Отчет на набор 2003 - 23

  • 10 758
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.София
  • Мнения: 219
Привет и от мен в новата тема.

Дамян спи без чорапи, но това е отскоро. Голяма борба беше докато ги махнем.

На зъболекар сме ходили 3-4 пъти без проблеми. Нашият зъболекар е много печен и има подход към децата.

От вчера сме на градина след скарлатината. Днес когато го оставих ми направи номер, като писна и се хвана за мен няма вкарване. Дойде директорката и с триста зора го вкара в групата, като междувременно отнесе няколко удара от изпадналия в истерия синковец. Много ме беше срам, но какво да се прави той пробва, ако му мине номера.

# 46
  • Мнения: 14 133
Дойде директорката и с триста зора го вкара в групата, като междувременно отнесе няколко удара от изпадналия в истерия синковец. Много ме беше срам, но какво да се прави той пробва, ако му мине номера.
Рискове на професията.  Joy hahaha
Сашо тази сутрин пак влезе хванат за ръчичка с едно от момиченцата.  Laughing Много мило ми става, като си спомня. Кандидат-снахата да оздравява, че конкуренцията не спи.  Wink

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Миналата година през лятото го водих Пепи на зъболекар профилактично. Никакъв проблем нямах - отвори си устата, даже после слуша наставленията на докторката да си мие редовно зъбите Laughing.
Но тя ми е позната и майка на негово приятелче от групата така, че нямаше проблеми.

# 48
  • Мнения: 3 042
Здравейте и от мен,
Мирена, ако си спомняш и моят син беше болен от скарлатина, още не съм го пуснала на градина. В петък му правих изследванията, кръвта и урината са добре, но гърленият секрет още не е готов. Днес сестрата на регистратурата ме "зарадва", че може да е изолирано нещо на посявката и да го подготвят за антибиограма. Rolling Eyes Аз естествено се надявам да няма нищо.
На зъболекар го водих вчера, падна ми една пломба и покрай мен и него го вкарах за преглед. Зъбите са ок. Аз бях по-доволна и от него даже. Милият беше разочарован, че зъболекарката не го била похвалила, че има здрави зъбки.  Laughing Sunglasses

# 49
  • гр.София
  • Мнения: 219
Памполина, на Дамян му взеха кръв и урина. Там всичко е наред. Взеха му и гърлен секрет и стрептококите са се изчистили, но ни откриха гъбички. Лекарят каза, че са от антибиотиците, които е пил /от Нова година до сега три на брой/. Когато попитах за ЕКГ ми каза, че вече не го правят и няма нужда. На вас какво ви казаха? 

# 50
  • София
  • Мнения: 2 530
Да се запиша и аз. Пропуснати сме. Ще пиша на лични.

# 51
  • Мнения: 14 133
Добро утро!!!!  Laughing
Има ли юристи сред мамите и таковците на наборчетата?   Wink
Честит празник на гилдията!!!! Здраве и професионални успехи!!!   bouquet Heart Eyes
Аз да почерпя за здравето на нашия тати - адвокат!!!!  newsm24    party023  food010
Весел празник!!!!  Party

# 52
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Има, има (ГалаМа, Виви....) !!!   bouquet  bouquet  bouquet
Честит празник мами юристи!!! Да сте ни живи и здрави и много работа за много пари все да ви се пада!!!  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 15 222
Благодаря!  Hug
Можеше да ми пожелаеш и малко работа за много пари да ми се пада.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 468
Да се разпиша и аз ,че нещо напоследък все не ми остава време.Гледам за чорапки и зъболекари говорите.
Любо спи без чорапи.Май само къто съвсем малко бебе е спал с такива.Ама той рядко ходи и в нас обут.Не мога и не мога да го накарам да не ходи бос.Ама то и аз съм така, няма да прилича на гората детето.
На зъболекар е ходил много пъти.Нали сме с много кариеси.А почти не яде сладко.Вече има 4-5 пломби.И аз незнам точно колко , защото ходят с татко си.До сега не е ревал.Беше му писнало обаче всяка седмица да ходи по два пъти.За това поспряхме малко.Но пак ще трябва да започнем ,че има още едно зъбче ,което трябва да се оправя.Него само ще го лекуват докато дойде време да се смени.А сега и аз съм тръгнала по зъболекари.

# 55
  • Мнения: 1 142
Привет,майчета.Приемате ли още едно наборче във вашите редици.Малкия ми син се казва Мартин и е роден на 15.12.2003година.Все още не съм на ти с компютрите,така че ако може и нас да ни включите в редиците на набор-2003г.Ние още не сме ходили на зъболекар и обича да си мие зъбите когато той каже.Марти не спи с чорапки,но постоянно ходи без пантофи в къщи.Сигурно на ден по 20-30 пъти му напомняме да си обуе пантофите.Заради този негов навик си спука главата в къщи и си мислех,че след инцидента ще си носи постоянно пантофите,ама не ,не сме познали. Laughing

# 56
  • Мнения: 7 201
Честит празник на всички юристи!(не знаех Embarassed)
Да ви е лека и много доходна работата!  bouquet
Добре дошли на Мими72 и Мартин! wavey

# 57
  • Мнения: 14 133

Добре дошли на Мими72 и Мартин! wavey[/color]
welcome и от нас!!!!   bouquet Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 1 142
Ей ,страшни сте.Благодаря за приема ни във вашите редици.Много е хубаво да мога и за Марти да споделям и нови идей да научавам.Не ви ли се струва,че набор 2003г.са по-палави,много схватливи и темпераментни?Аз го сравнявам с батко му и колкото той беше тих и спокоен,толкова Марти е буен,вечно е като на пружинки.Тава детенце въобще не се уморява.  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • Мнения: 14 133
mimi72 от къде сте? И Сашо трудно се спира на едно място.  Wink Все е в движение.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт