Лек за стрии

  • 8 844
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
И аз това питах ама май никой не е. Очаквам поне ти да изразиш мнение. А колко време трябва да се правят тези процедури. Някаква ценова листа можеш ли да представиш? Мерси предварително за отговора и успех с процедурите.

# 16
  • Мнения: 1 531
аз вече съм писала колко много хидролизиран колаген изпих с козметични цели и съм разказала и за резултатите върху косата и кожата, включително и стриите. но трябва да си постоянна и още на третия месец ще видиш как започват да се заличават. аз пих испанския колаген. лесно се пие - по един път на ден и е вкусен. дозата му също е добра - 7 г. мога да ти дам повече инфо и на лични.
поздрав!

# 17
  • Мнения: 2 069
Sunbeam дай и на мойте лични  Mr. Green

liliya_petrova а ти на какъв лазър ходиш  Simple Smile

# 18
# 19
  • Мнения: 64
Kalaka процедурите ми ги правят с този лазер Harmony Pixel 2940.Можеш да погледнеш в сайта йм www.adaramc.com
Sunbeam ще ти пиша на ЛС
Lidka_sf ефекта трябва да се види след месец, два, поне така казват.За цените в сайта ги има.
Във вторник съм на лазерен пилинг и ще докладвам как е минало.

# 20
  • Мнения: 44
Ясно мерси много за сайта. А за стрии как се преценява, като линеен сантиметър белег или? Иначе благодаря много ми помогна информацията която ми даде.

# 21
  • Мнения: 365
аз вече съм писала колко много хидролизиран колаген изпих с козметични цели и съм разказала и за резултатите върху косата и кожата, включително и стриите.

Стари ли бяха стриите ти или пресни?

# 22
  • Мнения: 1 531

това е, но сега има и големи кутии от 30 пликчета. излиза 34 лв за месец (поне в нашата аптека). в началото и аз купувах от този.

# 23
  • Мнения: 1 531
аз вече съм писала колко много хидролизиран колаген изпих с козметични цели и съм разказала и за резултатите върху косата и кожата, включително и стриите.

Стари ли бяха стриите ти или пресни?

и двете. по-добре се повлияха пресните.
да не се чудите, че пише, че е за костно-ставни проблеми. той си действа навсякъде. стимулира собствения синтез на колаген в кожата, но не мога точно да ви обясня механизма. дерматоложката ми го обясни, но не го запомних много добре.

# 24
  • Мнения: 365
лелееее, как ме запали!  Hug

# 25
  • Мнения: 2 069
лелееее, как ме запали!  Hug
и мен  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 79
А някой правил ли е микродермабразио? И за него казват че добре действа.

Искам да попитам тези процедури влияят ли на кърменето?

# 27
  • Мнения: 79
аз вече съм писала колко много хидролизиран колаген изпих с козметични цели и съм разказала и за резултатите върху косата и кожата, включително и стриите. но трябва да си постоянна и още на третия месец ще видиш как започват да се заличават. аз пих испанския колаген. лесно се пие - по един път на ден и е вкусен. дозата му също е добра - 7 г. мога да ти дам повече инфо и на лични.
поздрав!

Разкажи малко повече и аз съм любопитна?

# 28
  • Мнения: 2 069
А някой правил ли е микродермабразио? И за него казват че добре действа.

Искам да попитам тези процедури влияят ли на кърменето?
то е за стари стрии  Peace същата работа може да ти свърши и третиноина 0.1% за който изписахме 2 теми но той не се препоръчва когато се кърми.
ако са нови и кърмиш можеш да пробваш с IPL аз съм доволна от него но има какво още да се желае  Tired
liliya_petrova  силен е този лазер дано ти помогне  Praynig


# 29
  • Мнения: 64
Извинявам се за закъснението, но през уикенда ми е по трудно да се вредя до компа.
Моите стрии си ги отглеждам от 10г.Цената е индивидуална.Моята я определи дерматоложката след консулт.
Силата на лазера се коригира и по точно спектъра на лъчите.
За кърменето нямам идея, но мисля че на място най-точно могат да отговорят.
Sunbeam мерси за инфото.
Kalaka мерси за пожеланието

Общи условия

Активация на акаунт