Великденски яйца ще боядисват ЮЛСКИТЕ деца!

  • 17 483
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 688
Здравейте,

първо да кажа, че първата страничка наистина е много хубава. За съжаление на моя лаптоп му дойде малко тежичка и не успях да я разгледам добре, но това, което видях, много ми хареса. Браво на Иси и Нан   bouquet  bouquet  bouquet.

Надявам се всички да са изкарали празниците добре. При нас малко не се получи, още в петък се изпокарахме и настана една ледена атмосфера, която се разтопи чак понеделник наобяд. Милото детенце само гледаше да ни събере в една стая, дърпайки ту единия, ту другия за ръката и после ни сочеше един по един и викаше: "Мама, тати и Яна"  Heart Eyes. Дано следващата група почивни дни да е по-приятна.
Аз все съм недоспала напоследък, не ми се юрка да домакинствам. Сутринта си дремя още, а Яна ми носи книжка и ме буди: "Мамооо, чети, не нани"  Laughing. Откакто бърбори доста, само ги ръси едни смешни. Одеве като гледаше Том и Джери, вика на котето: "Неее, неее, котеее, не гони мишето"  Laughing.
Все по-добре се справя с членуването и мн. число, макар че с тоя сложен български, се обърква и казва например цветета и яйцета  Simple Smile.
От вчера наобяд не се е напишквала, сутринта памперса си беше сух. Но освен че одеве каза, че има пиш, не се е научила да си казва. Днес я питам: "Къде искаш да пишкаш, в голямото или в малкото гърне?", а тя вместо да ми каже, разсъждава: "Гамо гъне, мако гъне, мнооого гънета"  Joy.

Забравих да се похваля, че миналата седмица ни правиха фотосесия, ще слагат в М-телското списание снимки на служители и децата им, ще се похваля, като излезе. Мога предварително да ви покажа някоя снимка, но трябва да се наканя да ги взема от лаптопа на мъжа ми.

Друго какво, миналата седмица ми излезе епикризата от аборта. Според гинеколожката ми не е имало въобще зародиш, още в началото явно не са се улучили подходящите клетки. На мен нещо ми се изпари смелостта за второ, дано след няколко месеца мисля по друг начин, не знам  Confused.

Хайде, стига съм ви заливала с моите неща, а вие да вземете вече да се организирате и да пишете повече  Wink.

# 241
  • Мнения: 2 484
Бета сега се чувстваш така унила,но дано наистина си на друго мнение след време,важното е да сте здрави и да се разбирате Peace

И ние точно на великден се скарахме и то на масата пред всички,,после майка и баба реваха и изобщо стана голям филм,но мина и вече сме ОК!

Друг път може да разкажа ,но то не е за разказване Tired

# 242
  • Мнения: 314
Добро утро!
Момичета,при нас сега е малка лудница,казаха ни,че до края на седмицата трябва да сме се изнесли от апартамента,/ще го дават под наем на други хора/ и да се нанасяме вече.То има доста още неща да се свършат по къщата,баните не са готови,примерно,ама поне 1 от душовете и 1 тоалетна работят,та така ще караме временно.
Ема е голяма сладурана,завиждам благородно за големия двор с райграс,винаги съм искала такъв,ама с детелина.Пред къщата ще имаме само пространство,колкото да си сложим маса със столове и да направя 1 кът за игра на Зоя.
Бета:твоята Яна е опасна.Ние за сега ако правим изречения са най-много с 2 думички. Hug
Изчезвам да мъкна багажи.Приятни разходки ви пожелавам. Hug

# 243
  • Мнения: 1 341
Добро утро, сладурки. Hug
Иси, Нан, все забвавям да ви кажа, че първата страничка е чудна. Поздравления за положения труд и прекрасния резултат!!!  bouquet Hug

Бета, голяма бърборана е Яна. Heart Eyes Браво на момичето. Ема прави изречение от максимум 3 думички.

Арлина, много неприятно, че така прибързано трябва да напуснете апартамента. Но пък от една страна е добре, дано майсторите се забързат малко. Всичко ще си дойде на мястото, не се притеснявай. От начало ще ви е трудничко, но знаеш, че си в собствения си дом и ще ти е хуабво. Незнам дали ти завиждаш за райграса, но аз неблагородно ви завиждам за прекрасният дом който имате. Ще стане чудно, сигурна съм!!! Peace Hug

Тук също има доста почивни дни. От утре до понеделник са почивни, и другата седмица от четвъртък до вторник пак са почивни.

Утре ще отскочим до Андора. Дано времето е хубаво и си направим приятна разходка сред природата и по магазините. Wink
Тук днес пак е облачно и вали. Tired Вчера беше много топло, разходихме се в селцето /квартала/ и Ема и Берта дивяха подобаващо на двора. Немога да я прибера по цял ден от двора, тича беснее...

Айде махам се, че досадих.
Хубав ден.  bouquet

# 244
  • Мнения: 590
Честит празник и от мен с малко закъснение! Пожелавам на всички малки и големи здраве, щастие и незабравими моменти! Иси, НАН ще сложите ли снимка на Ева,на първа страница, качила съм в юлска дружинка. Ева  е с конюктивит. Миналата седмица имаше, капах капки, но не се е излекувала и сега наново.От около месец говори почти всичко, прави си цели изречения. Много са забавни дечицата на тази възраст, не са бебета вече, всеки ден ни учудва с нови неща. Арлина, къщата ви е прекрасна, не се ядосвай, че не сте я довършили напълно, едно по едно и така. Ние на Великден бяхме на вилата, въпреки че не беше много хубаво времето, Ева по цял ден беше навън. Сега пак сме замислили да изчезваме нанякъде по празниците, въпреки че го дават дъждовно.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Привет и от нас!
Ние утре заминаваме в една къща близо до Елена  car003. Притеснено ми е, че баткото ми е втори ден с повръщане, но днес му хакнаха една инжекция в дупето и се надявам утре да е по-добре и да тръгнем Praynig
Да се похваля - купихме си билети за концерта на Лени Кравитц. С мъжо сме му големи фенове Heart Eyes
Айде до скоро!  bouquet

# 246
  • Мнения: 708
! Иси, НАН ще сложите ли снимка на Ева,на първа страница, качила съм в юлска дружинка.
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassedмного съжалявам НАН ми я е дала със снимка ,но аз като ги качвах на гифчета не съм обърнала внимание.Правих ги две вечери след работа до 12 часа и ми се кръстоса погледа.Извинявам се още веднъж.Грешката е моя оправена е само Дю пак от там я вземи и я оправи. Praynig

# 247
  • София
  • Мнения: 309
Иси,Дю,НАН-първата страничка наистина е страхотна!Голямо благодаря за труда и браво за уменията! newsm51 smile3501 newsm51
Рони-много красива малката кукла Еми,истинско френско гадже.Двора е прекрасен!
Ние си изкарахме добре,бяхме по гости-първо във свекитата,после при приятели.Сега на мъжа ми му предстоят 6 почивни дни и ще гледаме да ги оползотворим подобаващо.Дано времето най-после се оправи,та да отидем до Рилския Манастир и да си направим пикник.
Ох,после пак ще пиша,че Влади ме дърпа..

# 248
  • София
  • Мнения: 309
Нанни-и аз съм така.Само дето вече трети ден и малко се пооправям.Поне не ме тресе така,иначе имам страшна хрема,както и Влади.Желая ти скорошно оздравяване!
Иначе и Влади говори само по две думички и много на бебешки-незнам,вашите дечица бърборят ли така неразбираемо?
Бета- Hug Hug Hug
На всички,които са се изпокарали-бързо оправяне на отношенията!  1dating  loveuuuluvbed

# 249
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Здравейте!
И аз по реда си да благодаря за положения труд на създателите на първата страничка! Прекрасна е   bouquet!
Nanny, как си? Смъкна ли температурата?
Ронкааа, прекрасно настроение лъха от снимките! Дано имате късмет утре с времето и успеете да отидете до Андора – чувала съм, че е много приятно там / и евтинко/.
Betta, включвай се по-честичко  Hug! Да нацункаш Янка-бърборанка!
Анет, приятно прекарване по нашия край! В Еленския балкан си е хубаво!

Ние в събота потегляме за Анталия. Може и да се видим някъде а Tizija, ама като не се познаваме...А в петък ще си видя племенника – Александър, че до сега само съм го чувала като плачка, по телефона!

Айде, приятни почивни дни от мен! Не знам дали ще успея да се включа преди да тръгнем!

# 250
# 251
  • Мнения: 845
  love001 на всички!
До 22 часа бяхме на РД на кръщелника ми/става но 4 годинки/, но на Венци му се доспа и стана кисел и се наложи да си се приберем. Сега спинка блажено   sleepuu , а мама си похапва тортичка пред компа. Wink
Бета-не унивай моля те! Когато му дойде времето ще те зарадва бебчо Simple Smile Аз се бях свила и ми трябваха цели 3 годинки, но нали сега си гушкам Венцито  Heart Eyes То си ми е награда за дългото чакане  Grinning Пък и сега принцеската ще те радва със своите постижения и бърборения. Много мами от нас не могат да се похвалят, че дечицата им говорят. Знам, че много скоро ще ни сюрпризираш пак с прекрасна новина  Simple Smile
pepi111 -весело изкаране на Анталия и много слънчево време и прекрасни мигове с племенника ти Hug
didito. -споко и Венци говори на китайски. Повечето думи не му разбирам, макар че  някой вече ги разкодирам и знам какво иска милото hahaha
Ох, аз ще си лягам пред телевизора и да отмарям, че утре ме чака много интересен ден. Ще си имам гости-многоооо-две снахички ще ми идват да си ги погледкам. Утре ще си ги нагушкам и Лорчето и Доми Heart Eyes Heart Eyes и още две слънчица-ама няма да развалям изненадата към Амери и Синеоче  smile3534 Чак утре ще ви кажа  Wink

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 23:59 от eti_31

# 252
  • Мнения: 845
Ама и аз съм за убиване  Banghead От една седмица ще ви пиша нещо и все забравям  tantrum  Имате специални поздрави от Didi_81/Видин/ от Италия. Много са добрe. Мъника бил послушен и всичко е на 6 при тях  Simple Smile

# 253
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Pepi благодаря! Приятно прекарване и на вас в Анталия / И ние смятаме това лято да ходим там на море, а ма да видим - обикновено каквото планирам по-рано не става Crossing Arms/
Спокойни почивни дни и само приятни емоции със семействата!  bouquet
Само да ви кажа и една смешка с Тошката и изчезвам.Той от известно време иска всичко да прави сам и все вика - АЗ, аз......... И аз понеже му отговарям - Добре - ти, ти и той сега започна да си казва Ти  hahaha. Питам го за нещо кой.......... и той се посочва и казва - Ти. До като разбера за кого става въпрос  Joy

# 254
  • Мнения: 2 484
Ети мерсим за поздравите,ама тя защо не пише във форума?Вие по скайпа ли се чухте? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт