Не познава внуците си.

  • 2 790
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 290
Моя баща почина.Убедена съм,че много щеше да се радва на внучката си,  така както се радваше и на първия си внук.

Иначе свекър ми, досега нито един път не се е обадил да пита как съм.  Дори и като забременях изобщо не се интересува за състоянието ми.

# 16
  • Мнения: 1 367
Никой не си избира родителите,затова не се тормози излишно.Единственият,който губи в случая,е той.В един момент ще го разбере,но ще е късно,защото и децата няма да го познават,той ще е чужд човек за тях.

# 17
  • Мнения: 124
Загубих моите родители доста рано за съжаление,имам само свекър,който ни е сърдит от деня на раждането на бебо,защото не се казва с неговото име и досега дори не е дошъл да го види.Но какво от това важно е детенце да ми е живо и здраво и ние с баща му да се разбираме.Вярно един ден ще ни пита за дядо и баба,но дотогава се нядавам да намерим правилния подход как да му обясним ситуацията,така че да не нараним детската му душичка.

# 18
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
И при мен е така и това много ме изнервяше, но сега.....ма.... му
Ако ще бре, не може на сила Peace ....въпреки, че и моето детенце е първо в рода ни Heart Eyes
Нашите са разведени и той си има приятелка, чиято дъщеря роди преди време и май човека се е нарадвал на внуче - не мога да се боря и моля.Това е!Мъчно, не мъчно, болно, не болно - ние да се обичаме, да се грижим един за друг, да го възпитавам достойно пък.......

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 147
Моята дъщеричка е на 2,4 год. и не знае изобщо какво е баба и дядо. Баща ми е починал, а майка ми е с тежка форма на деменция и изобщо не разбира даже че има внучка. Свекърът ми е виждал внучката си 1 път, а свекървата 2 пъти ... Дъщеря ми бърка постоянно и понятията - преди дни по телевизията пее Лили Иванова - и тя казва "мамо виж пее кака"... Много ми е мъчно за това че детето ми не знае какво е да си играе с дядо и баба;да им ходи на гости;  какво е да получи подарък от тях - дори за Коледа й бях купила 4-5 подаръка - както и другите деца получават много подаръци ....
Просто човек не може да си избира съдбата...

# 20
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
От тази гледна точна и мен ми е мъка, но....

# 21
  • София
  • Мнения: 1 529
.Баща ми не се интересува от мен,                                                                                 
Живот.... Какво кара баща да се отчужди от децата и внуците си? За мен такъв човек е лош и безчувствен. Стой далече от него,като поиска помощ от теб нека го заболи така както ти страдаш.
Аз много обичах дядовците си и много са ми дали при общуването с тях...

# 22
  • Мнения: 266
Баща ми много обича синът ми а мен НЕ.А свекър ми го е виждал 2 или 3 пъти.Последния път в който го видя се извърна и направи доста гадна физиономия,от което ме заболя много,но майната му......Те губят а не аз,но естествено ме боли,защото имам прекрасно дете,а те него оценяват.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 614
stefi.1979  Не зная и винаги съм се питала какви са тези хора,и какво сърце трябва да има човек за да постъпва по този начин. ooooh! ooooh!Познавам такива и си гледат живота ,не ги интересува ни дете ни внук. ooooh!Хора с каменни сърца ги определям аз.
Затова гледай и се радвай на рожбата си и му дай цялата си обич.
ГОСПОД БАВИ,НО НЕ ЗАБРАВЯ!
 

# 24
  • Мнения: 950
Има такива хора които са егоисти а и с различно мислене е всеки един човек .
Явно даже и най-близките роднини при някои семейства са си като просто познати  Thinking   което е лошо но нищо не може да се промени освен да си живеем както си искаме и да не се притесняваме за това  Peace

# 25
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
чОВЕК НЕ МОЖЕ ДА СИ ИЗБИРА РОДНИНИТЕ, НО МЪЖА СИ МОЖЕ.
Затова гледай си мъжът и децата и приятелите! Е, голям прас, като няма дядо! Някои пък нямат татковци, което е по-съществено и не го вземат толкова навътре! Живот!!! Peace

# 26
  • Мнения: 2 723
Свекър ми не е виждал големият ми син от 1 година... за съществуването на малкия дори и не знае...
Детето ми няма представа, че е нормално да имаш две баби и двама дядовци, той познава само моите родители.

Но пък не можеш да накараш никого насила да си обича и вижда внуците.
Приемаш ситуацияа и не анализираш!  Peace

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 19:03 от Никси

# 27
  • Мнения: 2 757
И моят баща не знае, че има внуци и то цели 5. Не се е поинтересувал и едва ли ще го направи. Смятам да оставя така нещата, пък ако един ден се вдъхновя мога да ида да му представя моите 3 дечица. Чувам нещо, че и сестра ми му била сърдита и няма намерения да му се отчита.  Абе... мъже...  Децата ми си имат тук баба и дядо, които обожават, стигат им. Пък кой губи от цялата работа не знам  Wink Знам само, че не съм аз.

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
с моя дядо по бащина линия не се познаваме, но аз не страдам от това  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 39 771
Моя баща даже и за Дияна не знае. Не ме е виждал от 17г, не мисля, че ще научи и за внуците си. Може би знае, че имам щерка, защото мама случайно се е виждала преди години с брат му и говорили. Но толкова.
Не ме интересува. Всеки сам решава как ще живее живота си.

Общи условия

Активация на акаунт