Кипърските мами, татковци, бебета и техните приятели (6)

  • 17 623
  • 289
  •   1
Отговори
# 105
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Блонди един бърз превод в ефир....Повтарям бърз и не е поетичен може би като стих би звучало по различно..Превода е буквален
1.Не си говорим
Не си говорим вече
Не си говорим
Стига един поглед и обръщаме..
лице другаде и гръб виновно е нещо което
Не се говорим
........ръце вече докосваме
След обедите се правя че спя
Може би да опитам от съня ти
До теб аз.....
Припев
Любов моя всичко е ок
Не търся повече
ти си тук и това винаги ми стига
И колкото не си казваме
от мълчанието ни години вече
вика Обичам те... Heart Eyes
2. Не си говорим
На балкона аз да гледаме 
толкова сами ...
какво ако побеждаваме
в тази игра вкарваме гол... newsm78
лъжи да казвам
Не си говорим
В компании обикаляме
На снимките се смеем
и всички около нас ни набелязват
и след флаша ...тъмнина.....
  bouquet
Това е общо взето е за една връзка която за пред хората е ок а иначе по принцип не върви....Трудно е да се превежда от песни понеже не са пълни изречения просто дори понякога и с недомлъвки трябва да подразбираш за какво става въпрос ноооо с времето се свиква.... Heart Eyes
пдд чул те господ да прати малко дъжд че се издушихме тук с тоя пясък навсякъде във въздуха...  bouquet
Муцка обезателно да кажеш след зъбаря с колко зъба си останала hahaha hahaha Те малките искат ама кой ги пуска Mr. Green

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 15:21 от Katy6

# 106
  • Мнения: 39
Хехехе,вече пиша на бг. Извинявайте ,че ви изтормозих да четете на моя странен език с 6 и 4  Joy
Хубава песен Кате,тъжничка малко...
Относно срещата, мина добре...сега сме в очакване Praynig

# 107
  • София
  • Мнения: 1 456
А, Кати, повече зъби не давам да ми вадят! Naughty То не останаха! Само лекарство ми сложи и другия път ща затваряме.

пдд, програмата е Adobe Acrobat 8 Proffesional. Ако да беше фотошоп щях да го сборя някак си, ама от тази нищо не зацепвам. Идеята е да заменя английския текст към картинките с превода на български.
А, ти и домакински съвети даваш. Направо си мъж-мечта! Ако не те вземе в Кипър твойта девойка ще те водя в къщи да помагаш за чистенето!!! Mr. Green Шегичка, де!

# 108
  • Мнения: 17
девойката ме е взела и пред държавата и пред Бога, само дето съм далеч от тях... надявам се не за дълго още.
иначе и чистя и готвя, къде от немай къде, къде, че ми идва отвътре...

рийдър-а по принцип е програма за създаване на pdf файлове. например, пишеш си нещо в word и после го правиш pdf. идеята е другия да не може да пипа вътре. обаче, ако другия има и той рийдър - може! не съм го ползвал и го нямам, така че не мога да дам конкретен съвет. аз обикновено в такива случаи чета help-a.

# 109
  • София
  • Мнения: 1 456
девойката ме е взела и пред държавата и пред Бога...

Ей, язък!  Mr. Green Ама да сте живи и здрави и наситина дано да не е дълго още чакането ти!
А, за help-a и аз го чета бе човек, ама нямам време за дългите им обяснения. #Crazy Точно това "пипане" ме интересува, ама без да излиза в квадратчета, а да пише директно върху оригиналния текст.
Ама, нищо благодаря ти все пак!



# 110
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
здравейте и от мен - вече "софиянка" -  Crazy

тук за миене на прозорци говорите - и аз измих тези в новия ни дом, та все си викам, че съчетах пролетното чистене с първо чистене на апартамента и стана много добре

вече свикваме, от днес вече имаме и нет в квартирата, то с кво да свикваме - все си е България, ама е непознат град все пак - разстоянията дълги, а ние за сега пеша се движим, но то движението си е здраве

почвам да се настройвам и за боядисване на яйца и Великден

# 111
  • Мнения: 903
Момичета, абе кога е церемонията по връчване на приза "Мъж на годината" newsm78..., щото викам, ако не сме изтървали момента, да номинираме нашето момче - pdd  coolcool   Майтапа на страна, ама дето е отбелязала Муцка, че ти,  pdd си мъж-мечта, не е много далеч от истината. Честно казано, адмирирам начина по който заявяваш позицията си на мъж, държащ на жената до себе си /макар и чисто физически това да не е така в момента/  Hands Thumbsup--->
девойката ме е взела и пред държавата и пред Бога, само дето съм далеч от тях... надявам се не за дълго още.
Усеща се, че леко спече от закачката на Муцка, Wink  но пък това че реагираш така обрано, наистина говори много за преданността ти към твоята половинка. Мога само да се надявам, че моят човек има същата дълбочина и последователност в чувствата си към мен Heart Eyes..., пък че няма да чисти и да готви - то това е ясно Mr. Green hahaha

Кати, мерси за превода! Верно че малко накъсано звучи и трябва човек да си го донасоса Laughing, но от този буквален текст, който си дала, ако мога да направя един кратък литературен разбор  angel008 /в което винаги си ме е бивало bowuu/, схващам следното --->  Между двамата герои на историята, с годините са се натрупали много недоизказани неща, които са издигнали невидима преграда по между им - те са загубили способността си да разговарят /т.е. загубили са комуникацията по между си/..., но въпреки всичко чувствата все още не са изчезнали - това означава "през мълчанието ни в годините, викам: Обичам те!"  Да, песента си е красива, въпреки тъжния текст, но определено не става да я изпратя като послание на любимия Crazy Mr. Green

Миминце, уви "Добре дошла!" няма как да ти кажа както съм в Бургас, пък ти си се заселила в Сф - някак не върви Rolling Eyes Laughing  Но се радвам, че сте се устроили добре и дано всичко от тук нататък се развива според най-добрите ви очаквания!

Люсиенче, дано щом срещата е минала добре и финалния резултат да е положителен. Стискам палци! fingerscrossed

Роска, мило наше новоизпечено мамче, пиши някой ред, че ви мислим! smile3541 Надявам се, че всичко при вас си е ОК и просто не ти остава време да седнеш пред компа.

# 112
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Лусиенче браво smile3501...пожелавам успех след срещата..и добър резултат... newsm10
пдд браво човек не се давай....тя Муцка е таен агент .... smile3503незнаеш ли newsm78 подсложили сме я да подмамва самотници с цел доказване на верността им но ти се справи чудесно... thumbsup
миме много се радвам че не си не забравила и ще продължиш да се включваш....нали newsm78.
Блонди вярно не върви тая песен за любимия.. newsm78...можеш да му пратиш тази....
http://www.youtube.com/watch?v=9CNiTIgu6EE
а това е кареоке варианта.....можеш да провериш думите....
http://www.youtube.com/watch?v=cJ1ZhBNEb9U
клипчето е от живо предаване затова не е много чисто изпълнението..но става въпрос точно за вас със любимия....тоест обяснение в либоф....ако не можеш да я преведеш свиркай пускам бърз превод в ефир и после раздавам кърпички smile3545
А ако искаш да му кажеш че живота ти без него е безсмислен из ползвай тази.
http://www.youtube.com/watch?v=RTDIjM60FvQ....

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 21:55 от Katy6

# 113
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
а тази ми е любимата на маро литра....казва се ....Има друга ....в никакъв случай обаче не я изпращай...
http://www.youtube.com/watch?v=Yjfwy98nc2k

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 21:56 от Katy6

# 114
  • Мнения: 903
Ох, не мога да се сдържа да не ви пусна тука една клюка, още топла-топла---> Току що говарихме с любимия и той ми съобщи, че е успял да продаде апартамента си и утре ще ходят вече да финализират сделката с купувачите..... И започвал да търси къща.... И представете си, ме пита дали предпочитам къщата да е с басейн или с джакузи... Two Hearts ...- демек допитва се до мен аз какво бих искала..., т.е. той наистина ще я купува с мисълта за НАС  като едно /.... още ме е страх да използвам думата "семейство"/. Сигурно ще ме помислите за изперкала, но сега, докато пиша и очите ми се пълнят със сълзи от нежност - никога досега не съм получавала такова отношение, че нещо се прави с мисълта за мен... /и отново си давам сметка колко много ме е повредил това говедо - бившия ми, #Cussing out  че нещо което е естествено за една връзка - хората в нея да мислят един за друг, аз да го приемам като нещо извънредно специално/ Както и да е, на въпроса за басейна аз разбира се взех да пелтеча - едно от вълнение /щото на мойто сърце малко му трябва да бъде трогнато/ Two Hearts ;  второ, защото как да му обясня на слънцето, че в сравнение с условията, на които той е свикнал, ние тука живеем като аборигени Joy..., че съм израстнала в 18-етажен блок, който може да събере половината население на Кипър Joy Joy  и като пръднат у съседите, се чува и у нас rotfImbo rotfImbo и че изобщо за да вникне той в наш`та соц-действителност /щото 75-80% от българите живеят в същите комунално-битови условия, като през социализЪма Mr. Green/, трябва да гледа филма "Топло" - сещате се, дето в един блок им бяха надупчили апартаментите за да им прокарват парно и те си кореспондираха хората през дупките, подаваха си хранителни продукти и прочие... #Silly rotfImbo rotfImao  Та пак емоции при мен де.... txtloves


А, Кате, сега виждам, че докато съм писала, ти си се включила. Благодаря за идеята - сега ще я прослушам тая песен и даже щом е с караоке, мога да я разуча и да му я изпея на любимия  angel008 с ангелския си гласец, при туй на чиЗД гръЧки Hands Clap

# 115
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Блонди таака са кипърчетата ....така любвеобвилни....ма той сега пита щото после ако нещо не е ок с избраната къща да тИ трие сол на твоята глава hahaha
А ти не се опитвай да Му обясняваш как си живяла И жИвееш щото те не могат да го разберат.. ooooh!
ма я го питай той тая къща като я вземе трябва да чакаш и да я обзаведе ли  newsm78 щото тук доставките на мебели са най малко до след три месеца от датата на поръчката #Crazy #Crazy

# 116
  • Мнения: 577
ОХ,БЛОНДИЧКА,-РАДВАМ СЕ И МИ СЕ ПЛАЧЕ ОТ РАДОСТ ЗА ТЕБ,МИЛИЧКА.Само това твоето прочетох-утре обещавам да се включа по-подробно.Една чистофайна криза ме е обхванала ама немога и без вас.Бива да съм чувствително диване ама -Лъв съм-кво да се прави.   Heart Eyes Grinning Wink

# 117
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз като един Лъв съм много чувствителна, много се радвам за теб, Блонди - аз съм получила внимание от моя съпруг, благодарна съм на Бог за семейството, с което ме е дарил, но въпреки това се радвам на вниманието към теб сякаш и на мен ми се случва след дълго чакане - стискам палци скоро да сте заедно

# 118
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро Утро!

Кафенцето....


Кифличките...

и започваме... Mr. Green

Аз да ви се похваля днес моето слънчице има "представление". С дечицата от яслената група ще играят Косета Босета...доколкото разбрах, ще си седят в едно гнезденце само, ама за нас е първа поява на голямата сцена! Heart Eyes

Блонди, много се радвам за вас. Изглежда свястно момчето! Thinking  Дано съвсем скоро сте заедно! Може снимчици да ти прати на къщите, че по-ясна представа да добиеш.  Blush

Кати
, ти защо ме разкриваш, бе жена!  Mr. Green
Той пдд сега ще внимава какво пише! Joy

Мими, хайде чакам да се обадиш! Както знаеш първата седмица на май е не работна за повечето хора. Та ще се радвам да заформим едно бързо кафенце. Ако имате някакво питане и мога да помогна насреща съм.

А, като гледам две Лъвици си имаме. Аз пък съм рак. То чувства, то нещо....ма кво` да правиш. Такива сме си!

А, къде изчезнаха Роска и Цвета???? newsm78

Хайде приятен ден на всички!  bouquet



# 119
  • Мнения: 17
не обичам комплиментите, но все пак благодаря за хубавите думи. (между другото съм участвал в организацията на "мъж на годината")
имам си някои положителни качества, но имам и доста кусури. то, всъщност, всеки човек е така.
веднъж четох някъде, че за да си с някой не трябвало да харесваш хубавите му страни (всеки харесва хубавото), а да понасяш лошите му страни.
аз съм верен и няма да се поддам на "провокации", пък били те и виртуални. според колежките, бидейки стрелец, постоянно съм се оглеждал за цел. ама аз съм на края на зодията и явно съм прихванал от козирог, защото не се интересувам от "чуждо".
хубав и слънчев ден на дамите в бг и дъжд, дъжд, дъжд в кипър!!!

Общи условия

Активация на акаунт