Къде в Бургас (9)...

  • 60 472
  • 585
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 893
kalinikol, много ти благодаря   bouquet
Аз не държа чак толкова на вкуса, защото моята дъщеря не яде торти. Но искам да е нещо наистина добро като идея и изпълнение. Още утре отивам на разузнаване.

# 61
  • Мнения: 413
Къде в Бургас
....трябва ми столче за хранене за моя злоядко, докато съм на гости на "мама и тати" в Бургас, защото моя син е свикнал само на столче с един куп играчки.

Ако някой може да ми услужи, срещу наем естественно...търся за първите 2 седмици на юли

Благодарности на всички   bouquet

# 62
  • Мнения: 164
Къде продават бежов велур?  newsm78Трябва ми за едни обувки, парче 20Х20, не повече.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Имаме си вече колело от Тобо - червено  newsm68. Обиколихме ги всичките - навсякъде с изключение на Тобо са един и същи модел на различни цени. За сведение 12-ката я вядях 64,5 лв в Практикер и 78 лева на Гурко - модела на Спринт  Rolling Eyes-български били,но с китайски части ConfusedНа Гурко наистина са 2 магазина,но моделите са едни и същи.

# 64
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Е, Гале, Кате, радвам се, че съм ви ориентирала правилно за колелата и сте си купили  Peace Айде, безаварийно учене и каране на Сашко и на Ава!  Peace

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Е, Гале, Кате, радвам се, че съм ви ориентирала правилно за колелата и сте си купили  Peace Айде, безаварийно учене и каране на Сашко и на Ава!  Peace

Сашко май само в къщи иска да ги кара колелата,а навън ги бута ,или аз ги нося  Grinning ама карай  Wink

# 66
  • Мнения: 560
Здравейте !
 Как се казваше новия магазин всичко  дома ,зад Технополис?

# 67
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Здравейте !
 Как се казваше новия магазин всичко  дома ,зад Технополис?

Zona  Peace

# 68
  • Мнения: 560
Много благодаря.
Въртеше ми нещо с 4 букви... Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 893
Търся телефонния номер на заведението с детския кът, което се намира в една уличка вляво на Фердинандова.

# 70
  • Мнения: 239
Търся телефонния номер на заведението с детския кът, което се намира в една уличка вляво на Фердинандова.

Това е GSM на собственичката: 0888 72 67 55 Христина Стоянова - само този пише на визитката Grinning!

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Къде продават бежов велур?  newsm78Трябва ми за едни обувки, парче 20Х20, не повече.

Обущарите или в магазините за платове.

# 72
  • Мнения: 1 813
Търся си черна шапка тип "лале" ако някой ме разбира.  Crazy  Трябва ми за една рокличка за изпращането.  Flutter

# 73
  • Мнения: 1 893
Това е GSM на собственичката: 0888 72 67 55 Христина Стоянова - само този пише на визитката Grinning!

  bouquet  Hug

# 74

Общи условия

Активация на акаунт