Carboslim

  • 28 570
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226
Merilyn    smile3501 поздравления за резултатите. Аз в неделя на връх Великден ще се меря пак. Ейй,  ти супер нещица си приготвяш и аз постя сега, ама на Великден такова тъпчене ще падне сигурно, че мъка ми е ooooh! , може и да не се меря в неделя, а утре за да имам стимул. Аз днес ядох хляб с маслини и авокадо,една филия и накрая се чувствах абсолютно сита,  иначе чесън в яденето и аз много обичам. С апетита съм по същия начин и на мен нищо не ми се хапва, но поне нямам твоя проблем с мъжа. Моят е абсолютно солидарен с мен и яде винаги, каквото и да приготвя. Сега вечер пости с мен  Grinning Grinning Grinning и него съм го подложила на диета, макар да няма никаква нужда  Laughing Laughing Laughing Аз също не забелязвам никакви странични ефекти и даже нямам вече и чак толкова проблеми с жаждата.
Хайде момичета стискам палци  newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 по великден да не се изложим.

# 16
Здравейте момичета искам и аз да се включа но казвате че ви помагат а преди това имали ли сте проблеми със свалянето на килограмите защото аз съм опитвала какво ли не но нищо не помага

# 17
  • Мнения: 177
   Здравейте момичета,браво за постигнатите резултати.Аз все още се чудя,не смея на своя глава да го взимам заради проблема който имах,но след празниците съм на доктор и ако разреши веднага го почвам.
Ами при мен всичко е ясно. ..... Магда ти откъде си?
От София съм.

# 18
  • Мнения: 487
http://www.oekopharm-bg.com/ ето нещо,което може да ви е от полза ,успех Peace

# 19
  • Мнения: 44
Мерси за сайтчето. Аз вече го знаех, но е полезно да седи тука в темата. Щом си от София лесно ще си го намериш ако искаш. Аз имам една приятелка от Пловдив, тя го търси в 3 4 аптеки и навсякъде и казват, че го нямат и че не са го чували. Обаче и на теб ако ти кажат така им кажи да се обадят в Стинг и да си го поръчат. Ако и така не стане им разгледай сайта там има всякаква информация.

Мацки сега идва най-голямото(досега) препятствие за кандидат манекенки като нас Simple Smile. ВЕЛИКДЕН. Трябва да сме много внимателни, не бива да се предаваме пред малко козунак и дробсърма Simple Smile. Аз лично просто няма да устоя на агнешкото, но все си мисля, че ако не наблегна на оризи, картофи, козунак и т.н. а само на месцето и салатките няма да е проблем.

При вас къде ще е проблема? В месцето или козуначетата ви влекат повече?

# 20
  • Мнения: 226
Момичета последен ден на пост и молитва ( е аз постих три  Heart Eyes) И още едно килце съм отслбанала. Реших днес да се премеря, преди голямото захранване  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44  rotfImao

Макар че ме е страх да се радвам предварително, щото от другата седмица ще ме е страх да се кача на кантара. Днес заминаваме за провинцията и ще се пече агне  ooooh! Мнооого обичам агнешко, но както каза Лидка ще го комбинирам с салатки. Май след това ще трябва да се запася с повече опаковки CarboSlim.

Целувки кокичетаа и весело изкарване  cook easter easter sohappy

# 21
Мацки  Христос Воскресе,
Великден мина и отново се завръщаме към нормалния начин на живот. Аз съм супер щастлива, не съм отслабвала от последния път, но поне презвеликденските празници където падна голямо ядене (вярно че избяхвах кузунаци, но ядох много агнешко яйца и салата) не съм качила. Запазила съм си свалените кила. Пишете на вас как се отразиха празниците. Много пустичко в нашата тема

# 22
  • Мнения: 226
Не ми се пишеше въобще, след голямата радоств събота, както и си очаквах дойде и голямато разочарование във вторник, не само че възстабових отслабнатия килограм от събота ми бях и качила още малко отгоре ooooh! newsm61 newsm61, направо бях полудяла, но сега съм отново щастлива  newsm44 newsm68 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 , защото върнах обратно свалените кила. Явно е било само временно празнично издуване  Joy
 Hug Hug Hug и пишете момичетата, Мерилин е права, че е малко пустичко при нас

# 23
  • Мнения: 44
Здравейте манекенки, аз се върнах от свински туризъм в провинцията. Бая му хапнахме, пийнахме и така нататък. То нали знаете на чист въздух повече се яде. Аз като се върнах преди 2 дни не смеех да се премеря. И чак днес се осмелих затова пиша. Ми какво да ви кажа, не съм свалила нищо за последната седмица и нещо(КАКВА ИЗНЕНАДА!!!). Е да ама не съм и качила нищо bowuu bowuu bowuu bowuu . А такова ядене беше, чист въздух, природа, скари, алкохол. Е наистина и доста се движехме и аз си пиех КарбоСлим, но бях сигурна че ще има отрицателни резултати. Мога да кажа че съм доволна. Поне не тръгнах отново назад. От събота започвам активен спорт(2 пъти седмично) и мисля вече да ги разбия Simple Smile.
Успех на всички и сега се пазете, идва Гергьовден Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile 

# 24
  • Мнения: 226
Браво Лидке, все така няма да се отказваме  Laughing Laughing Hug

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 18:03 от Zweti2

# 25
Гергъовден дойде и от утре няма вече оправдания. Как сте мацки, има ли свалени килограми, преди Великден постихме, сега коя диета предлагате да комбинираме с Карбослима?
Роси-в аз също съм пробвала преди това какви ли не неща, но сега искам да ти кажа, че наистина се чувствам чудесно. Това, което ме радва е на първо място, че не си тровя организма с разни химии, ако си разгледала сайта постнат по-рано ще видиш, че този продукт е абсолютно натурален. За мен е важно, да не пия каквото и да е, а да е нещо качествено. Радвам  се, че няма също така странични ефекти, защото не искам да се "излекувам " от едно и да трябва после да се лекувам от друго. И относно ефекта му като продукт за отслабване, на мен лично ми потиска невероятно апетита. Смятам, че комбинирано с подходяща, но не крайна диета и с малко движение е перфектен, като съм поддръжник на теорията, че трябва да се отслабва бавно, ако искаме да няма йо-йо ефект. Но както казах, това си е индивидуално, зависи си от настройката на човека, от мотивацията и от момента, може например да не му е подходящ за отслабване.
Е стига съм се заплесвала  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 44
Аз вече спортувам, направих 2 тренировки, много ме бива. Направо съм роден талант Simple Smile Simple Smile Simple Smile родителите ми ако знаеха нямаше да ме оставят да стана такъв глиган Simple Smile Simple Smile Simple Smile Sad . Мисля чак в понеделник да се премеря и тогава да покажа КЛАСА. Ако не поне се чувствам добре, надявам се скоро и красива Wink .
Напоследък май всички сме в лек застой, но аз имам пролетно предчувствие, че всичко ще тръгне добре.
Успех на всички нови и стари Юзъри Simple Smile

# 27
Ейй момичета, къде сте да се похваля  Thinking Naughty , ама хич ви няма значи. Аз се потя тука да сваля някое кило, а вие сте се изпокрили.
 newsm44 rotfImbo rotfImao newsm44 rotfImbo rotfImao да да да. Днес се мерих и най-накрая след дълго празнуване и чакането ме възнагради. Още един и половина килограм ми се отне от плещите. Сега съм като една волна птичка и направо ми е по-леко. (Еххх хайде да не преувеличавам  ooooh! , че като се замисля още колко има да свалям, но все пак)
Казвам да живеее Car... айде няма да продължавам, да не излезне като реклама.
Ама да си призная и аз бях много примерна по празниците и наистина си се ограничавах, а и не чаках малко, даже като се замисля, не знам какво съм заподскачала толкова от радост, можеше и по-добре да е, но все пак аз съм на принципа бавно и славно  Joy Hug Hug Hug Hug Hug
Излезте от скривалищата мои мили колежки и ... ме поздравете  Party

# 28
  • Мнения: 231
ЗДРАВЕЙТЕ!
ПОЗДРАВЛЕНИЯ Merilyn   bouquet
И АЗ СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ ВАС. ВЧЕРА СИ КУПИХ Carboslim И ДНЕС ИЗПИХ ПЪРВИТЕ ДВЕ КАПСУЛИ.МИСЛЯ ДА ПИЯ ПО ТРИ, ЗАЩОТО СЛЕД КАТО ПРОЧЕТОХ КОМЕНТАРИТЕ ЗА ЙОДА МАЛКО СЕ ПРИТЕСНЯВАМ. СПОРЕД ПРИЛОЖЕНАТА В ЛИСТОВКАТА ТАБЛИЦА С ПРОЦЕНТНОТО СЪДЪРЖАНИЕ ЗА ДНЕВНАТА НЕОБХОДИМА ДАЖБА НА СЪСТАВКИТЕ С ТРИ КАПСУЛИ СЕ ПОКРИВА 100% ДНЕВНАТА НУЖДА ОТ ЙОД, А С ЧЕТИРИ СЕ НАДВИШАВА С ПОВЕЧЕ ОТ 30%.
ИМАМ И ДРУГО ПРИТЕСНЕНИЕ.ПОНЕЖЕ СЕ ПИЯТ НА ГЛАДНО ПРЕДИ ЯДЕНЕ, ИСКАХ ДА ВИ ПИТАМ ДАЛИ НЯКОЙ Е ИМАЛ ПРОБЛЕМИ СЪС СТОМАХА, ЗАЩОТО АЗ ИМАМ ГАСТРИТ.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ХУБАВ ДЕН!   bouquet

# 29
  • Мнения: 231
МОМИЧЕТАААААААААААААА, КЪДЕ СТЕ?  Cry
ДА НЕ СТЕ СЕ ОТКАЗАЛИ ?

Общи условия

Активация на акаунт