АПРИЛ е вече наполовина, бебчета чакаме още мнозина!!!

  • 15 047
  • 289
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 319
Имаме си още две мамчетааааааа newsm44

Тази сутрин в 3:30 Koketka е родила нормално момче!3570гр/50см.Честито,да им е жив и здрав!!!

Veni-b вече си има бебче-Ива! 3860гр/50см! Честито на щастливите родители!!!

                               

# 256
  • Мнения: 319
ОПааааа,някой ме е изпреварил с новините Blush Blush Blush

# 257
  • Мнения: 794
Бебкобуб,така си е,ние дето сме с термин към края на април съвсем нормално започваме тази подготовка по-късно от мамите от първата половина на април newsm53!!!Макар че като се гледам-аз не съм се спряла да подреждам и преподреждам от как съм влязла в осмия месец....И все има какво още да свърша-край няма !!!
И аз така - постоянно чистя и все има нещо за дооправяне! Няма край!
Сготвих една от любимите манджи на мъжа ми - крем-сума от червена лющена леща. Сега правя и кекс, че да има мъжа ми и десерт, пък и следобед ще ми идва на гости една приятелка. Изгладила съм му 4 ризи, да има да сменя. Изобщо, ще му оставя сготвено и оправено, че сам хич няма да може да се оправя и ще яде сухоежбина, докато съм в болницата. Е, то не се знае, кога ще вляза, ама аз да съм подготвена за всеки случай...
Чакам СМС от Дороти с нетърпение, дано всичко е на ред! А вечерта започвам да чакам Емма!

# 258
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ!
Да са им живи и здрави бебчетата и бързо възстановяване!




Успех на всички чакащи!

Кали, стискам палци иглата да излезе по-бързо на повърхността, да я извадят и всичко да остане само един лош спомен. А след като всички свърши благополучно, събери сили и си потърси правата. За виновните трябва да има някакви санкции. Това си е недопустима игра с човешкото здраве.

# 259
  • Мнения: 105

При мен след операцията - секциото вече месец и пет дни също имам в единия край одебеляване на кожата.Надявам се да се оправи,а също така имах и вътрешни конци които сигурно  сами се разграждат.Иначе болки нямам,но още имам по малко теч някои знае ли това чистене колко време продължава и кога ще е следващия нормален цикъл.Това към мамите с повече опит.
[/quotе]

Нямам опит, но в болницата попитах и док ми каза, че е индивидуално. може и месец да отиде. Една приятелк аскоро роди нормално и каза, че при нея е било 5дни обилно и 15 по-слабо.

# 260
  • Мнения: 2 751
Ти говори ли вече с него как да действаш и какво ще правиш?
Не, аз като ми каза, бях толкова ошашкана, че само седхме и мълчахме двамата. Бях изумена, той-притеснен, и толкова.
Той беше с още един д-р и ме успокояваха, че не е притеснително. Говорихме единсвено за иглата, как ще се стекта нещата и прочее...
В четвъртък съм при него да ме гледа какво е положението и ще говоря с него.
Като ми каза, изобщо не ми мина през акъла кой виновен, кой-не.
Просто бях като гръмната.

Съжалявам, че ви занимавам само с моите проблеми  Rolling Eyes Embarassed

# 261
  • Мнения: 134
Честити бебчета на Lady_Cherie,Кокетка и Veni-b!!! Да са ви живи и здрави рожбичките !!! На мамите бързо да се визстановяват !!!
Кали знам че се повтарям ама ...........не трябва да оставяш нещата така ,говори с доктора и действай тея двете трябва да си го получат  #2gunfire
helenblondy радвам се ,че ти действам така  Hug
Аз така се бях настроила днес за разходка ,нали уж щеше да е слънчево ама нищо  и утре е ден  Grinning
Момичета Aguariel се е подредила като мен и е настинала и тя пазете се много !!!   bouquet

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 12:18 от cenitelkata

# 262
  • Мнения: 534
Здравейте и от мен днес, Честито на всички нови мами ,да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват  Grinning Simple Smile

Ние сега се връщаме от преглед ,докито каза ,че плацентата ми е узряла ,имам 2 см. разкритие и вика очаквай всеки ден да започне раждането ,защото имаш всички признаци за това и мисля че няма да стигнеш термина си ,ама да видим ....

Срещахме се също и с доктора който ,ще ни взима стволовите клетки за да пазим за бебчето ,уговорихме се всичко и така сега сме само в процес на чакане  Grinning Simple Smile Grinning

# 263
  • Мнения: 100
asja Heart Eyes,мила,аз пък и тебе чакам вече Mr. Green...,като гледам-не ти останало хич newsm10!!!Някакви си 4 дни?!?!  love001
Мммм,че сладурски мечета Hug!!
 Предложение за нова тема:АПРИЛ преполови-АПРИЛЧЕТА  сладки не спира да  брои   bouquet
Кали,всички сме се събрали тук именно за да се занимаваме с нашите общи проблеми!В този смисъл-твоите проблеми в някаква степен ги приемам и за мои проблеми,както и на всички останали съфорумки.Разбираш ме ,нали?Аз в други форуми,например не пиша.Не се натоварвам с твоите или с нечии други проблеми,а напротив-уча се от чуждия опит(от вашия в случая),от който не боли толкова,винаги има какво полезно да се научи!А пък ако мога и да бъда полезна някъде-още по-добре!!bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
m_a_g_i_vs- Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed!!!!!

# 264
  • Мнения: 13
Честити бебчета на Lady_Cherie, Кокетка и Veni-b, да са ви живи и здрави и всички покрай тях ! newsm51 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525



Включвам се за малко ...разхвърлили сме целият апартамент да почистваме с мъжо и докато почивам да ви дам малко новинки за Alokazia - мама и бебка са добре , операцията е минала успешно,снощи когато се чухме я бяха раздвижвали скоро и беше се видяла с бебка...звучеше малко изморена , но многоооо щастлива !!!Изпраща на всички поздрави....Днес трябва да я изведат от реанимация...казах и да очаква и Емма да се появи...


Това от мен...Хубав ден и стиксам палци на всички 2 в 1 , ако ще раждате всичко да мине леко и по вода... Wink


Всички с проблеми ,дано се размине по-най добрият начин за вас !!!За съжаление живеем в България където често се случват такива неща.

# 265
  • Мнения: 2 751
Оказа се,че при секциото са й пукнали костта при ваденето! smile3518
Леле, миличка...Сега прочитам  Rolling Eyes #Crazy
Къде това? Кой д-р. Пиши.... Praynig

# 266
  • София
  • Мнения: 7
Добро утро и от мене Simple Smile Леле какъв е тоя сън дето ме е налегнал незнам  Embarassed

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ РОЖБИЧКИТЕ

Ох всеки ден чета, чета, ама все не намирам време да пиша Simple Smile Накрая ще вземете и мен да ме махнете от списъците  Mr. Green

Миналия ден направих всички последни изследвания, и всичко е наред в граници, само лекарката, която ми взема влагалищен секрет реши да ме прегледа и умрях от болка  #Cussing out #Cussing out #Cussing out с едни маникюри, ужас, аз и викам, че боли адски, тя си бърка ли бърка #2gunfire #2gunfire #2gunfire не ми е никаква... след това цял ден си имах контракции и едно гадно течение... ама всичко мина... колкото по - наближава датата, толкова по - никакви признаци за раждане  Grinning Даже днес по принцип съм на преглед при моя си доки, но мисля да не ходя, защото предния път ми каза, че щял да ми помогне с разкритието на този преглед... не искам... нека бебчо си излезе когато иска Simple Smile аз съм готова и го чакам с нетърпение... е и малко страх де  Mr. Green
Но като чета историите на родилите мами и адски се успокоявам... Ох добре, че сте вие... Hug Hug Hug

Анабана, нещо ми се губиш днес  newsm78 Ходи ли миналия ден на курса ? Аз не, защото имах пак майстори в къщи  Sad

Aquariel, бързо да се оправяш Simple Smile

# 267
  • Мнения: 134
Оказа се,че при секциото са й пукнали костта при ваденето! smile3518
Леле, миличка...Сега прочитам  Rolling Eyes #Crazy
Къде това? Кой д-р. Пиши.... Praynig
в Шейново но незнам кой лекар я е израждал  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 268
  • Мнения: 269
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ !!!!

Кали , аз мисля , че трябва да отидеш да поговориш с Мазнейкова.Тя е разбран човек и съм я виждала как им се кара на всички , когато нещо не и харесва. Ако се направи на луда , тогава наистина се търси правата.

Рая вече тежи 2 кг.Казали са , че най-вероятно ( ако всичко е наред) ще я изпишат до Великден.Ще кача снимка по-късно.

# 269
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен Simple Smile Честито на новите майчета да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват,и аз рядко пиша по често ви чета но нещо все не ми остава време пък и както се очертава до последно ще си ходя на работа въпреки планираното ми секцио на 23.04.08

КАЛИ  това е ужасно стискам ти палци всичко да се развие успешно!!!! И на мен ми предстои секцио в тази болница и като те чета се чудя какво да правя и аз съм с избор на доктор - просто докито изражда там а не в Шейново и заради него ....ти при кой доктор беше????

Общи условия

Активация на акаунт