ако мъжете се грижеха за жените си така ...

  • 2 982
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 173
колата е куп ламарини .... виж жената е друго нещо ...
Peace

# 16
  • Мнения: 4 733
За мен се грижат по-добре отколкото за което и да е возило.
Унизително е изобщо сравнението жена-кола.

# 17
НЕЗНАМ.ВСЕКИ МЪЖ Е РАЗЛИЧЕН.

# 18
  • Мнения: 2 388
Определено за мен се грижи по-добре, но пък нея я обича повече. Cry

# 19
  • Мнения: 419
както се грижат за колите си,нямаше да има толкова разводи smile3506
това го е казал дядо Стефчо-дето обича женичките  bouquet
вие на подобно мнение ли сте? newsm78
Мъжът ми има много вървежна, много бърза, много хубава и много лъскава кола. Не дава и прашинка да падне върху нея  Naughty. А защо е така  Party защото както си е избирал жената, така си е избирал и колата - само най доброто Flutter. Нали имаше некви там твърдения за връзката между колата и мъжа  newsm78. Та по същество. Той се грижи за колата си - мие, чисти, зарежда. За моята кола полага същите грижи, че даже и повече  bowuu.
А аз съм просто неговото момиче Crazy. Не съм забелязала, всъщност дори не съм се замисляла за това,  да ме пренебрегва заради некви 2 тона желязо. Дори ми е добре, когато ходи при ламарините, защото не ми се мотка в краката  hahaha.

# 20
  • Мнения: 134
Ами и аз като колата, ако не се грижи добре за мен няма да ме кара Laughing

# 21
  • Мнения: 576
Аз не се оплаквам. Добре съм си!

# 22
  • Мнения: 146
Ами и аз като колата, ако не се грижи добре за мен няма да ме кара Laughing
newsm62 newsm10 smile3508

# 23
  • Мнения: 125
О аз съм му много по-скъпа от колата.Но ако се сравнявам с компютъра незнам Mr. Green

# 24
  • Мнения: 272
само да се навие така и мен да ме лъска Heart Eyes и да ми взима всяка седмица  нова джаджа ще бръмкам като поршенце, ама засега само на двутактово возило  мязам:( Sick

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И моя си имаше една такава голяма любов....до скоро Mr. Green.Вече я няма.Останаха само въздишките по нея.Тактично му се натякваше,че това не е семейна кола.По новата сякаш все още не е хлътнал толкова.Шегувам се,не бих казала че предпочита колата пред мен.

# 26
  • Мнения: 2 161
За колата се грижат в сервиза.Знаете,че там работят много хора.Мъжът ми никога не е лягал под колата си.Ако ме разбирате какво искам да намекна.

# 27
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Колата не може да ми е конкуренция, мъжът ми си пада по моторите. Обаче си продаде моторът smile3508 Не готвил добре като мен smile3532 Добре съм,  не се оплаквам от неговите грижи!

# 28
  • Мнения: 111
А какво значи мъжът ми да се грижи за мен? При нас таквоз чудо няма.  Sad
За колата и децата - да, но не и за мен.

# 29
  • Мнения: 1 447
колата е куп ламарини .... виж жената е друго нещо ...
Напълно съм съгласна с теб newsm10

Общи условия

Активация на акаунт