Икси със замразен материал

  • 2 435
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 375
и ние ще правим със замразени сперматозоиди,в момента съм в период на стимулация.Живеем в чужбина и затова така решихме ,че ще е най-добре заради постоянното пътуване.
Лали,наистина ли намаляват шансовете като са замразени?

# 16
  • Мнения: 262
bendjamin4e ,незнам още нищо за дата Cryкато гледам как вървят нещата при нас,все излиза нещо за съжаление.днес ще ходя да си взема резултатите от хормоналните изследвания,дано там всичко е наред Praynigпуснахме нови изследвания за мъжо,че там е сериозна работата Sad  от тях зависи как ще вървим напред baby_neutral

ние също не сме в БГ и ми е трудно да превеждам всичко от италиански #Cussing out
успех милички,и дано тези сладоледчета ни донесат така желания резултат Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 2 422
Съни мило коте всичко ще се нареди само трябва да вярваш гушшшшкам т Hug Hug Hug Flutter
Рокси успех и на теб Peace

# 18
  • Мнения: 133
сега се сетих да ви питам нещо,лекарката не ми е назначила изследване за хламидия,а само спин,хепатит,кръвна утайка и от този сорт,на 30.04 ще ми прави цитонамазка и след това започва стимулацията,ама да не стане така да се окаже,че имам гадинки.Моето мъжле си е направило всички тия изследвания преди биопсията и са отрицателни,ама дали това ми гарантира,че и мойте ще са отрицателни.Лекарката ми е неоткриваема и не мога да я питам дали да пускам изследване за хламидия

# 19
  • Мнения: 262
Bendjamin4e,почти е сигурно,че и твойте ще са отрицателни,но на 100% никой незнае.щом сте стигнали до тук моят съвет е ,да я изследваш и ти,за да си спокойна Naughtyно ти решаваш Simple Smile
пожелавам ти успех и многоо късмет baby_neutral baby_neutral

# 20
  • Мнения: 133
дааа,по-добре да си пусна

# 21
  • Мнения: 133
еййй,къде сте?Аз да ви кажа днес бях на лекар и довечера започвам инжекции Декапептил и доки каза,че края на май ще сме приключили всичко.Някоя от вас има ли нещо да се похвали

# 22
  • Мнения: 262
браво бенджаминче,радвам се че започвате.имаш мойте стиснати палци,много положителни емоции през цялото време и спокойствие,знаеш че е важно.мисли оптимистично и всичко ще е ок Praynig


при нас нещата вървят към pesa ,моля се да се намерят сперминчета и те да са годни да оплодят мойте яйчица,защото това е единственият изход при нас Praynig Praynig  baby_neutral

# 23
  • Мнения: 133
ами мила съни,то и при нас това се получи понеже в спермограмата ни нямаше нито един сперматозоид жив или мъртъв ни се наложи биопсия и след разни боцкания,рязания и операции ни намериха известно количество,които в момента са замразени и ако се размразят не се знае дали ще оцелеят и те така

# 24
  • Мнения: 262
Ще оцелеят baby_neutral сигурна съм Hug

# 25
  • Мнения: 133
ами да ти кажа ще бъдем подготвени за още една биопсия същия ден и ако няма живички пак ще ни режат...и аз ви стискам палци всичко да е нормално Simple Smile

# 26
  • Мнения: 133
ехоо,съни,рокси какво става с вас?Някакви новини има ли?Ние другата седмица се готвим за пункция и честно да ви кажа много ми е напрегнато,постоянно си мисля разни работи и съм кълбо от нерви,ама май ще трябва да пия валерианче Cry

# 27
  • Мнения: 375
ейБенджаминче,не се притеснявай всичко ще бъде наред,няма нищо страшно.Аз вече съм 6ти ден от трансфера.Ние направихмв икси ама с пресен материал,мъжът ми успя да се прибере.Стискам ти много силно палци миличка.Много Късмет! Hug

# 28
  • Мнения: 262
бенджаминче,спокойно миличка,всичко ще мине идеално,само бъди спокойна,нали Naughty
 

рокси,
сега остава само да се похвалиш с  EFP stork-boy още малко остана,вярвам в успеха ти.стискам палци и  Praynig
 

при нас нищо ново за сега,чакам резултат от още едно изследване,мъжо пие едини хапченца и той ще пуска последно изследване,дано е отрицателно и ако всичко е ок  ,.доки ще каже кога започваме. това е от мен.
успех и на двете ви.

# 29
  • Мнения: 133
рокси,чакаме положителен резултат.Как преминаха нещата не е страшно нали,каква упойка ти сложиха

Общи условия

Активация на акаунт