Какъв крем за зърна ?

  • 54 203
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
За мен най-добър е кремът на Авент. Peace
Ако не успееш да си го намериш, вземи Лансинох.

# 16
  • Мнения: 189
Лично аз миех Гармастана с хладка вода само, което не изсушава толкова, но като гледам другите два май събират повече положителни отзиви, така че ти си решаваш кое е добре за теб Peace

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз ползвах Авент

# 18
  • Мнения: 2 374
използвах Гармастан,много ми помогна

# 19
  • Мнения: 106
лансинох също не изисква измиване, но на мен лично ми се стори много твърд и трудно го размазвах, а когато зърната ми бяха раздразнени дори ми беше неприятно това усилие да го размажа
гермастана е хубав, но трябва да се измива

За лансиноха мисля Хедра беше писала някъде как се употребява. Много малко количество колкото топлийка се задържа между пръстите да омекне и след това се маже върху зърната. Аз лично не съм го използвала и дано не бъркам.

 Гармастана на мен не ми помогна. Ползвах кремчето на Авент.

# 20
  • Мнения: 801
Само чист линолин, не се налага миене преди кърмене.

# 21
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз от обикновения боров вазелин съм по-доволна, отколкото от Гермастана Peace

# 22
  • Мнения: 42
Aз ползвам Avent, но го имам от преди раждането, доколкото разбрах го няма по магазините в момента, а ползвам и един друг Multi-Mam na Bioclin, и той е без отмиване, вече 4-ри месеца кърмене и нито веднъж не са ми се разранили зърната Peace

# 23
  • Мнения: 728
От началото ползвах Гармастан, но не виждах подобрение никакво. А тъй като той трябва да се отмива от сапуна зърната ми още повече се раздразниха и реших, че няма смисъл от кремове.

# 24
  • Мнения: 5 026
Лансинох ползвах.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Препоръчвам с 2 ръце Лансинох!

# 26
  • Мнения: 195
Аз ползвах Лансинох, а после и кремчето на Авент, но първия ми свърши по-добра работа. Недостатъкът му е, че наистина се размазва малко трудно, но пък много помага за разранени и напукани зърна.

# 27
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Гармастан не ми помогна.Ползвах Пантогел без отмиване и бях много доволна.

# 28
  • Мнения: 86
Ползвах Гармастан първо, но не ми помгна много а и трябва да се мие. Смених го с Лансинох - с две ръце препоръчвам  Peace а и не се мие, което е голямо предимство.

# 29
  • Мнения: 317
Аз полвам на Мустела, много е добър, той не трябва да се мие от зърната преди кърмене. На Авент също е много добър! Но аз не се мажа всеки път, а само когато се сетя, но ако бебето захапва правилно гърдата, няма да ти се разраняват зърната. Успех! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт