ЗАПИСВАНЕ ДЕТСКИ ГРАДИНИ СОФИЯ

  • 1 597
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз съвсем съм се омотала в разбирането на този сайт, кандидатствахме вчера в четири градини за 2-ра група, днес проверих, там са ни кандидатурите - статуса е "чакащ"  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 673
  "ЧАКАЩ".  Имам принтирана страница с кандидатурите ни с дата 04.02. Пазя си и е-мейла ,който ми пратиха от сайта.
   Искам да попитам някой по запознат каква е процедурата след класирането, т.е. какво трябва да направя в случай ,че ми приемат детето? Благодаря предварително!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 162
Ще получиш уведомителен имейл (все пак ти препоръчвам да следиш и сайта на информационната система), с който те канят да го запишеш. Срокът, който е определен за това към момента е 02.06. - 13.06. 2008г. за първото класиране и 16.06-20.06.2008г. за второто класиране.

Цитат
Записването на деца се извършва в избраното детско заведение чрез подаване на копие от акта за раждане на детето и писмена декларация за запознаване и спазване на Правилника за вътрешния ред в детското заведение.


Освен това трябва да си подготвиш и медицински изследвания и разни други документи, но не е ясно засега дали ще ги изискват към момента на записване или когато детето тръгне на градина/ясла. По- вероятно е да е второто- поне досега беше такава практиката и никой не е казал, че ще се променя.

Общи условия

Активация на акаунт