Странични ефекти от Клостилбегит

  • 10 987
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129
Приемах клостилбегит само един месец,но забелязах,че по време на приема постоянно ме обливаха топли вълни/а по принцип все ми е студено/ и често ми се плачеше.Е в резултат от него си навлякох и две кисти,заради които пих 3 месеца противозачатъчни.Лично на мен не ми повлия добре.

# 16
  • Мнения: 499
Сунар страшно съм ти благодарна за изчерпателния отговор. Между другото аз съм доволна от Колицова, толкова много лекари съм сменила, че ми е писнало от тях #Cussing out.иначе две мои приателки ми я препоръчаха, и двете са с добър резултат. Да се надявам да мине всичко както трябва да е. Тя даже се очуди че не съм забременяла и тоя месец. Като ми гледаше по картона и каза че трябва да има бебе понеже всичко е наред. За това сега в понеделник като отидем с мъжа ми ще каже дали ще правим инсеминация. Каза ако не стане той тогава да се обърне към уролог докато аз почивам от Клостила. Стискайте ми палци PLEASEEEEEEEEEE. Praynig

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Моите странични ефекти от клостила бяха - килограми и две кистички, заради които пих три месеца противозачатъчни. А, да не забравя и нервите . Не знам как ви е избивало на плач, ама аз вечно бях ядосана и сърдита и никого не можех да понасям, включително и себе си. През цялото време бях така afwitch

# 18
  • Мнения: 1 715
Моите странични ефекти от клостила бяха - килограми и две кистички, заради които пих три месеца противозачатъчни. А, да не забравя и нервите . Не знам как ви е избивало на плач, ама аз вечно бях ядосана и сърдита и никого не можех да понасям, включително и себе си. През цялото време бях така afwitch
И при  мен беше така,много гадно се чувствах.

# 19
  • Мнения: 361
аз съм втори месец на кломид и все ме избива на депресия, направо не мога да се позная- нямам желание за нищо и пълна липса на енергия. дано да стане по-бързо бебето, че така не се издържа вече....

# 20
бягяйте далече от т.н. д-р Колицова! не си губете времето и парите - нищо няма да ви помогне, само може да навреди.
по отношение на клостила, освен подуване на корема и напълняване не съм имала други проблеми, не че тези са малко........

# 21
  • Мнения: 499
joli75, зщо си така негативно настроена към Колицова? Да не би да си била нейна пациентка? Аз съм доволно до момента от нея. Дано да нямам проблеми.

# 22
  • Мнения: 239
Здравейте, искам и аз да ви попитам нещо относно клостила. Това ми е първия месец със стимулация с Клостилбегит, пих го от 5 до 9 ден 2 пъти по 1, защото без него нямам овулация. За щастие на фоликулометрията се видя спукан фоликул. Сега пия дуфастон от 16 до 25 ден. Гинеколога ми каза, че е нормално по време на овулацията да ме болят яйчниците, защото ги стимулираме и са напрегнати.  Заболяха ме още на 14 ден, вече съм 22 ден и болките не спират SadБоли ме ниско долу, и в ляво и в дясно. Периодично всеки ден боли. Особено в дясно ниско долу болката е доста силна, даже започвам да си мисля дали наистина е яйчника. Какво мислите вие? Вас боляло ли ви е така и след овулацията? на какво може да се дължи? Дали е бебче Praynig

# 23
  • Мнения: 499
 Adi84  не се притеснявай за тия болки. Това е нормално. Аз вече спрях с клостила тогава ми беше последният прием на клостил и от тогава никой не ми го предписа. А дуфастона си е хормон. А ти по принчип овулация нямаш и с клостила ти я предизвикват така ли е?

# 24
  • Мнения: 239
Adi84  не се притеснявай за тия болки. Това е нормално. Аз вече спрях с клостила тогава ми беше последният прием на клостил и от тогава никой не ми го предписа. А дуфастона си е хормон. А ти по принчип овулация нямаш и с клостила ти я предизвикват така ли е?

Да, по принцип нямах, клостила помогна и още след първата стимулация и хоп 2 чертички Simple SmileЯвно болките са били от бебчо. Благодаря за отговора.Сега 6 ден след закъснението нямам силни болки, само леки ниско долу.

# 25
  • Мнения: 499
Значи си бременна. Това е супер новина. Аз неуспях да забременея. Миналия месец ми беше третата инсеминация а като погледне човек резултатите и на двамата са ни перфектни и не могат да кажат защо не се получава бебе до момента. всичко е божа работа

# 26
  • Мнения: 1 715
Ади   Hug

# 27
  • Мнения: 239

Благодаря ви!!Успех и на вас и дано клистила ви помогне като на мен Hug

# 28
  • Мнения: 3 294
Adi84 браво на теб  Hug

Аз приемах Клостил само един месец , но така и не забелязах странични ефекти , поне при мен не се появиха такива  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт