Кипърските мами, татковци, бебета и техните приятели (6)

  • 17 571
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
 www.compasspa.orgПетя мерси мерси .....а ти кога ще пътуваш и сигурно ли е.... smile3506 newsm53
[/quote]

Да сигурно е  , но смятам да пътувам след рожденият ден на моето слънчице , което става на 5год. на 6 май.За мое съжаление ще трябва да тръгна сама , а те с таткото да дойдат след като съм намерила градина , квартира за трима ни и т. н. , защото работодателя не позволява да живеем тримата в хотела.а иначе работата е сигурна и за двама ни , но детето е проблем за тях.

# 46
  • Мнения: 353
Здравейте на всички и от мен ,ама съм много заспала  doh ,вие вече 3 страници сте изписали.Муцка темата е меко казано страхотна,много бодра и красива,благодаря ти   bouquet .Добре дошла на Петинка и от мен,сама виждаш колко мили и отзивчиви са всички тук,а колко е уютно повтарям неспир  Simple Smile Бих искала отново както досега да кажа на всеки ви поотдено по нещичко, но все пак ще гледам да не се натрапвам повече,понеже няколко пъти вече определени хора просто ме игнорират,което малко ме натъжаваше,но нищо,нормално си е,разни хора-разни идеали.Аз пък ви прегръщам всички  Hug Е,хайде че се отнесох пак.Просто ще ви пожелая приятен следобед и лека и спокойна вечер на всички ви  Peace

# 47
  • Мнения: 577
Аааааааауууууууу, tixeri ,не така.Не искам да се натъжаваш,нищо не е било умишлено или нарочно.Рядко сме се засичали двете но имаш една прегръдка от мен  Hug  И на теб желая един прекрасен следобед-макар  ,че честно казано в Пл-в днес е едно такова мрачно и дразнещо времето.Аз обаче съм се заела да нарисувам картини за детската на малкия и `открадвам` идейки малко засега от нета и по-късно ще скокна да си купя и материали.   typeuu  redecoration

# 48
  • София
  • Мнения: 1 456
Не,не Тихери, няма такова нещо! Никой не те игнорира със сигурност, а просто като зачепкаме някой, докато не го разпардушиним, намира не я/го оставяме! Mr. Green

Бабе Руми, как така не се вписваш?
Ми то винаги има нужда от здрав разум.

Мимито, Кати ми какви са тез вкуснотии, бе хора? Аз точно от обяд идвам, но като видях пак огладнях. Shocked
Я, по едно зелено чайче за отмора.


Барборанова, вчера и аз се оглеждах  за детски картини по магазините. Имаше кравички, пилета и мнооого мечо Пуховци и Мики Маусовци. На мен рисуването не ми се оттдава  много добре, та затова щях да купувам.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 15:18 от muzka

# 49
  • Мнения: 577
Муцка,я разгледай тука.Аз малко по АРТ изпълненията си падам,но има лесно изпълними неща:
      http://www.sasue-bilder.de/shop/index.php/cat/c23_Teddy.html/XTC … 189df93f37a597ef0         и еййййй тука----------    http://flickr.com/photos/mollyjey/page1/ и това ми е фаворит          http://zainteriora.com/index.php?option=com_content&task=vie … =86--------------просто за идеята   Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 1 456
Барборанке, ще гледам по-подробно после. Благодарности!
Само първия сайт успях да погледна набързо и се зачудих.
То може да си ги разпечатам на цветно и в рамчица и хоп на стената! Mr. Green

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте на всички.
На новодошлите welcome
Какво правите бе момичета вие изписах три странички докато се вредя да драсна и аз някой ред то и аз в последно време не мога да стигна до компа ама  ще се старая повече  Peace.
Муцка темичката е върха страхотно оформление скъпа за което искренно благодаря страхотно настроение създава smile3501 невероятна си.
Мерси на Мимито и на Кати за почерпката добре опитах си само по малко защото съм на диета smile3505.
Барбаронва не се отчайвай след седмица пробвай пак и се опитай да издържиш по дълго от първия път ако някой  те изкуши не се чувствай виновна а почни пак от начало. Peace
Блонди радвам се че си се престрашила и действаш хващай бика за рогата и в Кипър smile3521
А на тихери да кажа скъпа не си внушавай така ти се струва.Просто от време на време се заплесваме по разни темички и може би случайно не сме коментирали някое твое изказване .
От мен толкова лек и приятен ден на всички smile3525
АААААААА и още нещо Шанкулова хайде чакам да се обадиш да пием кафе   kaffeetrmker_2

ПП ко ма напрайхте  ooooh! бе хора докато си напиша писмото вие сте написали три!!!!!!!

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 15:51 от пепита

# 52
  • Мнения: 903
Петя, сега  tixeri ме подсеща, че не съм ти казала добре дошла, но сега го правя с малко закъснение.

tixeri, надявам се не аз съм оставила в тебе това впечатление за игнориране, Rolling Eyes а ако е така наистина съжалявам че съм допринесла да се почувстваш некомфортно!  bouquet Понякога се отплесвам да разказвам за моите си неща /щото нали това е идеята - тука да си споделяме и помагаме с каквото можем/, та допускам, че някъде може да съм пропуснала да обърна внимание на някого, но със сигурност не е било целенасочено! Hug

Мименце, благодаря за пожеланието! Ха дано го дочакам най-сетне тоя слънчевия успех, че тя нашата история с любимия бетер историческа стана  newsm50 и латиноамериканските сапунки пред нея пасти да ядат! Joy Joy

Кате, ще взема съвета ти най-сериозно под внимание, щото аз определено имам проблем с директното искане на нещо - не съм я усвоила тая хватка. По природа съм такава, че все гледам да го карам по-деликатно, а дългогодишният ми контакт с моя бивш, който си е уникален особняк, доразви тази ми деликатност почти в страх да поискам нещо #Cussing out  А то по принцип мъжете, не само кипърските /по мои скромни наблюдения/ вдяват единствено като им говориш в прав текст, без излишни овертюри и заобикалки, друг е въпросът дали ще се втурнат да изпълняват това, което жената им е поискала Thinking Но щом, казваш, че кипърските мъжове са такива Mr. Green това ми звучи повече от прекрасно и ще ми е само един стимул да се превъзпитам в посока на ясно и директно формулиране на желанията  angel008

И накрая да ви се оплача - днес тоя интернет ми е скъсал нервите. Заради това не можах да се насладя на хубавата почерпка - кифличките на Мимка най- ме съблазниха, пък на Катиния ресторант - специалитетите се надявам, че в най-скоро време ще имам възможност да ги вкуся реално /Муцето да не се сърдиш, ама чайчета изобщо не близвам, освен ако не съм тежко болна, та да няма на къде Mr. Green/ Та току спира пустия му нет и ми е затрил 4 поста точно преди да ги публикувам Twisted Evil  А исках да ви разкажа нещо много смешно, ама по-длъжко, от снощния ни разговор... Ама по-късно ще пробвам пак.

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 18:58 от blondy-mamma

# 53
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
tixeri мииила ма много си те обичаме бе жена ама като вземеш да изчезваш понякога за по малко ....ние сме мнооого тъжни и се занимаваме с клюки докато се появиш....  newsm08 моля те не ни се сърди  love001  love001  love001
Петя щом ти ще пътуваш първа подготви всички документи които ще ти трябват предварително не оставяй на мъжо щото знаеш как ги мързи Mr. Green....а най важния документ е да подпишеш пълномощно на мъжа ти че може да пътува извън страната със детето защото няма да го пуснат да излезе и съответно влезе на летището... Peace
Барборанке и Муцка да ви кажа и аз си мислех да слагам на мойте в стаите например мики маусчета разни животни на дисни и т.н. ма докато се спра на нещо те взеха че пораснаха и ги интересуват сега други неща.... newsm78..имаха иначе по едно време едни такива лепенки с животни които се продават на ролка навита и след това си ги отлепяш и си ги нареждаш както искаш на стената бяха станали много интересно....
Пепита ние сме бързописки бе жена.....аз например ...ми да се похваля  Embarassedсъм със отличен машинопис едно време в училище правех около 200 удара в минута ....ма не че си ударил толкова пъти те се изчисляват по специална формула....и затова всичките ми постове са толкова дълги ....упражнявам се за да не забрявя
 coolcool newsm48
Блонди само така...сега ще ти разкажа една случка от която моя мъж си взе бележка да не изпълнява всичко което искам Embarassed Mr. Green
Ми значи ...аз много обичам БМВ та това ми е любимата кола ...но за съжаление продължавам да си карам тойотката Ярис ма и тя е супер newsm74...Та един ден моя мъж се прибира в къщи и ми слага едни ключове в ръката и ми вика .....Излез на терасата да видиш нещо.... Embarassed излизам аз и квоооо............. миииилия Hug Hug Hug Hugвзел ми БМВ ма кабрио ма от новите ма щях да го намачкам да го убия от любов на терасата кат наизлезаха съседите ма голямо шоу ви казвам....Та колата за съжаление я карах само два пъти щото ме изревнува че много ме задирали че незнам кво че не била удобна за мен щото с две врати и така се сбогувах с моята любима данооо да се върне някой ден .... newsm45..ма да е и с четири врати Heart Eyes newsm19

# 54
  • Мнения: 903
Ми значи ...аз много обичам БМВ та това ми е любимата кола ...но за съжаление продължавам да си карам тойотката Ярис ма и тя е супер newsm74...Та един ден моя мъж се прибира в къщи и ми слага едни ключове в ръката и ми вика .....Излез на терасата да видиш нещо.... Embarassed излизам аз и квоооо............. миииилия Hug Hug Hug Hugвзел ми БМВ ма кабрио ма от новите ма щях да го намачкам да го убия от любов на терасата кат наизлезаха съседите ма голямо шоу ви казвам....Та колата за съжаление я карах само два пъти щото ме изревнува че много ме задирали че незнам кво че не била удобна за мен щото с две врати и така се сбогувах с моята любима данооо да се върне някой ден .... newsm45..ма да е и с четири врати Heart Eyes newsm19

Кати и от други места бях чувала, че на кипърците това си им е черта - да са ревниви, ама твоят разказ го потвърждава още веднъж. Та и аз по тоя повод да разправя една случкааа Mr. Green: Малко преди Коледа имахме от службата Новогодишен купон в "Слънчев бряг" и аз му писах имейл на любимия, че така и така - събиране в ресторант, после дискотечка и накрая организирано ще се приберем с коли. И той ето какъв имейл ми писа в отговор:"Няма проблем, отиди на купона, но искам да ми обещаеш следното --> няма да си облечена твърде предизвикателно, няма да пиеш алкохол за да не ти се замъгли съзнанието, няма да говориш с непознати мъже и няма да танцуваш с чужди мъже! Обещаваш ли? Иначе се забавлявай моро му, приятно парти!" Joy rotfImbo rotfImao Та този му отговор го прочетох чак на следващата сутрин, след като се бях вече върнала и му писах: "Любими, добре че видях имейла ти едва тази сутрин, щото ако го бях прочела снощи преди да ида на партито, трябваше да стоя цялата вечер като закована за стола с пирони!" hahaha hahaha

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 20:28 от blondy-mamma

# 55
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
 rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao newsm62 Блонди представям си как би изглеждала на партито ако беше изпълнила всички заръки smile3506 smile3507 smile3507 eat smile3544...Аман тия хора бе... Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 353
Добро утро на всички сладуранки,сладурковци и сладички бебета.Леле,леле,не исках така да прозвучи,че чак и специално внимание си изпросих  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Хайде по едно бързо кафенце ( не се четкам,нееееееееее   Wink ) Катенце   newsm51 ,ще опитам да си взема забележка  Wink ,мен ако ме питаш цял ден тук да си стоя,ама няма как,то задължения бе. Барборанке някой ден да ми нарисуваш и моите ноктенца,че все съм с много дълъг маникюр,пък време да рисувам нямам  newsm45,ау  doh щях да забравя-много ти благодаря за идеите за детска стая,че и ние скоро ще се мятаме,много ми помогна и ти връщам прегръдката естествено  Hug Муцка,муцка и за теб много  Hug Сега малко ви оставям,че то край няма  clean prostor clean  

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 10:28 от tixeri

# 57
  • Мнения: 0
Петя щом ти ще пътуваш първа подготви всички документи които ще ти трябват предварително не оставяй на мъжо щото знаеш как ги мързи ....а най важния документ е да подпишеш пълномощно на мъжа ти че може да пътува извън страната със детето защото няма да го пуснат да излезе и съответно влезе на летището...



Добро утро и от мен.
Багодаря ти за съвета, но вече подписах тази декларация.Повярвай ми , знам на нашите татковци къде са им ръцете в повечето случаи Laughing Laughing Laughing
Можеш ли да ми кажеш какви док. освен тази декларация са нужни да изкарам от  BG?
Целувки на всички  bouquet  bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 0
Нещо важно:
Отслабнах 15 кг. за 8 месеца Hug
ако някои иска да разбере как с удоволствие ще побликувам диетата , направена ми от диетолога newsm10 newsm10

# 59
  • Мнения: 353
Е,то стана обяд ,ама го оправих  Embarassed и както обичам да казвам по-добре късно отколкото никога  Joy  Joy  Joy

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 10:25 от tixeri

Общи условия

Активация на акаунт