Електрическа четка за зъби

  • 8 141
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 770
Моята е на Браун, а мъж ми и детето използват ОралБ (като Дияна е с детски накрайник). Доволна съм.

# 16
  • Мнения: 1 174


От доста време съм на електрическа четка за зъби на Braun и Oral-B. Доволна съм, но честно да ти кажа ми е трудно да кажа кои са плюсовете пред обикновените четки за зъби. Може би достига до по-трудно достъпните места, защото е със специална глава.


Ще допълня, че почиства много по-добре от обикновената четка за зъби.Първият път имах чувството, че съм чистила зъбен камък - толкова е хубава! Simple Smile Но има нещо, което не ми се нрави и то е, че не ми харесва за езика, не е удобна.За него ползвам обикновената си механична четка.

Сравнително наскоро имаше близка тема на твоята, където се обсъждаха повечко модели.

# 17
  • Мнения: 337
Oral B - те са перфектни.Когато трябва да сменяме накрайник и нямаме друг в момента се побъркваме, защото изобщо сме отвикнали да си мием зъбите с обикновена четка. Това важи най-вече за МъжО, той изфирясва, когато няма нова. Ами както са ти писали усещането за измити зъби е за измити, с другата имаш чувството, че само си ги плакнал.
Купи си обезателно със зарядно, а не с батерий
Независимо от модела накрайниците са универсални и за два броя в БГ плащам 14 лв. Тоест по 7 лв една.
Заслужва си, не ги сменям на 3 месеца, а на повече

# 18
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Тийнейджъра ползва такава ...определено е доволен !

# 19
  • Мнения: 281
Миенето с ел.четка е по-лесно и мн.по-ефективно.Достига и изтърква лесно  места,които другата не може или изисква мн. повече старание.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 14:36 от bagira

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 629

От доста време съм на електрическа четка за зъби на Braun и Oral-B.

Oral-B е наименованието на Brawn за продукти за грижа за устната кухина, най-вече зъбите.
Имам Четка Oral-B Sonic Complete - разликата е огромна, сега наистина чувствам зъбите си по-чисти и по-бели. С  много по-малко усилия, постигам по-добри резултати, няма бясно търкане на зъбите  Laughing
Половинката плю, плю по електрическите четки, но аз му подарих за Коледа и сега не се разделя с нея  hahaha
Аз лично съм твърдо за, ползвам такава четка вече близо 5 години, в началото имах по-проста Oral-B(Plaque Control), от около година имам горната. По-мощна е, има 3 различни степени и таймер. Зарежда се след около месец ползване сутрин и вечер по 3 минути  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 165
Момичета, къде във Варна има избор на въпросните четки на Oral-B?

# 22
  • Мнения: 101
Момичета, къде във Варна има избор на въпросните четки на Oral-B?
Не съм от Варна, но по принцип съм виждала сравнително добър избор във веригите Технополис и Техномаркет, може да провериш ако ти е удобно...

# 23
  • Мнения: 1 165
Да, и аз за там се сетих първо.Погледнах в сайта на Техномаркета, но избора нещо не ми хареса и затова попитах.

# 24
  • Мнения: 101
Да, и аз за там се сетих първо.Погледнах в сайта на Техномаркета, но избора нещо не ми хареса и затова попитах.
Ами аз по-принцип повече харесвам Технополис, там като че ли има по-голям избор, ако ти се занимава - погледни и там, ако не си харесаш нищо - съжалявам, че не можах да помогна, може някой друг да ти даде други идеи   bouquet

# 25
  • Мнения: 1 165
Благодаря ти.Ще погледна там на място, че сайта им е много беден

# 26
  • София
  • Мнения: 1 825
Имам и бях много доволна, докато зъболекарката не ми забрани да я ползвам.  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 165
А поради каква причина ти забрани, че аз тъкмо реших да си взема и сега като прочетох това................

# 28
  • Мнения: 282
Ползвам от скоро, доволна съм засега.

# 29
  • Мнения: 463
Не се чуди изобщо.Отивай и си купи и ще си решиш проблема с досадното търкане и тренировка за трицепс .От както съм си я взела зъболекарят все ме хвали колко добре се справям с отстраняването на зъбния камък.След тази четка ,като ползвам конец за зъби не изваждам почти нищо ,а понякога нищо не вадя.Използвам четка на Браун с батерии Дурасел.
Емел аз също съм попитала зъболекаря си и той ми препоръча четката.Не знам по каква причина ти е забранил -няма логика освен ако не иска да идваш по често при него

Общи условия

Активация на акаунт