Никога не казвай "никога"!

  • 3 430
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Моите "никога" , които са станали "някога", са само тези казани в тиййн възрастта. От там насетне, рядко казвам нещо толкова категорично, но си държа на думата. Дори за нещо, за които са ме предупреждавали да не бъда толкова рязка и да отсичам, щом съм го казала , така си и остава.

# 16
  • Мнения: 88
То е малко от рода "Ако искаш да разсмееш Господ, му кажи че си имаш планове"

Често са ми се случвали тези неща.
Абсолютно вярно. И на мен ми се е случвало, и то за доста неща. Така че: никога "никога".

# 17
  • Варна
  • Мнения: 567
Заради едно казано "никога", живота ми се преобърна, със скоростта на светлината!
Тази дума не я използвам вече!

# 18
  • Мнения: 46 518
Само веднъж. Казах,че няма да използвам мокрти кърпи за бебето си, но когато загазихме с подсичане, само те ни спасиха и от тогава ги обичам много  Mr. Green

За сериозни неща не, прекалено голям инат съм ...

# 19
  • Мнения: 129
Омъжих се за човек с професия,която ненавиждах,като преди това се заричах ,че това никога нямало да стане...

# 20
  • Мнения: 576
Никога няма да пропуша! Naughty - да ама пуша като комин. Whistling
Ще се омъжа за висок левент  Heart Eyes- да ама сега нося почти равни обувки! doh

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Отдавна спрях да се заричам.

# 22
  • Мнения: 17 546
Това е едно от най-ненужните твърдения! Всички знаят, че е вярно и продължават да твърдят, че те никога..., на тях никога...

# 23
  • София
  • Мнения: 4 751
Казвах, че никога няма да пропуша или поне си го мислех.
Казвах, че не вярвам в запознанства по интернет и не бих излязла с човек, който познавам от нет-а. Веднъж го направих, а сега живеем заедно Rolling Eyes

Вече не се заричам.

# 24
  • Мнения: 583
На мен пък това ми е девиза.....след като няколко пъти в живота си се кълнях,че Аз никога няма да........все ми се случваше и от тогава си трая и не се заричам.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 080
По принцип избягвам всякакви категоричности...

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Да, вече следвам фразата "Никога не казвай никога!"

О, и аз така. Не се заричам вече, че все обратното ми се случва.

# 27
  • Мнения: 2 926
Всичко,което съм казала,че никога няма да ми се случи,ми се е случвало.
Всичко,което съм казала,че никога няма да напрва,съм го правила.
Не употребявам вече думата `никога`

# 28
  • Мнения: 183
не се заричам и отбягвам да използвам думата 'никога',последният път когато казах никога,беше преди 3 години и 7 месеца,когато казах,че никога няма да тръгна с човек живееш на 100км. от мен,месец след това връзката беше факт Peace и от тогава спрях да се заричам и да използвам думичката Peace

# 29
  • Мнения: 173
И аз отдавна спрях да се заричам,защото не си знае какво ще ти поднесе живота.

Общи условия

Активация на акаунт