как да постъпя!към пациентките на клиника щерев

  • 40 707
  • 266
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 095
Doroty_d, и аз раждах в клиниката, и аз съм плащала, и цялата бременост там ми я следяха. Много съм доволна, просто всичко си има цена.
Явно сте останали с погрешно впечатление ! Аз не се оплаквам, просто казвам как беше по мое време.
Страшно съм доволна от отношението и професионализма на др.Ганева и целия екип !
На др.Ганева спец благодарности и за успешното ин витро преди всичко !

# 91
  • Мнения: 499
Благодаря момичета за подкрепата. А и в крайна сметка ако се плаща ще плащам нали се борим за най- хубавото преживяване от живота на една майка. Така че това удоволствие и да излезе скъпо е без значение ако имам добър резултат. Hug

# 92
  • Мнения: 216
Здравейте, момичета! Отдавна чета този форум, но сега за първи път се включвам. Ние със съпруга ми сме пациенти на клиника Щерев от почти една година. Аз съм при доктор Андреева, а съпруга ми при доктор Бъчваров. Изключително съм доволна от моята докторка и не бих я сменила. Доктор Бъчваров пък се оказа човека, който с едно малко изследване установи причината за двата ми аборта и въобще за проблемите ни до сега - мъжкия фактор. След втория мисед, абразиото ми го прави доктор Андреева и всичко си мина по здравната каса. Платих си само упойката мисля и престоя там. Сега, два месеца след аборта ми продължаваме борбата, а и двамата ни доктори са много обнадеждени, че след проведеното лечение ще мога да забременея отново по естествен начин, без да има нужда от инсе и този път ще успея да изкарам всичките 9 месеца до край. Единственото ми оплакване от клиниката е от персонала на рецепцията. Понякога са много бавни, губили са ми досието, държали са се грубо от време на време, но това не е толкова важно.  Wink

# 93
  • Мнения: 499
Танита здравей. И добре дошла в екипа. Това че не си останала доволна персонала на рецепцията да не те притеснява. Нито те те преглеждат нито те ти правят манипулациите. Просто ги остави на страна и това е. Важното да си доволно както ти самата казваш от лекуващия доктор.  Hug

# 94
  • София
  • Мнения: 6 302
Аз също съм много доволна от клиниката като цяло, дори и от персонала на рецепцията. Винаги са любезни, въпреки натовареността си.  Искам да пожелая успех на всички момичета и дано в най-скоро време видим двете чертички, а след девет месеца сбъднем мечтите си!

# 95
  • Мнения: 499
Добро утро. вчера мъжа ми ми взе от Шейново изследнванията и прочетох че на цветната снимка пише че тръбите са ми леко нагънати но ас проходими. Това нормално ли е и дали има проблем. Но като ги занеса на 18,09 Юнакова ще каже, какво значи това

# 96
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
Здравейте момичета!Макар,че съм новак и аз съм пациентка на клиниката на доктор Щерев.Аз съм при доктор Андреева и мога да кажа само суперлативи за нея.Толкова внимателна,отзивчива и компетентна.Много съм доволна,както от нея,така и от целия персонал  на клиниката!!!

# 97
  • Мнения: 499
Ето ме мина ми първия преглед при Юнакова. Страхотно обяснява с подробности а аз каквато съм любопитна и само питах а те със сестрата само се смеят. И прегледа ме и каза че за момента всичко е нормално. Само къдети ми били леко нагънати тръбите. Сега искам да попитам понеже каза че може да ми се прави и лапароскопия та въпроса ми е тя дали се поема от здравната каса? newsm78
Че направо тая цена която е обявена ме шашна 1260лв това не е нормално. но нямаме избор. Сега на 29,09 мъжа ми отива да дава разширена спермограма в клиниката и да видим дали и там има подобрение след операцията.Та за сега това са новините от мен.

# 98
  • Мнения: 7 716
Билиана, лапароскопията се поема частично от касата. Ще трябва да си платиш за консумативите.

# 99
  • Мнения: 499
Е това пак е нещо. съгласна съм да си поема и аз някаква част ама сам ода не 1200лв че на тоя етап немога да си го позволя

# 100
  • на село
  • Мнения: 288
И ние се оказхме с тежък мъжки фактор и сме за ИКСИ.За сега ходя при д-р Юнакова , но ме притеснява че няма много мнения за нея и най-вече има ли успели момичета при нея ? И въобще как протича процедурата в клиниката - чета че много често един лекар прави пункцията , друг трансфера, въобще такива въпроси.Благодаря ви предварително и успех на всички !

# 101
  • Мнения: 7 716
Няма лошо в това добри лекари да работят в екип. Така ще имат достатъчно време да направят всичко както трябва. Hug

# 102
  • Мнения: 121
Подкрепям мнението на Lali. От 2005г. съм пациентка на тази клиника. Моята лекарка е др.Тимева. В процеса на ле4ението ми съм се срещала с всеки един от лекарите от екипа. В професионално отношение за вси4ки мога да изкажа само суперлативи.Успех!

# 103
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
Здравейте момичета!Имам един въпрос,който сигурно не е точно за тази тема,но ако някой може да ми отговори ще съм много благодарна.Предстоят ми изследвания на хормони (3-5 ден от М) и ХУЗК.Но не знам каква е цената.Може ли някой да ми помогне с информация.Ако е по-удобно ми пишете на лични!!!
Предварително благодаря!!!!!!!

# 104
  • Мнения: 7 716
Хормоните са около 60 лв, хидротубацията - около 80 лв.

Общи условия

Активация на акаунт