За Пища Хуфнагел става дума.

  • 2 854
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мож' да ви се види странно, но дори и такава тема е имало вече.  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 759
                      По-добре е да имаш за какво да съжаляваш, отколкото да нямаш нищо, само защото никога не си могъл да избереш - патка или фитка.. а може би петел, кой знае.. Не смятам, че някога съм плакала напразно, че някога съм обичала напразно, че съм похарчила себе си напразно... Всяко нещо си има собствен смисъл и ме учи на нещо... дава ми нещо, което не бих придобила по друг начин... и променя характера ми към по-добро (надявам се).

# 17
  • някъде
  • Мнения: 979
Страданието на какво учи?Аз бих избягнала неговите уроци,по възможност Naughty

# 18
  • Мнения: 2 759
Страданието на какво учи?Аз бих избягнала неговите уроци,по възможност Naughty
                      Да разбираш по-добре другите, когато страдат. Да бъдеш по-състрадателен и милосърден. Да бъдеш по-добър човек.

# 19
  • Мнения: 3 423
Обичам лимонада, ама при нас няма и пия кола.
В крайна сметка и от двете се дебелее.

# 20
  • някъде
  • Мнения: 979
Честно ти казвам,без да се засягаш,но много изсмукано от никъде ми звучи това,някак по лексиконски.Страданието си е страдание.То не е нито възвишено,нито поучително...Нищо.

# 21
  • Мнения: 1 212
                      По-добре е да имаш за какво да съжаляваш, отколкото да нямаш нищо, само защото никога не си могъл да избереш - патка или фитка.. а може би петел, кой знае.. Не смятам, че някога съм плакала напразно, че някога съм обичала напразно, че съм похарчила себе си напразно... Всяко нещо си има собствен смисъл и ме учи на нещо... дава ми нещо, което не бих придобила по друг начин... и променя характера ми към по-добро (надявам се).

Хубаво изказване  Hug Съпричастна съм и аз  Peace
И бих добавила : за да не съжаляваш, майката му е да не се обръщаш назад !
Грешен , правилен избор ..... преглъщаш дълбоко и шумно и гледаш напред  Peace

# 22
  • Мнения: 2 759
Страданието си е страдание.То не е нито възвишено,нито поучително...Нищо.
                      Всеки има право да го възприема според собствения си стил, морал и ценности. Нищо обидно не виждам в това  Peace.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
..............................Страданието си е страдание.То не е нито възвишено,нито поучително...Нищо.

Макар че не е към мен да кажа какво мисля. Поучително е страданието, как да не е. Поне научаваш какво е болка, знаеш че я има. И после ти е по-лесно да се радваш и на най-малките неща. И научаваш, че лоши могат да се случат на всеки, дори и на теб. Страданието те калява. И когато не дай Боже ти се случи нещо лошо, го приемаш малко по-спокойно и по-философски. За мен поне винаги е било така.

# 24
  • Мнения: X
Дренка - лафа е чуждаета патка фитка. Това ми е любимото филмче от детството с още две, но в никакъв случай не го намесвам в живота!
Недей бе ,мила,обърква хората с тая фитка,че май само в нашия край ги познават тия птици породисти Joy

# 25
  • Мнения: 4 965
Оооо, няма такова нещо. Изборите и дилемите в живота обикновено са много повече...
И човек никога не трябва да съжалява за избора си.
А Пища Хуфнагел-и има доста. Важното е да си щастлива със своя г-н Мейзга... newsm78

# 26
  • Мнения: 1 434
В чуждата градина тревата винаги изглежда по-зелена.
Всеки си мисли че  чуждия мъж  е най  -добрия,най най ... Sunglasses

# 27
  • Мнения: 118
Пък моята съпруга твърди ,че втори път няма да се ожени за мене. Thinking

# 28
  • Мнения: 4 965
Пък моята съпруга твърди ,че втори път няма да се ожени за мене. Thinking

 Joy
Е, то и аз не бих повторила за моя... Заради разнообразието, де. Не за друго... Wink

# 29
  • Мнения: 8 999
Слава Богу, досега само благославям добрия късмет, който ме е отклонил от Пища Хуфнагел.

Общи условия

Активация на акаунт