Великденски яйца ще боядисват ЮЛСКИТЕ деца!

  • 17 459
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 314
Тази вечер взехме Зоя,вчера не успяхме,чистихме до късно. : (Първите 3 дни слушало милото,ама четвътрия и било много мъчно за нас,все ни споменавала,и ходила навсякъде с една наша снимка от сватбата. Confused
Сложих я в новото легло,два часа заспива обаче,мисля,че я беше страх пак да не изчезнем на някъде,даже цял следобед много ме слуша,май пак поради същата причина.Дръпнах долното легло,ако падне,поне да е на меко,ще видим дали ще свикне без решетки или и е още рано.Но проплаква,определено не е спокойна тази вечер.Иначе си хареса стаята,заигра се с играчките си.Като цяло не беше стресирана от новата обстановка,но може би заради това,че е идвала много пъти тук в къщата.
То гокото дете това му е 3-тото жилище откакто се е родило,а на нас с половинката е петото откакто сме заедно,аман вече.Хубаво е човек да има свой дом,опредлено ми е хубаво и уютно тук.

Абе момичета,имам някакво животно в тръбата на аспитатора,трополи ми тука,даже сега,когато пиша.Ама дали си е свило  глнездо или пък дали иска да избяга,а не може...Някакви идеи как да го изгоня?На отвора на тръбата не са сложили решетки и е влязало,ама не някакво насекомо според мен,доста силно шуми.Мислех си дали не е мишка,ама щеше да църка,а то е доста мълчаливо. Thinking
Ети: Hug Hug
Анет:разгледах снимките,много са хубави,наистина много добре сте си изкарали.Блазя ви на всички,които избягахте нанякъде за празниците.И аз много исках да отидем някъде,ама дните ни минаха в местенне на багажи,но нищо де,поне е за хубаво.И на мен ми се иска много една малка почивчица... Rolling Eyes
Рони:Рим ми е мечта. BlushМного искам да го видя,Барселона,Прага също.Много.Дано да стане скоро,като приключим окончателно с тази гълтаща пари къща.Успех с диетката.Аз вече минах на 3-тия етап.Стига вече,писна ми.Пък и доста смъкнах.Сега си мисля да отбия Зоя,че като слизам тук по стълбите вече ставите ми скърцат. Мислих,че нищо ми няма още от кърменето.А и нищо не пия,ни калций,ни витамини,много съм несериозна.Ама ето 5 дни не бях я кърмила,а гърдите ми последните два дни ше се пръснат.И си мисля,край,ето сега е момента,пък и тя може да не иска.Ама не издържах,вече и иглички имаше,болят.Та и дадох тази вечер,засука си без проблем.Незнам какво да правя,да не се стресира пък много,нова обстановка,няма кърмене...Ако не я отбия до 2 седмици,ще си откараме така до есента.Ох... ooooh!
To хубаво съм се разписала аз посред нощите,ама отивам да лягам вече,че утре кой знае кога ще ме вдигне Зоята.Лека на всички. Hug

# 286
  • Мнения: 2 476
Честит празник на всички именници!Със здраве да си носят името,да почерпят подобаващо с печено агънце и руйно вино!

Анет много хубаво сте си прекарали  според снимковия мат'риал,онази снимка дето чишкат е велика! PeaceКак се оправихте с децата имаше ли почивка или ??Аз не се навивам на никъде с Юлия след морето(кошмарното море) и след адски мъки в Банско,край,с нея наникъде!Но тук в тоз Еленски балкан ми се видя спокойно и отмарящо,от природата ще да е!
И незнам къде е, но ще навивам нашто тати за нанякъде ,може и на там! newsm78

Моя мъж сега е намислил да продава апартамента и с парите да купи на майка му боксониера,а на нас место някъде и да сме строяли...аз като знам как се строи ще се или изпокараме или накрая няма да искаме да влезнем в къщата,но риск печели- риск губи,пък и то с пари се строи ,ако нямаш  занакъде... та такива щуротии при нас! ooooh!

Ами хайде наздраве на именниците от сега!





Моите двама дядовци бяха именници лека им пръст!      Flowers Rose Flowers Rose                      Flowers Rose Flowers Rose

# 287
  • Мнения: 867
Честито на всички именници!

Така ми се ходи на парада, но е много студено и мрачно Sad

Етко мина ли ти душа?

Лети така цветно разкакзваш че направо ми се прищя да съм там! Ето това е почивка, без дете! И мен ми се иска но незнам дали ще го осъществим това лято, че ми се иска и Лора да я заведем на море. Пък да ходим после някъде и без нея, много става, нямам толкова отпуска. Но може за няколко дни.

Ели това май е мечта на всеки мъж да живее в къща.И моя по едно време се беше запалил яко. Не е лошо, но изисква доста поддръжка. А и като си представя че ще е някъде в покрайнините и ще се караме за колата...

Арлина и аз така като я оставихме Лора на Русе за два дни не я бях кърмила и си мислех дали да не я отбия. Но гърдите ми се напълниха яко. Та май няма да е засега. А вече нещо ме хваща нервата, досадно ми е, а и тя непрекъснато иска когато сме вкъщи.
Казвай как спинка шушката на леглото. На мен ми се иска да правим детската вече но се чудя точно това дали ще може да спи на нормално легло newsm78

Лора в пясъчника до нас Grinning

# 288
  • София
  • Мнения: 309
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И С ГОРДОСТ ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО!
И на мен ми се ходеше на парада,но малко закъсняхме и го гледахме по телевизията.
Ети-как си?Да не се притесниш пак за многото гости!Те идват да се забавляват,не на инспекция,така че давай по-споко! HugДа са ти живи и здрави мъжете и много да те радват!
Ели-много хубава идея,но пусто много пари и разправии.Ето Арлина може да каже как се строи къща.Но,успех де!Дано да се отделите по-скоро,да нямаш толкова ядове. Peace
Анет-дай,моля те, повече инфо за Еленския Балкан,къде точно бяхте отседнали,какви парички,някой сайт,че като разглеждахме снимките и мъжа ми много се запали да ходим.Но ми се искаше точно на такова място с площадка за деца и животинки,които може да погали.И кръчмичка за мама и тати! Mr. Green

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 11:07 от didito.

# 289
  • Мнения: 1 341
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО. НАЗДРАВЕ!

Анет, това което казвам е самата истина. Незнам дали си забелязала, но аз не си кривя душата и казвам точно това което ми е на сърце. Ако има нещо което не ми допада, ще си замълча, но няма да се прехласвам по нещо което не ми харесва. Бързо да се оправя Мишето, всичко е възможно, ще се оправи големия юнак. Peace Hug
Ели, това за къщата е добра идея, но и не така лесно осъществима. Успех каквото и да решите.

Етко, как си душка?
Арлина, ще свикне малката шушка, май наистина е била стресирана да не я оставите пак. Съдя на по Емата...тя просто не изпуска баща си за секунда. Сутрин плаче за него след сън, на обяд като я слагам да спи също, и след като се събуди пак плаче. Просто й трябва малко време на Зоя и ще си спинк без проблеми в новата стая.

Относно кърменето... Аз мислех, че Ема е на път да се отбива, може и така да е. Не протестира, ако не й дам вечер, не си търси сама, по едно време дори само захапваше и веднага пуска. Та тогава си мислех, че се отбива, защото и млякото ми намаля драстично, но сега и суче само вечер малко по-интензивно и като чели се оправят нещата. Все още не ми се иска да я отбивам, не ми е досадно, защото тя не настоява, ако й дам суче, ако ли пък не си ляга и заспива. Може би сега е момента, но ми се иска още да си посуче. А и бях казала на мъжо, че ще правим 2-ро като Ема се отбие....та той още го помни, и ако не веднага, но само като му издадат документите ще ме погне за още едно, ако я отбия.  Wink

Изчезвам, че Ема се събуди, голям сън, голямо нещо удари днес. Аз пък искам да сме в къщичка в селце (тук ги водят градчета) до Тулуза, но няма да стане, всички къщи са огромни и  съответно наемите са високи.

Хубав ден.  bouquet

пп. забравих да се похваля, от вчера съм на диета, а съм - 2.5 кг.  Peace

Последна редакция: вт, 06 май 2008, 13:19 от Ронка

# 290
  • Мнения: 708
 cheers family travel family4 wash 1ironing newsm53
нямам време да ви прочета ,героите са уморени.
Ехоо как сте. Как изкарахте празниците. Аз не съм имала време да чета само последната страничка, но се радвам за срещичката в русе страхотно изглежда. Хайде чакаме ви с Надето. Иси в Карлово ли сте? Хайде да се видим
 Hug
само минахме да заберем татко да гледа децата ,но сега Марти свършва училище и замислям да ги пратя на карлово при мама и тогва със сигурност ще се обадя аз имам телефона на Надя, ние от миналата година се каним да се срещнем ,но времето все беше против нас Crazy.Отивам да реанимирам ,че у нас е паднала бомба ,правим ремонт на детската и така я зарязахме и тръгнахме ,сега има и много багаж абе ужас.
айде утре от работа ще ви прочета Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 291

Общи условия

Активация на акаунт