Как сменяте пелените?

  • 2 645
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 655
ааа, познато. Ами търпение му е майката и пъргавост.

# 16
  • Мнения: 4 335
Ами ние още се сменяме много лесно Mr. Green

# 17
  • Мнения: 985
И ние така.Пускам й някакво детско докато я сменям или й давам някаква играчка.Вече не я слагам на дъската за повиване,а върху спалнята. Peace

# 18
  • Мнения: 109
Бързина му е майката но при теб с две бебета не знам колко точно бърза трябва да си като скоро и ще почнат да щъкат като хлебарки.Най-добре като се постопли още малко махни памперсите и ще ти е спокойно на главата.

# 19
  • Мнения: 2 960
 :twisted:борбата е безмилостно жестока hahahaправя се на смешник ,кривя се ,пея...само да застане мирно няколко секунди

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Ами няма оправия, като станат по -големи освен че се въртят се и изправят.

Да и се опитват да помагат....

# 21
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
всички правилно сте казали - оправия няма - на мене като ми кипне съвсем и му се "карам" и той става един кротичък ...но за малко Mr. Green

# 22
  • Мнения: 469
Сядам и слагам детето напряко на краката си.С едната ръка държа крачетата с другата почиствам и слагам памперса.Така се преобуваме от както навърши 4-5м.Иначе борбата и гоненката е голяма.
Не съм много по обясненията ,надявам се си ме разбрала Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 3 830
Мммм, много познато  Grinning!
Аз правя така:
- Издебвам да го сменя, когато дават реклами по телевизията. Тогава кротува и гледа.
- Давам забранени "играчки" - дистанционно, телефон, пакета с мокрите кърпички и разни други, които са позабравени и за известно време са му интересни.
Иначе просто няма начин. Алекс не го свърта въобще на едно място, особено като е по голо дупе и е особено щастлив от този факт.
Хе, хе и аз процедирам по същия начин и в повечето случаи действа Peace.

# 24
  • София
  • Мнения: 721
на мене като ми кипне съвсем и му се "карам" и той става един кротичък ...но за малко Mr. Green
Щастливка си ти, аз ако се скарам малкият направо съвсем подивява и започва да се гърчи като червейче Laughing
При нас само забранените играчки помагат...а и понякога безумни песнички, които го изумяват и докато ме гледа невярващ на ушите си няколко секунди - успявам Peace Но определено се иска много бързина и виртуозност Wink

# 25
  • Мнения: 1 931
Най- лесно ми е като седне в мен и сяда по средата на памперса. Така хем я държа с ръцете защото са овити около нея, хем залепвам лепките.

# 26
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
на мене като ми кипне съвсем и му се "карам" и той става един кротичък ...но за малко Mr. Green
Щастливка си ти, аз ако се скарам малкият направо съвсем подивява и започва да се гърчи като червейче Laughing
При нас само забранените играчки помагат...а и понякога безумни песнички, които го изумяват и докато ме гледа невярващ на ушите си няколко секунди - успявам Peace Но определено се иска много бързина и виртуозност Wink

понтес - така е наистина - трябва човек да е много изобретателен ..че често и "карането" не помага! Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 928
Давам GSM-a да си играе с него, но само и единствено, когато се преобуваме. Даже отскоро като го види знае че ще сменяме пампи и се кротва.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 522
Ами явно като започнат да се обръщат по корем всички са така немирни. Аз се чудя после като започне да сяда моята сладурана как ще се сменя памперса, защото тя сега не мирясва за една секунда поне. Възхищавам ти се, че се справяш с две наведнъж.


# 29
  • Мнения: 8 999
С едната ръка сменям, а с другите две - затискам. Откакто родих откривам един видим недостатък в конструкцията на човека. Тоя Господ къде е блял, та не се е сетил да ни окачи по три ръце!

Общи условия

Активация на акаунт