кой истински ви познава?

  • 6 096
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Не знам дали има някой,който да ме познава на 100 %,аз самата не се познавам дотолкова.Но на първо място в този списък е съпругът ми,с когото сме заедно от 17-годишни.После моята най-скъпа приятелка и после родителите ми.Освен тези хора всички останали ме познават откъслечно.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 802
Едва ли някой ме познава истински, но най- добре ме познават сестра ми и мъжа ми, а приятелки- не, за съжаление no

# 17
  • Мнения: 486
Съпруга ми - само

# 18
  • Мнения: 3 929
До голяма степен ме познават майка ми, съпругът ми и брат ми, но не така, както се познава истински някого.

# 19
  • Мнения: 2 663
Мъж ми ме познава на 100%, а и почти на толкова единия ни кум, който ми е супер близък

# 20
  • Мнения: 1 897
Никой не ме познава истински.
Аз съм непредвидима и често се изненадвам от себе си.

# 21
  • Мнения: 419
Съпруга ми. След 13 г брак си знаеме и кътните зъби  Laughing
Знае какво би ме зарадвало и какво би ме натъжило.
Знае какво би ми харесало и какво не.
Знае какво бих избрала да си купя, знае какво би ме изнендало и кое не. Знае как бих реагирала в дадена ситуация , какво би ме разтревожило, знае как да ме успокои.
Знае кое ми доставя удоволствие, знае как да ме развлича и т.н. мога и още да пиша Grinning
  Peace
При нас са 18   Blush.
Само ще добавя че той е и единственият, който ме приземява  Whistling.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе всички сме едни мистериозни, тайнствени, загадъчни и неуловими... чак се шокираме от себе си hahaha

# 23
  • Мнения: 3 641
Като се замисля никой напълно, често и аз се изненадвам от себе си Simple Smile
Рени, такива сме интересни, за това сме жени Hug
Пък и май не бих желала някой да ме познава, нека винаги да има малко тайнственост, т.е "очаквай неочакваното" Mr. Green

# 24
  • Мнения: 14 133
Единствено съпруга ми.  Crossing Arms

# 25
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Абе всички сме едни мистериозни, тайнствени, загадъчни и неуловими... чак се шокираме от себе си hahaha

 Mr. Green
Сестра ми ме познава. Мъжът ми вече 20 години прави опити да ме опознае. Напредва, не може да му се отрече.

# 26
  • Мнения: 1 715
Единственно и само съпругът ми.
Знае всичко за мен, познава лошите и добрите черти в характера ми, от него нямам тайни и открито можем да си споделяме всичко.
Още от началото на връзката ни имах чувството че го познавам цял живот. С него винаги сме на една вълна, допълваме изреченията си, разбираме се с поглед или жест.

Peace

# 27
  • Мнения: 3 268
Мама е единственият човек,който ме познава най-добре.

# 28
  • Мнения: 112
Мъжът ми,но не на 100%. newsm03

# 29
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Никой.Аз самата не го позволявам.Но защо и идея си нямам Thinking.Мисля,че така се чувствам по-сигурна - като не  се разкривам на 100%.

Общи условия

Активация на акаунт