Цветята пищно скоро ще празнуват, БУРГАЗлийки канят се да лазаруват - 53

  • 10 476
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 701

Довлякох се направо ... Mr. Green

# 286
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
ади,бееееееееее-още ли сте тук Joy Joy Joy

# 287
  • Мнения: 1 701
ади,бееееееееее-още ли сте тук Joy Joy Joy

Тихо и ти...
тамън се надушихме хамената .. Simple Smile

# 288
  • Мнения: 1 813
 Twisted Evil  уишииииии,обличаш ли сеее  Twisted Evil

# 289
  • Мнения: 917
Привет, направо се забравихме, ама време не остава напоследък за тази тема. Нали базара беше на преден план.
Снежи, ЧРД на патерици. Ние май се видяхме тогава, ама аз чак сега разбрах. ЧРД и на Радост на патерица.
АхНе, страхотна рокля и закачалката също. Ще се пукнат завистниците. Голямото бижу повече ми харесва /за мое учудване, щото все си падам по нежни бижута, ама на тая рокля голямото е супер/
Гале, къде тоя склад за пампи зад краставицата. Направо ме хвърли в тъча. Аз ходя къде ли не пък то до нас имало. Хъджис има ли. Аз все се надявам да не се налага повече да купувам, ама за сега поне през ноща сме с памперс.
О Катка, да ти е жива и здрава дъщеричката, най-вече бързо да оздравява, ако не е още.
По-малко да се спъва и пада Ивчо. /боже на 9 месеца, а като се сетя Деница кога се престраши.../
Лека вечер или леко ви пиянство, който пие като мен на компа.
ОООООоо вие на маневра отивате. Хайде весело не прекарване, а изкарване

# 290
  • Мнения: 2 577
къде отивате пак бе ??? пуууу  Crossing Arms

днес разбрах, че открили нов клуб/дискотека или не знам там какво се води - до катмите в пресечката за Света София в новата кооперация

аХ'Не, я дай инфо

# 291
  • Мнения: 1 813
къде отивате пак бе ??? пуууу  Crossing Arms

днес разбрах, че открили нов клуб/дискотека или не знам там какво се води - до катмите в пресечката за Света София в новата кооперация

аХ'Не, я дай инфо

А,именно за този клуб говорим с уиши по скайпа. Клубът е отворен в четвъртък,хаус и ретро е.

# 292
  • Мнения: 2 577
 Joy ама как ви надушвам отдалеч  hahaha  hahaha  hahaha
и сега ли ще ходите?

# 293
  • Мнения: 1 813
Joy ама как ви надушвам отдалеч  hahaha  hahaha  hahaha
и сега ли ще ходите?

 Twisted Evil  не. скоро.  Crazy  ти...  Flutter

# 294
  • Мнения: 2 577
а, успокоих се, значи и аз ще се вредя  Mr. Green да не ме забравите  Naughty

айде мислете заглавие за нова тема

# 295
  • Мнения: 1 813
shumiii да си изчисти кутията за съобщения,че е пълна и не разбирам коя е .  Crazy

# 296
  • Мнения: 1 280
             Къде без мен в новото клубче  Naughty Моите дружки в четвъртък ходили на откриването, било много хубаво  Party И Асен Блатечки бил на съседната маса ще се пукна от завист, добре че не е бил Владо Карамазов щото щях да яхна метлата и да долетя  Joy И на Авеню обаче си изкарах готино в събота, почувствах се като тинейджърка  Wink

             Слънце топличко напича, Бургазлийче из парковете вече тича!  Thinking

# 297
  • Мнения: 139
Съвсем се омотах с тези теми, таз уж нова вече е до 16-та страница  Thinking

# 298
  • Мнения: 2 577

хайде новата тема

 ooooh! Иветооо, чак сега видях  Tired запазвам го за следващата седмица  Peace


Мегата - не разсъждавай много  Wink
направо тук идвай  Hug

Общи условия

Активация на акаунт