Великденски яйца ще боядисват ЮЛСКИТЕ деца!

  • 17 473
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 341
Добро утро, момичета.
Днес ни се размина ходенето до Андора, защото днес е международен ден на труда и може и там да почиват. Иначе времето е супер.
Ели, нищо не казваш. Как сте, що сте?
Ети, да си нагушкаш всички гости мнооого и от мен! Hug
Анет, Пепи, приятно изкарване. Хубаво да си починете. Hug
Хубав ден, сладурки!  bouquet

# 256
  • Мнения: 2 481
Аз ли  Whistling  какво да казвам?

Добре сме!

Честит празник на всички трудещи се!И не трудещи се също... Whistling  bouquet

# 257
  • Мнения: 433
Pozdrawi i slyn4evi pregrydki ot Antaliq Hug
Dnes sym v prinuditelno stoene w hotela,za6oto izgorjah adski ,bez  da se usetq Sick
Ina4e e super gotino i sys sigurnost pak 6e doida.Prawqt mi takiwa spa masagi i turska banq,4e sezamislqm kak da si wzema momyka masagist w BG s men :mrgreen:Mygo oba4e maj e na drogo mnenie Confused
Izmy4vam se s tazi gadna klawiatura i 6e vi razkaga pove4e kato se vyrnem v nedelq...
Celuvki na vsi4ki beb4ovci i pove4e luvbed luvbed

# 258
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 wavey yu5 newsm79 wash hang 1ironing 1dishes  clean food002 knit family travel Flowers Bouquet lovekiss Hug

# 259
  • Мнения: 444
Пепи Не се смъква гадната температура, 4-ти ден я вдигам, но вече съм на АБ...че и страшни налепи се появиха, направо си е ангина. Търках с нишадър, смуках какво ли не, пръсках с едно Аб спрейче  и от ден на ден се влошавах. Най-лошото е, че Дани тази сутрин се събуди в 6ч с Т и малко сополи. Cry Добре, че мъжо си е вкъщи да го дундурика, че той все Гуши иска. ooooh!
Приятно изкарване и да се напечеш хубаво и за мен! Hug

Тиция  Hug

Анет И Дани ги говори същите работи.  Laughing Като ме види да пускам пералня тича той да слага прахта и вика:"Аз", а като му кажа:"Добре, айде ти", той повтаря: "Ти". Съвсем се обърква. Вече свързва по 4-5думички, реди ги едни смешни... Party

Рени Къде изчезна? Пиши как сте? Hug

Иси, Нан И от мен голяма  Hug за 1-та страничка!

# 260
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Здрасти и от мен!
Покрай слънчевите дни и празниците пак се запилях и сега ще трябва доста да чета.И ние се изпокарахме баш на празника. Embarassed
Прегръщам силно малчовците и отивам да ви чета. smile3529


ПЪРВАТА СТРАНИЦА Е СТРАХОТНА!  bouquet

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 17:21 от yanac

# 261
  • Мнения: 845
  love001 cheers Drunk Heart Eyes hug newsm18  bigdance2 family6 kiss newsm46 smile3524 Нямам време да пиша дълго. Все още сме на маса. Много хубаво беше. Децата си поиграха, нагушкаха се и танцуваха. Големи сладурчета са  Heart Eyes Изненадката ми беше Иската със семейството, но бях разсконсперирана от Амери  Wink Успях да ги нацелувам всичките и Киа и Лорчето и Марти и Валери. Crazy
Ети мерсим за поздравите,ама тя защо не пише във форума?Вие по скайпа ли се чухте? newsm78
По мобилните поддържаме връзка. Тя няма интернет у тях и ходи много рядко до зала Sad

Последна редакция: пт, 02 май 2008, 03:40 от eti_31

# 262
  • Мнения: 1 341
Май всички сте го ударили на почивка, а?!
 IVAIA, ВИЖДАМ ТЕ...пиши как сте, как я карате!
Хайде и аз отивам да почивам.
Целувки на всички. Heart Eyes

# 263
  • София
  • Мнения: 309
Ееее,Ети,чакаме снимки от срещичката! Hug

# 264
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ехо къде сте всички Wink

Запразнихте здраво май,а? Hug

На всички болнички бързо оздравяване  bouquet
Нанни Heart Eyes

# 265
# 266
  • Мнения: 1 341
Еххх, срещата в Русе е била страхотна. Всички малчовци са страхотни. Киа е пораснала много. С Ема изгледахме клипчетата и снимките- позна Лорето и се разплака за нея. Иска да я гушне. Sad
Целувки на всички. Heart Eyes
Днес нещо не ми е ден....много ми е носталгично....всичко българско ми липсва. Cry
Махам се, да не ви натоварвам.

# 267
  • Мнения: 314
Момичета,почти се преместихме. newsm44 newsm44 newsm44
На 90% багажите ни са тук.Тази вечер тук вечеряхме и тук и ще спим. Wink А утре ,ако свършим по-раничко,ще вземем и Зоя да си пробва новото легло.Дано да и хареса стаята.Изчезвам.Лека... Hug

# 268
  • Мнения: 433
Ние се завърнахме благополучно и от всичко най-хубаво ми беше как Алекс се разписка от радост като ни видя на терминала.Миличкият,съвсем се беше затъжил Cry
Ще слагам сто перални да пера,че общо-взето измъкнах целия си гардероб : Sickи после ще пиша подробности.За малко пускам само снимки.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234424&view=1&photo=81

Ронка мила, миналата година планирахме заедно да ходим в Турция,а ти взе че забегна Sad
Страхотна среща сте си направили в Русе. Hug

Последна редакция: сб, 03 май 2008, 23:26 от Tizija

# 269
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Тиция, добре дошла на българска земя Hug
Чакаме да разказваш...а и снимките ти ги няма Whistling

Еее, в Русе е било страхотно, искам и аз Crossing Arms
Мърдайте към нас де, ето Мама Дани е от тук, Иската и тя ... и всеки минава от тук, а не се обаждате Crossing Arms Само Пиги, ама и те напоследък все транзит минават Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт