Продуктите на LISAP - MILANO

  • 19 277
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 840
Днес си купих ампулите keraplant - lozione energizzante, т.е те се водят лосион против косопад. Фризьорката ми каза, че трябва да си направя три ампули за да има резултат. От утре ги почвам и после ще пиша Peace

# 16
  • Мнения: 1 313
Би ли споделила цената?

Аз добавям към предишния си пост, тъй като вече знам цената на маската - 25 лв., а шампоана който си купих е 16 лв. Много е хубав мисля да помоля фризьорката да ми поръча опаковка като нейните (от 1 литър).

# 17
  • Мнения: 840
Цената на една ампула е 9 лв.

Арлина зелената серия за изправяне на косата ли е?

# 18
  • Мнения: 1 313
Сега погледнах, на шампоана пише: "За третирана/чувствителна коса".

# 19
  • Мнения: 840
Сега погледнах, на шампоана пише: "За третирана/чувствителна коса".

 ooooh! сега разбрах кой продукт точно имаш в предвид Hug
 обърках се с жълтите, които май са за изправяне newsm78

# 20
  • Мнения: 1 313
Аз не позлвам продукти за изправяне, дори не знаех че има такива Blush

# 21
  • Мнения: 9
Еи Simple Smile И аз се запалих по тази марка. Бременна съм и много се чудех дали да се боядисвам или не. Обаче моята фризьорка в Мотописта много ми похвали Lisap Milano и тяхнта безамонячна боя. Да ви кажа много съм доволна и цвета издържа много, не се отмива. Иначе като чета какво сте писали и аз реших на пробвам това онова, бях си взимала пяна за обем и съм много доволна от резултата пък и гледам,че тя е много гъста, напражо може да се нареже.
 Сега съм в 9 месец и ми препоръчаха за косата и скалпа Keraplant Mud - детоксифицираща маска за скалп, която ми прави косата невероятна. Сега мисля да пробвам новият им лосион против косопад, било като ампулите им, но по-концентриран, мисля 4е Xfactor се казваше. После ще пиша дали съм доволна.
 Кажете Вие какво дръго сте ползвали и сте доволни? Някои от вас беше писъл за продуктите за изправяне, те как се нанадят и колко време ви траят?

# 22
  • Мнения: 78
dazzy, моля те кажи ми къде е този салон.Аз съм в стрелбище и се убих да търся тази марка.

# 23
  • Мнения: X
А във Варна къде я има?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 044
Много ги харесвам,доста неща съм им ползвала Crazy

# 25
  • Мнения: 53
Момичета някой знае ли цените на тези продукти F-MOD
Моделираща течност за естествено къдрави и прави коси, и STRAIGHT
Временно изправящ косата продукт за укротяване на къдрави, чупливи и накъдрени коси. А може ли да се поръчат по някакъв начин и как ако може?

# 26
  • Мнения: 3
Не съм ги използвала, но ми станаха интересни от една реклама на боите им от цветовия спектър- синьо, зелено, жълто и тн...

# 27
Доволна съм, моята фризьорка работи с ЛИСАП. Всички продукти са много добри. Бях си купувала и шампоана им за руса коса, той не позволяваше на русото да пожълтее след като се отмие боята и наистина вършеше работа.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 456
Имам изглаждащ и изправящ флуид.Много ми харесва спрейчето и има уникален аромат.

# 29
  • Мнения: X
Имам изглаждащ и изправящ флуид.Много ми харесва спрейчето и има уникален аромат.
От къде ги купуваш?

Общи условия

Активация на акаунт