АПРИЛ е вече наполовина, бебчета чакаме още мнозина!!!

  • 15 132
  • 289
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 534
krasitka  успех мила и дано всичко мине леко и безпроблемно

# 91
  • Мнения: 165
аз ползвам памперс от 2 до 5 и забелязвам ,че от ластъците на памперса малко му е протъркана кожата по крачетата . а не са му малки . педито каза да  им поразпъвам ластъците преди да ги спожа. ако не ни мине ще ги сменям май с либеро. кали беше писала ,че е доволна от тях за мом чета .
козметиката ни е на мустела и засега съм доволна .
ето ни и нас




краситка успех 

# 92
  • София
  • Мнения: 3 271
Бебчо на Никси се казва Ивайло

# 93
  • Мнения: 534
КРИСИ  много сте хубавки пу пу да не ви е уруки ,големи сте сладури  Grinning

# 94
  • Мнения: 21
Честито на мамите,които днес са се срещнали с бебчетата си newsm51!!!Желая им много щастливи мигове в отглеждането и бързо възстановяване!!!
Veni b,rocobaroco,като гледам вие май ще сте следващите!Стискам ви палци,а и на другите мами,които са се запътили към болницата newsm10 успех!!!
КраситкаHands Thumbsup fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
За козметиката,аз съм си взела Мустела и се надявам да нямаме проблеми,а памперсите са ни Либеро.
Ася,и аз съм си харесала 17,но ми е рано,а следващата дата със 7 е 27,т.е. Великден,но ще трябва да мисля друго име,защото смятам,че е редно когато се роди на празник да се кръсти със съответното име.
Vanyivan,в началото майка ми ще дойде,но съм я предупредила,че ще ми помага само в домакинската работа,а татито ще си вземе отпуска и ще си гледкаме бебчето.

# 95
  • Мнения: 23
Здравейте сладки мами!  Hug
 newsm51 ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НА ARODOET2, ЯСМИНА И TELIT! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!  newsm51
Добре дошли пак при нас КРИСИ и ven j, чакаме разкази и мноооого снимки на бебетата!  Hug
Helenblondy стига рева бе душко, подгизна ми компютъра.... Ти май точно на тая лекция за "следродилната депресия" роди... Joy та затова. Майтапя се разбира се...  Peace поплачи си щом ти се плаче, кой знае и аз какъв хухавелник ще съм като родя, не че сега съм по-добре де... Blush
Емма, krasitka, veni-b леко, бързо и безпроблемно раждане ви желая от все сърце! Стискаме ви палци! Hug
Емма на мен името Ема повече ми харесва  Peace
Mirror на Авент има страхотни комплекти с контейнери за съхранение на кърма, продават се навсякъде!  Peace
Малеее, като слушам разказите за прегледите за разкритие и ми се изправя косата... Weary като знам, че и мен скоро ме чака тая процедура... ooooh! направо не ми се мисли.. Confused

# 96
  • Мнения: 165
m_a_g_i_vs   ,мерси и вие ще сте хубавки   bouquet.пожелавам ти успех и леко рждане

# 97
  • Мнения: 2 022
Честито на Ардоет, Ясмина и ТелиТ.
Да са им живи и здрави дъщеричките и много да ги радват!

  bouquet  bouquet  bouquet
Krasitka, успех! Стискаме палци.

Добре дошли на КРИСИ и ven j!

# 98
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте и от нас  Hug !!!

Едвам успях да изчета новата темичка,а за старата не ми остана време  Embarassed .

Честито на новите мами!!!Само да ги радват малките принцеси   bouquet !!!

Ася20 и аз съм така с кърмата и съм решила да се помъча още поне седмица и ако не тръгне и аз ще процедирам като теб.

Сега бих искала да попитам нещо обебените мами.По колко пъти акат вашите бебчета ???Моят Сашко май е запечен  newsm78 .От както започнах да го дохранвам а АМ ака само по 2-3 пъти,а днес дори само веднъж досега .Според вас на какво се дължи ???

# 99
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118


НЕ!От едната се храни.....по около 5-8 мин. суче и после се унася! Доста лакомо цоца в началото,после си почива по малко и пак започва! Щом заспива,макар и на 5-тата мин. според мен се е нахранил! Моят понякога и връща мляко!


Здравейте мамчета!
Първо честито на всички нови мами! Да са им сладки и засмени бебенцата!

Сисе и нашия сладур е същия. Суче не повече от 5-10 мин и после захърква. Обаче понякога се буди м/у храненията и започва да реве. Педито каза в такива случаи да му даваме вода и в никакъв случай да не го храним безразборно. Вие какво правите в такива ситуации? И още нещо - изцеждаш ли след всяко кърмене тази гърда от която е сукал? Аз също му давам само от едната гърда, но на него явно му стига, защото сам се пуска и заспива. На мен майка ми ми препоръча да го правя за да не ми намалее кърмата, но без да се престаравам.
В началото имах много кърма и по съвети от кърмаческия форум не се изцеждах за да се регулирала уж. Да ама резултатът беше - НАМАЛЯВАНЕ  и то сериозно, което дай боже вече да е зад гърба ми, но и заради което изкарах кошмарен уикенд.

За памперсите - ние сме на Либеро и съм страшно доволна. Досега няма пропуснал памперс. Имам и на Памперс, няколко пъти слагахме и от тях, но текат на кръста.

А кога сменяте памперсите, всеки път като се наакат бебоците или само преди хранене? Аз го сменям преди манджа, но обикновенно се оаква докато яде, но после не ми се буди. Пробвах няколко пъти да го сменя след ядене, но заспиването се превърна в мисия невъзможна. Да ама сега му се зачерви дупето по тая схема, та се чудя какво да правя  newsm78

# 100
  • София
  • Мнения: 749
А пък снощи се чудих и ще се радвам на вашето мнение , че покрай тези изненади с някои бебета (от мъжки в женски и обратното), вече почвам да се чудя...ами ако излезе някоя гърла нашия мискинин какво име да мислим  newsm78? Аз бях категорична за Ема (това докато бях сигурна, че мойто бебе няма как да е момче), но напоследък много ми харесва и името Севда, та от тези двете кое по-ви харесва....ама не е спешно, просто така!

Аз съм за Ема! Севда също е хубаво, но то е някак...преходно име. Много красиво име е, сега се "котира", но до преди няколко години например се приемаше като остаряло име. Плюс това има някакъв шанс детето да не си харесва името след време...

Но ...ти се стягай за Самуил Simple Smile

Krasitka, успех ! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 101
  • Мнения: 707
Здравейте бъдещи и настоящи мами  Grinning,
имам удоволствието и радостта да ви съобщя, че днес Перла стана мама  Heart Eyes.
Малкият голям мъж носещ името Петър е 51 см. висок и 3670 гр. тежък.
Бе планувано секцио в четвъртък, но Петърчо реши друго Laughing. Раждането бе спонтанно, бързо и леко. Мама и бебе се чувстват отлично.

Пожелавам много щастие на всички ви  Hug!

# 102
  • Мнения: 200
Здравейте пак Simple Smile
Честити бебоци на Ардоет, Ясмина и Телит! Да са живи и здрави!
Днес Габи се засмя с глас за първи път, беше страхотно, толкова се смееше, и изведнъж като го пусна тоя смях, направо супер!
Снимах я набързо :

Вени на мен в болницата ми казаха да кърмя от едната гърда и после да я изстисквам добре, за да не се получи мастит, на следващото хранене същата  процедура с другата гърда, сега от тебе чувам че може да не се изцежда  newsm78
Моля мамите с момиченца да споделят, днес Габи си беше оакала дундата и като и разтворих устничките видях че има секретче бяло и малко ако, с преварена вода и тампонче за уши почистих акото ама секретчето ме достраша да го барам. Вие как процедирате. Иначе си я бърша с мокрите кърпички навсякъде ама там не пипам. Трябва да питам педито  newsm78
Момичета последен въпрос вие така ли се потите като кърмите, мноооого ми е жега бе! Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 547
Здравейте аз отдавна не съм писала,но с две бебета няма време за нищо.За миенето на девойката по принцип ние ги къпем вечер през деня сменяме памперсите преди всяко ядене и ако са пишкали само забърсваме преди това с кърпичка,а ако са свършили голямата работа ги измивам на мивката със бебешко сапунче.
За памперсите ние сме със памперс но от най малките от 2 кг. нагоре и съм доволна не са ми пропускали въпреки,че отначало и те им бяха големи.
За козметиката ползвам кремче на пенатен за подсичане мажем на свивките на краченцата под мишничките и на вратлето,а олиото е също на пенатен.|Много съм доволна бебешоците нямат и следа от зачервяване не им се бели вече кожата чиста и бяла си е.Със шампоан още не ги къпя понеже са много мънички още само с водичка.

# 104
  • Мнения: 13
Честити да са малките сладки принцески на Ясмина,Arodoet2 и Telit !!! newsm51Многа да са ви послушни и само да ви  радват...  love001 newsm03


Май се поотпуши бебевалежът...

Хайде да ни е на късмет и леко раждане на всички с признаци или ненадейно дошлите признаци...
 smile3525

А по отношение на прегледа за разкритие не е чак толкова непоносим,просто си е неприятен(между в прочим както и самият гинекологичен преглед - поне на мен)

Общи условия

Активация на акаунт