как да постъпя!към пациентките на клиника щерев

  • 40 678
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 95
Трябва да е нова. От година и половина съм пациентка на клиниката, и съм там няколко пъти в месеца. Мислих, че познавам всички лекари там, но това име за първи път го чувам.

# 76
  • Близо до София
  • Мнения: 896
аз също съм пациентка на клиниката от повече от година, не съм я чувала тази лекарка. най-вероятно е нова. Важното е да си доволна.

Успех  Hug

# 77
  • Мнения: 499
Ехо здарейте и от мен. Аз вече се насочвам окончателно към клиниката на Щерев. Утре мъжа ми ще отиде до шейново да ми вземе всички изследвания и ще звъня на клиниката да видим за кога ще ни приемат щото той ще трябва да даде първо спермограма след като го оперираха от варикоцеле. И доколкото виждам всички сте доволни от всички доктори там. Няма смисъл да искам специално някой доктор да ме поема нали! Който ми се падне.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 384
Няма смисъл да искам специално някой доктор да ме поема нали! Който ми се падне.

както ти си прецениш-можеш да запишеш час за определен лекар или какъвто ти предложат на регистратурата Peace

# 79
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Билилянче, браво. Най-после се решихте. Спомням си когато те убеждавахме във форума, че АРТ трябва да правите само в клиника по стерилиртет.
За лекаря, както ти си прецениш. Аз например не се бях насочила към конкретен лекар, а от регистратурата ми записаха час за д-р Андреева - тя беше на смяна в деня и часа който аз исках. И така започнах при нея, не съжалявам и съм много доволна.

Успех   bouquet

# 80
  • Мнения: 499
десико радвам се и искренно ти благодаря че ме посъветва за Щерев. Утре мъжа ми ще вземе изследванията понеже днес не успя. И се чудя дали да не се обадя в клиниката и да започваме мтори рунд. Като че ли малко ме е страх. Понеже лятото не бях по прегледи ими беше супер а и знам че не е в мен проблема и за това. Но въпреки всичко ще се обадя за час да ми дадат и да започваме няма защо да отлагам нали така. Дали този месец или по нататък все ще има първи път.сега ще звънна и ще ви пиша да в икажа как е минало.

# 81
  • Мнения: 499
ето ме отново. дадоха ми час за д-р Юнакова за 18,09 в 8,30 сутринта. Ама те там работели и със здръвната каса  newsm78 аз незнаех.

# 82
  • Мнения: 1 095
ето ме отново. дадоха ми час за д-р Юнакова за 18,09 в 8,30 сутринта. Ама те там работели и със здръвната каса  newsm78 аз незнаех.
Значи са си подновили договора.Супер !
Аз като раждах през април, не работеха със ЗК!
Успех !!!! Hug

# 83
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ето ме отново. дадоха ми час за д-р Юнакова за 18,09 в 8,30 сутринта. Ама те там работели и със здръвната каса  newsm78 аз незнаех.
Значи са си подновили договора.Супер !
Аз като раждах през април, не работеха със ЗК!
Успех !!!! Hug
Не бяха подписали със Здравната каса за ражданията само, май. Аз ходих тогава на обикновен профилактичен преглед.

# 84
  • на село
  • Мнения: 838
МЦ “Репродуктивно здраве” и САГБАЛ “Д-р Щерев” работят по линия на НЗОК от 2005 г.

http://www.ivf-bg.com/index.php?n=nzok

# 85
  • Мнения: 524
bilyana44 поздравления и от мен за решението. На правилното място си, няма значение кой при лекар си се записала, всички са достатъчно добре професионалисти. Така успех и смело напред!  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 095
МЦ “Репродуктивно здраве” и САГБАЛ “Д-р Щерев” работят по линия на НЗОК от 2005 г.

http://www.ivf-bg.com/index.php?n=nzok

Това го знам, но знам и другото, че си платих цялата сума.
Знам за неподписания договор и причините за това лично от шефа на родилно отделение  Peace

# 87
  • на село
  • Мнения: 838
 Ми аз не съм плащала досега за процедури, които са по ЗК.

За раждането - не знам, но се надявам да имам възможност да разбера  Wink

# 88
  • Мнения: 1 095
Ми аз не съм плащала досега за процедури, които са по ЗК.

За раждането - не знам, но се надявам да имам възможност да разбера  Wink
Дано вече и това е уредено !
И аз преди раждането съм посещавала клиниката по здравна каса.
Успех с бебеправенето !  EFP

# 89
  • Мнения: 111
Doroty_d, и аз раждах в клиниката, и аз съм плащала, и цялата бременост там ми я следяха. Много съм доволна, просто всичко си има цена.

Общи условия

Активация на акаунт