....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 7

  • 21 794
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 490
Здравейтеее Peace
За татусите по корема - жената на Емо обесняваше в "часът на мама" как има татус там и колко грозно и станало и препоръча жените да не си правят на корема и гърдите, понеже те най-много се променят през годините и каза, че за съжаление с каквито и мазила да се мазеш в повечето случаи по време на бремеността 95% от жените татусите им се промнят  Peace


ама съм умница - точно това ме спря едно време да си направя татуировка на пъпа, като си представих как ще се разтегли като забременея и че нямам на идея на какво ще прилича след това...

# 61
  • Мнения: 803
Здравейте и от мен! Simple Smile

Белучи, какво стана с твойто тату? Нали искаше да я дооправяш малко? Как се развиха нещата?Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 641
Белучи,Пети   може и да ме смъмрите ,но си харесах друга.
 Тази ще да е, по-вече ми харесва от другата. Crazy
Вашето мнение? Heart Eyes
http://www.tevza.org/irina/tatoo.jpg

# 63
  • София
  • Мнения: 819
Белучи,Пети   може и да ме смъмрите ,но си харесах друга.
 Тази ще да е, по-вече ми харесва от другата. Crazy
Вашето мнение? Heart Eyes
http://www.tevza.org/irina/tatoo.jpg

Уха, супер, мойта искам да е нещо подобно, само че с две вълнички - преплетени Овен и Водолей Peace Hug

# 64
  • Мнения: 3 641
Пети, мен пък линиите ми напомнят на сърце. И черна да бъде, нали Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 819
Пети, мен пък линиите ми напомнят на сърце. И черна да бъде, нали Rolling Eyes

Много ясно, че черна, иначе според мен ще селянее Rolling Eyes

# 66
# 67
  • Мнения: 494

Много яка .Следващата ми може би ще е там ,но засега нека мъжо първо се примири с тая дето я направих,че доста време му трябва .

# 68
  • Мнения: 1 179
Ми аз май, както винаги ще съм на обратно, но първата по ми хареса. Тази е хубава, но аз лично бих прибавила и нещо от себе си, за да я направя уникална.  Peace
Първо мислех да си правя тату на кръста, но всяка втора беше с плетеница точно на това място и се отказах, просто защото все искам да се различавам от тълпата (не искам да обидя никой де, да не се засегне някой, просто изказвам мнение).  Т.е. ако реша да се татуирам на това място ще измисля нещо, което не съм срещала.

# 69
  • Мнения: 75
Здравеите Момичета

Четох четох и накрая реших и аз да се вклиуча.

И аз влизам в отбора на татуираните мами
Правих я преди 3 години малко кофти се вижда извинете но правих снимката с подръчни материали(демек Камерата)

# 70
  • Мнения: 1 243

Белучи, какво стана с твойто тату? Нали искаше да я дооправяш малко? Как се развиха нещата?Simple Smile

Ами засега нищо, цветовете омекнаха, окото взе да си личи да му се невиди  Joy Есента ще мисля за евентуален поправителен, като си дойде един познат татуист от Англия. Но си я харесвам все повече и повече Wink

Jeni J , не че е важно, но все пак да си кажа, че на мен първата повече ми хареса на пръв поглед. Наистина внеси и нещичко от себе си , да стане различна и "твоя си". И успех!

Моето братовчедче скоро ще направи 18 и иска и той тату  ooooh! Сакън да не види и той нещо! Mr. Green Та иска засега нещо малко на китката, по-скоро трайбъл. Някакви идейки?

# 71
  • Мнения: 1 179
Здравеите Момичета

Четох четох и накрая реших и аз да се вклиуча.

И аз влизам в отбора на татуираните мами
Правих я преди 3 години малко кофти се вижда извинете но правих снимката с подръчни материали(демек Камерата)


Много ти е хубаво татуто.  Peace

# 72
  • Мнения: 3 641
Erikaa, много е красива и същеврменно нежна.
Белучи,ще мисля още малко. А според теб, колко процедури  се правят за нещо подобно, което съм харесала. И как е практиката, отиваш и ти рисува първо, прави ли се тест за алергичност? Hug
Извинявайте,че  питам така, но да се информирам Embarassed

# 73
  • Мнения: 75
Jeni JИзвиняваи че се намесвам но това което си си избрала не е ли малко банално вече(не изкам да те убидя или да се съмнявам във вкуса ти) виждала съм го на 1 200 000 места поне вече и ако си го слагаш на кръста ми се струва доста малко и може да стои като изплиуто.Разрови се има много хубави татоировки които ще ти стоят къде къде по добре от тази.Според мен трябва да си избереш нещо по различно което не се среща често за да имаш някаква индивидуалност и да не се сливаш с ВСИЧКИ.
Все пак това е тату и е за винаги УСПЕХ. Peace

# 74
  • Мнения: 3 641
Въобще не се обиждам даже се радвам за мнението.  bouquet За това пиша тук да обменя идеи и опит с много от Вас, пак отивам  да се ровя и разглеждам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт