АПРИЛ е вече наполовина, бебчета чакаме още мнозина!!!

  • 15 085
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 262
Здравейте момичета и аз се чудех как така от 01-ви април още няма бебе и се чудех кога ще се ъпдейтне инфото. Аз отлитам отново за болницата да видим какво ще кажат днес, но май няма да е нищо ново. Емма стискам палци да се разминеш със рязането. Чудех се коя от вестителките ще е удобно да "обезпокоя" като му дойде момента, да си запиша нечий телефон, че то не се знае кога ще е Wink

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 08:24 от whisper799

# 226
  • Мнения: 135
Добро утро от мен,след двоина инжекция аналгин,в къщи пих и 2 парацетамола за което ме смъмриха,но падна температурата и слава  Praynigбогу тоновете на бебо се стабилизираха,и ме пуснаха да се прибера{не исках да остана в изолация,и да се стесирам още пове4е},засякоха и някои контракции,1.5 разкритие и според тях наи късно до неделя ще съм родила newsm17,сега пак отиваме на тонове .Сигурно ще се наложи и антибиотик,сега ще кажат,важно е само бебо да е добре.
asja ,наистина 4акам едно много инатливо мом4енце newsm30.
Много ви благодаря за подкрепата,и ако съм ви досадила с нещо,се извинявам  bouquet
И ЕДИН СЪВЕТ ОТ МЕН ,ИМАТЕ ЛИ ТЕМПЕРАТУРА ОТИВАИТЕ ДО БОЛНИЦАТА ЗА ДА ВИДЯТ ТОНОВЕТЕ НА БЕБЕТО,ЗАЩОТО ТЯ НЕ МУ ВЛИЯЕ НИКАК ДОБРЕ.
Те мислеха ако не ми падне да ме режат,но слава богу ми се размина
Желая ви лек,слън4ев и хубав ден newsm03

# 227
  • Мнения: 134
Добро утро, нахлувам ви в темата само да съобщя
koketka си има момче, тази нощ към 3часа, 50 см и 3.570 кг (дано не сбърках някоя цифра)
Преди половин час ги чух бебо плачеше, а Диди звучеше добре. Имате поздрави от тях двамата   bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • София
  • Мнения: 62
rocobaroco3,много се радвам,че всичко вече е наред с теб и бебо!Желая ти леко и безпроблемно раждане!
Честито на всички новообебили се мамчета!Да са ви живи и здрави бебчетата и много да ви слушкат!А на вас бързо възтановяване  bouquet!
Сладко мамче,Дари е станала истинска красавица и колко много е пораснала!!!Дано все така безпроблемно се развива и расте newsm10!
Миленая,как е Рая?
Моето слънчице Крис има хремичка и му е запушен носа.Много е неприятно.Слагам му физ. р-р и офталмосептонекс сутрин и вечер,но нещо няма кой знае какъв ефект.Коликите май позатихнаха тези дни благодарение на "Саб Симплекс" и детенце е по-спокойно.А от днес трябва да започна да му давам и "Вигантол" нали вече сме големи... smile3521
Е,желая ви лек и слънчев ден!

# 229
  • Мнения: 500
Крис ме е изпреварила! Mr. GreenНо да кажа и аз:Кокетка има момче!Тази нощ в 3,30 е станала мама на Георги!Мерките са ,както вече Крис е написала-3.570кг-50см!И двамата са добре.Дидка има малко вътрешни и външни шевове,но ще се оправи... CrazyЛек ден,момичета!Обичам този месец-и моята дъщеря се роди април!Да са ни живи и здрави!  bouquet

# 230
  • София
  • Мнения: 62
Честито на мама Кокетка newsm51!Да и е здрава ,весела и щастлива рожбичката,а на мама бързо възтановяване!

# 231
  • Мнения: 794
Честито на двете новооповестени мами - Lady_Cherie и Кокетка! Да са им живи и здрави юнаците!

Reiana, много ти съчувствам! Как не ги е срам, не само, че са сгафили, ами и не са си открили грешката! Дано бебинка да не чувства болка и бързо да се възстанови!

kalli, снощи с мъжа ми си говорихме, че не само би трябвало да ти върнат платената такса за раждането, но е редно и да те обезщетят отгоре! Поне така става в останалите държави! Това е голям скандал за една болница, още повече пък частна. Освен това те би трябвало да имат застраховки "Професионална отговорност" и да плащат обезщетения именно от тях. Непременно си направи медицинска експертиза и я пази, и те съветвам да ги съдиш, ако не платят доброволно! Това е просто безумие! Същото съветвам да направи и reiana!

Стискам много силно палци на Doroty_d! И на мен много ми се искаше да родя днес и взех всички мерки за целта, ама не става май! Ще чакам да ми пише и ще ви известя веднага!

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 09:23 от asja

# 232
  • Мнения: 794
Новина-а-а!
Veni-b е родила бебче ИВА, 3860 гр. и 50 см!
ЧЕСТИТО НА ВЕНИ!

# 233
  • Мнения: X
Абе asja, ти глисти ли имаш бе? Не ти ли се спи???? Ама добре, че си ти, че.......аз никога нямаше да се хвана да правя такава статистика!!!
 Мен яко ме тресе параноята, снощи по едно време такова въртене се въртях да може бебето да се размърда, че от вчера така ме наплашиха.....тез лекари могат да те побъркат направо!
 
ЧЕСТИТИ ДА СА НИ НОВИТЕ БЕБЧЕТА
[/glow]    bouquet

# 234
  • Мнения: 2 751
Момичета, asja, galivo и всички, които ме подкрепиха и съветваха... : Просто не знам какво да правя. Истината е, че със съд и мед. експертизи не ми се занимава.  Embarassed Rolling Eyes Но не искам да оставя нещата така. От вчера не мога да си намеря място. Изпитвам страх и яд едновременно, които ескалират с времето  Close Shocked
Може би ще поискам поне докуметн от манипулацията, с която ми изваждат иглата и после с епикризата от разждането ще се разправям с Мазнейкова. Тя е уведомена за случая- за това съм 99,9% сигурна. ТАка че няма да я изненадам.
Но какво да очаквам-не знам  Shocked
Другия четвъртък съм при моя д-р, ще го попитам дали няма него да го злепоставя по някакъв начин, и после ще мисля как да действам.  Rolling Eyes

Честито на трите нови мами   bouquet

А на тези, които им предстои тея дни: УСПЕХ!   bouquet Hug

# 235
  • Мнения: 794
kalli, заслужава си да отделиш 1-2 часа и да отидеш в някой хирургичен кабинет да ти направят мед. свидетелство! А отделно настоявай от болницата да ти направят епикриза за изваждането на иглата! И непременно и много настоятелно повдигни въпроса пред директора на болницата за връщане на таксата и обезщетение! Обясни им какво неудобство ти причиняват точно сега, когато трябва да си спокойна, да кърмиш и да се грижиш за малко дете, като ти усложняват възстановяването от секциото! И в края на краищата, кажи, за какво платих таксата?! Не трябва да им се разминава. И не ти трябва да се чувстваш неудобно да си искаш парите, а те да се чувстват притеснени от големия гаф, който са направили! Ами ако не беше забелязала навреме, представи си каква инфекция можеше да стане! Трябва да се научим да си отстояваме правата!!! #Cussing out Какви си тези глупости - асистентките се усъмнили, ама не били сигурни, дали са счупили иглата, та да за по-сигурно си замълчали! Какви лекарки ще стане от тях!?!? #Crazy

Абе asja, ти глисти ли имаш бе? Не ти ли се спи???? Ама добре, че си ти, че.......аз никога нямаше да се хвана да правя такава статистика!!!
hahaha Joy hahaha Не, бе, нямам глисти! Просто като се захвана за нещо, докато не го докарам до край, не мирясвам! По-скоро имам краста!  Joy Пък и много ме дразни това, че на първа страница имаме изписани толкова майки, а половината от тях са писали само по веднъж! Нека да изчистим нещата и да знаем колко още бебета чакаме и на кои дати! Между другото, не виждам Lady_Cherie с нейното момченце от 13 април на първа стрница! Ако се сетиш, добави я... Уф, много свободно време имам вече и пощурях!

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 09:41 от asja

# 236
  • Мнения: 209
Добре започваме и днешния ден - с три новообебили се мамчета...ама така както върви хич не оставаме много чакащите  Embarassed и взеха да ме обземат едни мисли, че ще откарам чак до май  newsm78, въпреки че е едва 17-ти  Crazy

kalli, а кога ще ти вадят иглата? Не те ли боли?

asja, отлично си се справила с "чистката"! На мен така повече ми харесва! И още малко статистика:
Родили мами: 66,4%
Чакащи: 33,6%
За сега се движим по график!

Честито на  Lady_Cherie, Кокетка и Veni-b!!! Да сте живи и здрави и вие и бебоците ви!     newsm51

# 237
  • варна
  • Мнения: 147
Честито на Lady_Cherie, Кокетка и Veni-b!Да са ви живи,здрави и много щастливи дечицата! newsm51
Калли,Рейана,според мен тряжва да си търсите правата,както са ви посъветвали и другите момичета!Това е пълно безумие-не стига,че им даваш една торба пари,а после и те осакатяват!Това май само в България се случва!
Стискам палци на Дороти,ако още не е родила всичко да мине по вода,чакаме известие! Hug
rocobaroco3,Емма,как сте днес?

П.п.Емма,май трябва да махнеш  milena1976 от списъка с планово секцио-нали вече е родила и си я записала при мамите(13.04 Мария - 3140гр./52см. на milena1976, термин 29.04)

# 238
  • В събота
  • Мнения: 201
musito, аз в понеделник съм на линия  Grinning Може и да се засечем, макар че завчера доста се поошашкахме - още на тоновете ме почнаха контракции, които продължиха към 4 часа, но като полежах в къщи изчезнаха. Док каза ако станат на 10 мин да бягам към болницата (нали сме при един доктор?) и че е вероятно да се изненадаме преди понеделник, но аз сега само лежа, че вече съм се настроила за 21 април.

# 239
  • Варна
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен! Първо честито на всички нови мамчета, на които не съм честитила  bouquet
Чак сега прочетох, че не съм казала пола на бебчето Joy Това толкова искано момиченце  Heart Eyes Да, имаме си момченце, Макс, на 4г и 6м. и другата седмица на 23ти е плановото секцио, ако госпожицата не реши друго.....а да, аз съм майчето с варицелата (още не са ми избили пъппките , малчо е ок, а ние с тати сме на тръни) Tired

П.С. Реяна, съжалявам за малката, но нещата ще се оправят, бъди сигурна,имаш подкрепата на всички нас  Praynig
Кали, аз също мисля, че не трябва да оставяш нещата така, обърни повечко внимание, ще има резултат Peace

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 09:58 от Haliotis

Общи условия

Активация на акаунт