Великденски яйца ще боядисват ЮЛСКИТЕ деца!

  • 17 474
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 326
Ехоо как сте. Как изкарахте празниците. Аз не съм имала време да чета само последната страничка, но се радвам за срещичката в русе страхотно изглежда. Хайде чакаме ви с Надето. Иси в Карлово ли сте? Хайде да се видим
 Hug

# 271
  • Мнения: 845
Еее, в Русе е било страхотно, искам и аз Crossing Arms
Мърдайте към нас де, ето Мама Дани е от тук, Иската и тя ... и всеки минава от тук, а не се обаждате Crossing Arms
Аз обещавам, че това лято ще ви се тръсна на гости  Simple Smile Само да навия Дидо да ходим на почивка в чужбина, че нещо няма мерак с нашата кола. Иска нова Simple Smile Та ще си ми на път Wink
Тиция-много красиви снимки. Нали ти обещах, че ще е слънчево Wink Почина ли си?
Ронка-казват, че първата година носталгията е много голяма, но след това се свиква. Sad Нали най-важното е, че сте заедно тримата Heart Eyes
Ох, аз сега съм в чуденка какво да измайсторя за Гергьовден. Имам си двама именника и ще бъдат 25 гости минимум Crazy

# 272
  • Мнения: 867
Ети искам да си ги сваля тези клипчета, но не става. Дай по кюто или скайпа да си ги изтегля! Heart Eyes

Ние сме се отдали на мързел. В София сме си и не мисля да мърдам никъде. Само разходки, почивка и малко шопинг. После ще сложа и аз малко снимки. Имам и клипчета от гостито в Светлето, но ме мързи да качвам. Напиках се от смях като ги кледам как се кълчотат.Класика - мацките танцуват, мъжете зяпат отстрани Joy

Ронка никаква те няма на скайпа или не можем да се засечем.Изгубихме всякаква връзка с теб. Вчера си мислех за вас как сте и ми е мъчно. Да не си сърдита нещо?

# 273
  • Мнения: 433
Eti,изобщо не си починах,защото по цяла нощ бях на дискотека,докато мъжо кърхаше в стаята Mr. Green Имаше страхотни аниматори,владеещи по 4 езика и правеха страхотен купон.Само едната вечер бях в реанимация,защото адски изгорях и в момента дори се беля като змия Sick
Имаше разни патки -българки,които вместо да отидат и да видят нещо,което никъде другаде по света го няма,като потъналия град например,се втурнаха на шопинг като луди.Най-интересното е че е по-скъпо от България,при условие,че тук всичко се внася от Турция ThinkingМоже би защото е туристически град като Варна,но цените са нистина луда история.Водиха ни до двата най-големи магазина за злато и кожи.Та,харесва си моята персона едно колиенце,ама от най-скромните и като ми казаха цена 10 000 евро и ми стана ей така пред очите:crazyeyes:
Мъжо ходи на рафтинг по една голяма река,защото си пада малко луд по подобен род занимания и е направо очарован.Единствно съжалявам,че не можах да отида да видя скалните къщи в Кападокия,но беше на два дена път от Анталия и щеше да ми се разкаже играта.Тема на следващо занятие Mr. Green

# 274
  • Мнения: 2 481
Тици, я разкажи подробно за масажистите, не отклонявай темата! Crossing Arms Mr. Green

Синеочка какви клипове бе,а и снимки не виждам,нещо съм пропуснала отивам да търся!

Ети за 25 човека- виждам печено цяло агънце! Peace Mr. Green

Ети кажи това билковото за цистита и за такива женски че ме боли нещо такова ще мра! Sad

# 275
  • Мнения: 845
Ели, за това говори Синеочето. Да- ще има печено агне на пещ, но до сега правих десертите, че трябва да престоят поне 24 часа преди консумация.  А лекарствто е ЦИСТОФЕМИН на д-р Тошков. Струва 3-4лв.
Ох, аз съм сама и май ще правя криза пак. Стискайте палци, че как ще гледам мъника. ooooh!

# 276
  • Мнения: 433
Ели,голяма провокаторка си,ей Mr. GreenЕдиният път ходих на турска баня с пилинг...Слагат те да легнеш на на една мраморна маса в турската баня и един снажен младок,към то 20-годишен започва да те полива с прияно топла вода,при което мраморът става направо горещ под теб.После взема една голяма тривка и започва лекичко от пръстите на краката до главата да те търка с кръгообразни движения.От време на време измива това което се е изтъркало.Тук за срамотии да отбележа,че бях ходила на солариум преди това във Варна и ми смъкна целия тен под формата на кир SickСлед като те изтърка прилежно от двете страни те натупва лекичко с един насапунисан чувал.Адски кеф е.Превръщаш ще в нещо като мехурен балон и турчето започва под пяната да те разтрива отново по цялото тяло.Тази процедура трае около 40 минути.После те загъва в една кърпа,полягаш на диванче и ти сервира местен ябълков чай за релакс.След около 10 минути почивка ме просна на една масажна маса и започна масаж с еваклиптово масло.Честно казано,до сега не са ми правили по-хубав масаж дори и в най-добрите центрове в България.После,след всики тези екстри нямаш сили дори да се прибереш до стаята.А,да не забравя да вметна,че в труската баня мъжагата беше гол до кръста с една хавлийка на дупягата.И понеже бях чувала доста вицове за турска баня,доста се пооглеждах през цялото време Joy
От всички процедури тази беше най-страхотната,но я правих само веднъж ,защото струваше много скъпо и не ми се плашаше пак толкова ooooh!
Наистина от сърце ви желая да отидете някой ден и вие  Praynig

# 277
  • Мнения: 2 481
 FlutterЕее хубаво сте си прекарали,кой на екскурзия,кой на гости,браво браво,,Ети много си гостоприемна! Party

# 278
  • Мнения: 1 341
Летинка, изкарали сте си екстра. Завиждам тиии. Wink
Арлина, браво за преместването. Как спа Зоя в новата си стая и легло?
Вчера тук беше супер жега, Ема по къс ръкав се потеше яко. Направихме си барбекю и на двора изкарахме целия ден. Много приятно, Ема, куче и още 2 дечица подивяха на воля. Обаче днес вали  Close Sad Калин е почивка от идния четвъртък до понеделник включително. Мислим да отскочим до Италия. Да се раходим до Рим и да видя майка ми и баща ми. Мама в сряда има РД, но ще го празнува в неделя, та тъкмо за празника да сме там. Още не сме го решили със сигурност. Ако през това време намерим квартира няма да ходим.
Аз вече 2-ри ден не пуша. Амбицирана съм да ги откажа и няма да запаля повече! От днес пак съм Дюканка, този пък по-сериозна от всякога! Няма да се изкушавам. Naughty
Хайде изчезвам, че Ема търси компания, а в момента аз съм най-подходящата, поради липса на друга. Joy

# 279
  • Варна
  • Мнения: 1 131
И ние се завърнахме! Прекарахме си чудесно - успяхме да избягаме от гадното варненско време Embarassed! Разбира се по-приятно щеше да е ако бяхме в пълен семеен състав Crossing Arms - да се надявам следващия път!
Ето ни и нас
http://gargova.multiply.com/photos/album/7/Po4ivka_v_Elenskia_balkan_-_maj2008
Ронка хайде да се сменим Hug Предполагам, че ти трябва време за да свикнеш. Важното е, че сте си тримата заедно Hug Защо така, не знам, но мен все сърцето и акъла ми на вън - ей сега някой да ми каже - стягам багажа и хуквам. Аз по принцип не обичам да стоя на едно място - за това и зимата ми действа малко депресиращо, че не може много да се ходи на вън Embarassed
Тиция подушвам, че с теб сме от една порода Mr. Green Съвсем ме нави за почивката в Анталия през лятото, само не знам с мойте двете диванета да ли ще мога да вкуся от някоя процедура  Crossing Arms.
В Русе наистина било чудесно. Да вземем това лято да си спретнем една срещичка там newsm78.

Ох, аз сега съм в чуденка какво да измайсторя за Гергьовден. Имам си двама именника и ще бъдат 25 гости минимум Crazy

Ей тва
http://gargova.multiply.com/photos/album/7/Po4ivka_v_Elenskia_balkan_-_maj2008#91

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 13:15 от Анет

# 280
  • Мнения: 1 341
Анет, снимките са страхотни. Наистина сте си изкарали добре. Тошко е голям чаровник! Какво му е на Мишо, гледам оченцето му е превързано? Бързо оздравяване! А ти си като момиченце, много си сладка, голям чар блика от теб! Hug

# 281
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Ей Ронка -  newsm51! Благодаря ти - с толкова много комплименти ни засипа Embarassed!
Мишо има мързеливо око / по-слабо вижда с него/ и сега закриваме здравото за да стимулираме мързеливото да гледа и да се развива. Открихме го още преди 2 години при случаен профилактичен преглед, но тогава за съжаление не успяхме да го накараме да слага лепенка. Сега вече е голям и след хиляди уговорки се съгласи, но вече е по-малък шанса да се възстанови.
Много ми е мъчно като го гледам така, още повече, че където и да отидем все го гледат децата и питат какво му има, а ма няма друг начин.
Та за това е хубаво като започнат да говорят децата  да се заведат профилактично на преглед при офталмолог, че ако има нещо да се открие на време и да се вземат мерки.
Поздрави и целувки на малката сладка Ема!  bouquet

# 282
  • Мнения: 845
Анет- smile3521 има го, има го. Wink Че и на всичко отгоре свеки го прави божествено. МММММММм от сега ми текат лигите. Пък и за срещичката съм навита.  Hug Много, ама много обичам гости. Crazy
Аз както се притеснявах снощи така и направих криза. И на всичко отгоре бях самичка с Венци.  Cry Милото като започнах да повръщам само ме гледаше жално и ме милваше но главичката. Понеже не можех да ставам от леглото го помолих да ми донесе памперс и го смених от легнало положение. Тихичко ме прошепнах, че мама е много болна и че ще се радва ако заспи рано. А то милото само се усмихна, гушна ме и на секундата заспа. Но аз такава кошмарна нощ не съм изкарвала. Sad До днес на обяд ми беше лошо и повръщах. Сега ми посветна, но отивам пак да си полежа, че утре тежки маси се задават.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Ети не се и съмнявам мила, че ще има  chef Хайде бързо да се оправяш и весел празник утре!  ura Tada

# 284
  • София
  • Мнения: 309
Ети-бързо възстановяване  Hugи весело изкарване утре!На срещичката е било супер!Танци-манци-малките са страхотни сладури! Hug
Рони-мисли само позитивни неща!Дано успеете да "прескочите" до Италия да си видиш майчето-сега сигурно по-добре я разбираш какво и е било толкова време в чужда държава,пък и сигурно тя ще ти даде добри съвети. PeaceЦелувки на Емичка. Hug
Тиция-ставаш за рекламно лице на Турция! HugСега само си мечтая за там!За масажа думи нямам!Откога ми се иска точно такъв масаж!Не може ли следващия път да ме вземеш с теб?Ще се напъхам в някой от прословутите ти куфари! Joy
Анет-снимките са страхотни-баткото е голям чаровник,а малкия е страхотен сладур!А ти верно изглеждаш като момиченце!
Нещо Амери се загуби от хоризонта-сигурно и тя пътешества някъде.

Общи условия

Активация на акаунт