Music Idol 2 - 11- тема /концерт - филмова музика/

  • 17 839
  • 606
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 951
Дори не се сещам какво да кажа вместо запис  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 2 840

да си кажа от както изгониха Иван с удоволствие вече гледам МА Simple Smile
Много ме дразнеше този човек.

Мене самият Иван не ме дразнеше толкова, колкото извънредното му присъствие и фактът, че по силата на някаква безумна за мен логика непрекъснато ни занимаваха с него.
Толкова пъти въртяха кадри с безумни физиономии, повтаряха репликите му, снимаха го и го излъчваха с родители, с куче, с бутилка, абе...не зная как им оставаше време да ни пуснат коментарите на журито за песните - за него все не оставаше време, все бързаха, а за Иван, за анонси към поредната му "изява", за коментари за поведението му, за собствените му диалози на сцената и монолози извън нея - време бол.
Чак ме хващаше яд.

"Господин Казасян, кажете нещо, ама кратичко, че времето свърши!"

И изпълнителят стои, чака да чуе нещо за песента си, ама - не - иде ред ПАК на Ванката, та няма време коментари.
И журито се обезсмисли, и изпълненията, само и само да вместят поредния кадър с Иван.

Ей затова съм доволна, че се махна, за да не се разпиляват и да слушам повече музика и коментари за изпълненията.

Макар да имам съмнения, че образът му няма да ни напусне, защото продуцентите ще продължат да го експлоатират с цел да запазят неговата аудитория.

НА бас, че довечера пак ще гледаме "ексклузивни" кадри от житието и битието му.

# 17
  • Мнения: 6 243
Дано да грешиш  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840

Хич не се надявай!

Още отсега си представям :" В сряда зрителите решиха Иван да напусне "Мюзик айдъл", вижте какво се случи след това...." Crazy
И така половин час си откарваме в гледане на Иван като едното нищо. В промеждутъците ще позволят на другите да пеят Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 405
залагам, че ще гледаме изпълнения на филмова музика  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
залагам, че ще гледаме изпълнения на филмова музика  Laughing

А, то това ясно, просто няма как да ги пропуснат, но ако можеха да ги "сгъчкат", че да има повече ефир за човека, нямаше да се посвенят Twisted Evil Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 716
Ей затова съм доволна, че се махна, за да не се разпиляват и да слушам повече музика и коментари за изпълненията.
Откакто го махнаха, дават САМО него.
И в четвъртък, и в петък.
Преди показваха и някои от останалите участници.
Че и те са едни китки. Още не мога да им науча имената.
Журито такъв перфектен подбор на гласове направи, че да се чудиш на кого да симпатизираш.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 348
мииииииии
таковата
запис

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
Откакто го махнаха, дават САМО него.
И в четвъртък, и в петък.

Аз вече предрекох същия сценарий и за довечера Tired

# 24
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Довечера ще са кадри от РПУ-то,където Ванката е задържан и пее, увесен на  онази тръба, дето висят разни............ Crazy

# 25
  • Мнения: 2 960
Довечера ще са кадри от РПУ-то,където Ванката е задържан и пее, увесен на  онази тръба, дето висят разни............ Crazy

 Joy hahaha Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Довечера ще са кадри от РПУ-то,където Ванката е задържан и пее, увесен на  онази тръба, дето висят разни............ Crazy

Пее?!
Иван?!
Някой друг ще да е задържаният, нашият Иван не пее Mr. Green

# 27
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Я ко става тУк  Crazy запис , запис  Hug



А за дразнещите се от Иван .... ми спрете адЖеба да го обсъждате и и няма да Ви "бърка" в очите . .....да бъдем над нещата нали сме "изтънчени"  Wink
Отсяхме плявата сега ще гледаме истинска  МА  Sunglasses


*без лоши чуства .... сО малко ирония , сО малко кЮтек  Wink

# 28
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Е,ако не пее, значи пие или си показва някоя част от тялото, която още не сме видели-например музикалният му инструмент!!! Laughing

# 29
  • Мнения: 446
http://life.dir.bg/2008/04/14/news2889345.html
не стига че изкараха толкова пари на негов гръб,ами и това  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт