Мнения: 44 121
Коя????

# 33
# 34
  • София
  • Мнения: 44 121
Аз съм чела хубави неща за нея преди време....9 кг е.... не е от най-леките, не е и мн тежка.....Wink
има я и в по-сежи цветове...амамн й е малка кошничката отдолу..Wink
http://family-bg.com/prX_2418.htm

# 35
  • Мнения: X
Препоръчвам ти да отидеш на обиколка по бебешките магазини и да сравниш количките на място.
В Piggy's house имаше доста голям избор, имаше със сигурност различни модели на Peg Perego (на мен лично от техните колички най-много ми харесва Skate), както и Buggster. Тук в този форум има и страшно много теми за различни колички, препоръчвам ти да ги прочетеш.
Моето лично мнение е да не правиш компромис с качеството и да си избереш по-скъпа количка.
После винаги можеш да я продадеш поне на половината цена - в Продавалник например.
На мен лично много ми харесват количките на Concord, наскоро си купихме такава и съм много доволна.
Успех!  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 44 121
Жасмин- Ще й е трудно на момичето от Варна да дойде до Пигис Wink
А скейт е тежка и лично аз на живо останах разочарована от това което е....
А конкорд са добра изея също Wink

# 37
  • Мнения: 3 743
Ами на мен и идеята за Макси Кози ми допада и видях къде ги има във Варна, така че ще ги добавя към списъка "За Пазар" Hug
А тези Конкорд какви са ориентировъчните цени, защото все пак 1000 лв за количка не ми се дават  Rolling Eyes и дали евентуално ги има във Варна newsm78?

# 38
  • София
  • Мнения: 8 283
Ами на мен и идеята за Макси Кози ми допада и видях къде ги има във Варна, така че ще ги добавя към списъка "За Пазар" Hug
А тези Конкорд какви са ориентировъчните цени, защото все пак 1000 лв за количка не ми се дават  Rolling Eyes и дали евентуално ги има във Варна newsm78?

Gali80, мила няма да стиганат парите .... мисля около 1000 лв е летния вариант без други екстри, иначе е много симпатина.

Макси такси-то обаче няма нищо за крачетата, термо чувал може и по-ефтино да се намери: на Джордани колко45 лв. са

# 39
  • Мнения: 266
GALI80 радвамсе че поне мъничко ти помогнах newsm51

# 40
  • Мнения: 135
аз съм с джордани 3PER 8 LX ако искаш повече инфо и снимки пиши на лични има всичко към количката освен трите коша Naughty

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 715
Вчера си капарирах една Cangaroo Dayana .Мисля че е добър избор откъм лекота.За удобство на бебето (а и малко глезотия ) си поръчах и кош за новородено-да е по-равно на гръбчето и да мога да си го разнасям.
Самата количка ми се стори като перце в сравнение с много други,бъда се и с една ръка , въпреки че дръжките са две!

# 42
  • Мнения: X
Тук намерих интересна статия за избор на количка, за жалост е на руски: http://www.2mm.ru/obzortovarov/353  Peace

# 43
  • Мнения: 3 743
Cangaroo Dayana, ако се ползва без коша за новородено, става ли за 0-36 мес и доколко са здрави тези колички?

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 473
Здравей, Gali80!
 Позволявам си да дам и аз моето мнение и като търговец, познаващ добре повечето марки и като майка, минала през три колички.
Тъй като и аз съм с твоят ръст, първата количка, която бих ти препоръчала е Maclaren Techno Classic / можеш да я видиш в нашият сайт - www.-spam081- , а и в други сайтове. Количката тежи 6,200 кг. и е от 0 - 36 мес. Изключително удобна, лека и здрава!А и на много добра цена!
Другите, които бих ти препоръчала са Pliko P3 Completo или Pliko Switch Completo, също на Peg Perego, характеристиките им можеш да прочетеш също в сайта. Видях, че питаш за Арията на Пег Перего, дали става за новородено - не,не става или поне не се препоръчва, тъй като няма напълно легнало положение на гръбчето /започва от 30 градуса/.
Относно питанията ти за Bebe Confort - това е клас колички, който изобщо не може да се сравнява с Cangaroo, Чико, Джордани. Най-добре да ги погледнеш на  живо и сама ще се убедиш.
Смятам, че имаш доста голям избор от качествени колички и не толкова скъпи. Пример е Pack Trendideal 2в1 - Bebe Confort - 350 лв!!! /също можеш да видиш на живо при нас/.
Ако искаш можеш да минеш през магазинът ни и с радост ще ти обясним плюсовете и минусите на всяка една количка и така по-лесно би се ориентирала при избора си, съвсем неангажиращо , разбира се.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт