Великденски яйца ще боядисват ЮЛСКИТЕ деца!

  • 17 508
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
Христос Воскресе.

Много здраве, радост щастие и усмивки. Светли христови празници момичета!


Поздрави от Русе!

Етка не знам дали ще се видим днес или утре, че много лошо времето , а ми се иска с децата. Може на 1-ви 2-ри.

# 226
  • София
  • Мнения: 309
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ И НЕКА СМЕ БЛАГОСЛОВЕНИ!ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЧИЦАТА!

# 227
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!
Нека Господ пази нас и нашите семейства!
Hug

Ние снощи доста се "намокрихме" и още съм в транс. Направо бях забравила какво е да ставаш с махмурлук. Чудя се преди 3-4 год. как съм издържала на това всеки ден ooooh!  Остарявам Confused

Дая беше в Карлово и днес си я чакаме ... да ни начупи яйцата Mr. Green

Усмихнат дена на всички! Heart Eyes

# 228
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!


Нека да се чукнем за здраве с шарени яйца,да запалим свещта на милосърдието и нека всеки въплъти в себе си образа на Христос.Честит ВЕЛИКДЕН!!!

# 229
  • Варна
  • Мнения: 1 136
Честит празник! Светлина , мир и благополучие в домовете , сърцата и душите ни  easter easter

# 230
  • Мнения: 1 294
Честито Възкресение Христово!
Нека Неговата саможертва ни изпълва с надежда, любов и вяра в едно по-добро бъдеще!

# 231
  • Мнения: 39
ХРИСТОТ ВОСКРЕСЕ - ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
ДА СМЕ ЗДРАВИ, БЛАГОРОДНИ И ДОБРИ ХРИСТИЯНИ!


  bouquet  bouquet  bouquet

# 232
  • Мнения: 1 241
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО!!!
Пожелавам ви много здраве, късмет и щастие!

# 233
  • Мнения: 324
С писано яйце в ръката, easter
с пламъче горещо в душата Two Hearts
и с надежда за едно начало ново,  ideauu
нека и на вас да е честито Flowers Sunflower
ВОСКРЕСЕНИЕТО ХРИСТОВО!
Много здраве и късмет! Hug lovekiss

Иси, НАН  smile3501 newsm10  love001 newsm51

# 234
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета.  Hug
Отдавна не бях влизала във форума  Embarassed, но не е защото не искам. С тази работа, където я подхванах изобщо не ми остава време. Явно съм отвикнала да работя и като се върна вкъщи направо се трупясвам. Нямам сили за нищо. Предполагам, че по нататък ще ми олекне малко. И затова малко със закъснение, но все пак да почерпя.



Благодаря ви, че сте се сетили за мен и за пожеланията. Страшни сте.  Peace
Та сега набързо да честитя.
ЧЕСТИТО ВЪЗКРЕСЕНИЕ ХРИСТОВО.
Честито бебче на Пепи. Да ти е живо и здраво. И много да ви радва.
Иска, НАН справили сте се блестящо. Останах очарована и безмълвна от вида на първата ни страничка.  newsm51
Ронка, радвам се, че вече сте се устроили, сте се успокоили и нещата си вървят по реда.
Бета  Hug
Честито и на всички останали, които съм пропуснала, че малко по диагоналната система прочетох темата.   bouquet
Ох ще ставам вече, че много се застоях и моите хора "дигат гири". При първа възможност пак ще се включа.

# 235
  • Мнения: 314
Честито Възкресение Христово!

Moмичета,нямахме нет седмица вече #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire,та много имам да наваксвам.Доставчика ни е голям Г.ззззззз.А половинката ми му вика: Веско-педе..ста! Sick.Ама такъв си е де.Направо съм бясна! #Cussing out #Cussing out #Cussing out Отивам да ви чета.Лека! Peace

# 236
  • Мнения: 444
Честито Възкресение Христово! Hug

Много малко сте изписали, хайде връщайте се кой от къде е и да разправяте...
Аз от вчера съм с Т, цял ден не можах да я смъкна, а вечерта вдигнах 39,5. И освен Т и малко зачервено гърло, нищо друго ми няма, но тази сутрин пак се тресох в леглото от Т...вирус ли е, незнам, да минава бързо, че се притеснявам за Данката. Praynig
А той милият, как усеща, че ми има нещо - постоянно идва да си слага главичката на рамото ми и вика: "Мама пачи Дани"- била съм плакала за него и ходи един намръщен. Rolling Eyes
Жоржи Как е Друндела?  Praynig Hug Praynig Много болести тази зима, страшна работа! Confused

Ставам да си пия хапчетата и да полегна, докато малкото е на разходка с дядо си. Излезна с рев за мама... ooooh!

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 12:11 от Nanny

# 237
  • Мнения: 1 341
Честито Възкресение Христово и от мен, момичета-кокичета!
Много здраве и семейна топлина в домовете Ви!  bouquet
Ние в неделя правихме РД и Великден. Изкарахме много добре.
Ето и малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=65085&photo=92

# 238
  • Мнения: 845
Хм,  newsm12  никой не пише.  Rolling Eyes  Май всички видяхте хубавото време и по цял ден сте по площадките. Днес Венци игра блус на площадката с една кака на 2г. и 2м. Joy Хвана я за двете ръчички и се клатеха  Crazy а аз им бях музикалното оформление с мобилния  Party Обожава да е навън и мразя момента, в който трябва да го излъжа да се прибираме  ooooh! Пък и цял ден е затворен в яслата и като си го прибера е като отърван. Поне ще имаме повече почивни дни да сме заедно, че след празниците почвам работа. Офффффф.
Ронка-това е вашата градинка нали? Много е просторна. А и Емка е станала голяма госпожица-пу-пу.
Nanny-бързо да оздравяваш, че така е много лошо  Tired и дано мъника не се разболее  Praynig, че тоя пуста температура много мъчи.
arllina-не се ядосвай. Нали сега си с нас  Wink
Синеоче-времето се оправи Wink

# 239
  • Мнения: 1 341
Ети, това е 1/3 от двора, целия е с райграс....много е просторно и красиво. Ще сме още малко тук, в процес на търсене на квартира сме. Дано скоро намерим, за да сме сами.

Нани, бързо оздравяване.

Никой не пише, ей, забегнахте. Хайде всички на отчет как са минали празниците. Wink

Лека и мека. Hug

Общи условия

Активация на акаунт