Дали да не опитаме да номинираме ....

  • 5 314
  • 126
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 467
Мдам  Hug Пръжни картофки и идвай на по бира.

# 16
  • Мнения: 1 212
Jes, моля .... конкретно  Praynig, имена търсим/я/  Peace
И аз вярвам, че има такива места  Wink .... ама доказателства давай  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 46 518
От първия път, когато стъпих в София, разбрах, че това е моето място.
Обичам динамиката на града, шума и многото хора, това, че няма нещо, което да ти потрябва и да не го намериш на една ръка разстояние, както и възможността да работиш, каквото ти харесва.

Пък като си вземеш отпуска, кеф ти планина, кеф ти море, как иначе да им се зарадваш, ако са ти все на разположение  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 467
Jes, моля .... конкретно  Praynig, имена търсим/я/  Peace
И аз вярвам, че има такива места  Wink .... ама доказателства давай  Mr. Green

Ако го намеря, ще се преселя. И ще споделя име.

# 19
  • Мнения: 2 386
За градовете като избор съм говорила много преди - Стара Загора, Бургас и Пловдив са местата за мен. 

Ако говорим хипотетично - искам да живея в Созопол - тишината, морето, атмосферата, зимното море...Туристите, уличните музиканти и Аполония лятото..  Heart Eyes
Безвремие е точната дума. http://www.evgenidinev.com/seen_in_my_camera/sozopol_at_the_end_of_the_winter/

# 20
  • Мнения: 957
Созопол.. - Санта Марина..само закрития басейн му липсва..мога само това да правя..да седя на басейн през зимата и на плажа лятото..това ми е мечтата.

# 21
  • Мнения: 2 386
Дано не станем повече. Обичам да ми е просторно в мечтите.  Mr. Green
(Моята мечта е друга, всъщност.) Стара къща, от най-старите, в края на Стария град.  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 835
Обичам Пловдив, там най-дълго съм изкарвала извън София, обикаляла съм много, но никъде другаде не съм живяла освен в София, обикновено все ми е домъчнявало за дома, атмосферата тук, познатото, близкото, дори шума на колите, трамвая, лудницата. Ако изкарам един месец някъде другаде, изпадам в безтегловност, обхваща ме летаргия и космически мързел, а иначе обожавам тишината, обожавам малките градчета, обожавам и селцата, направо съм като хипнотизирана, но не знам дали бих могла да живея там, за постоянно.
Ще номинирам Пловдив, но къде бих живяла, не знам, докато не опитам. Ако търся спокойствие и тишина, ще е далеч от всякакъв град.

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, и аз като Никол...Градско момиче съм, обичам и шума, и динамиката, и всичко на големия град. Да, ама годинките си казват вече думата сякаш...Започна да ми писва Rolling Eyes Клубовете вече все едни и същи...място за разходка не остана...задръстванията ме убиват Sad Сякаш и на мене вече ми се иска някое по-спокойно местенце...Търново примерно. Родния ми Плевен не ми е интересен, пък и толкова близо до роднини не е много здравословно Mr. Green
Но всъщност съвсем не съм сигурна, че ако си купя къща в някое от софийските селца, няма да ми писне на втория месец Wink

# 24
  • Мнения: 17 546
Варна, Бургас, Поморие, Созопол, Несебър.

# 25
  • Мнения: 1 732
Варна. Поради много причини.
Другото място, на което остана част от сърцето ми е Сандански.
Там е зачената и дъщеря ми.
Обичам да се разхождам в парка. Няма по-чист и поддържан парк или просто аз не съм виждала.
Искам да живея там, нищо, че е много топло. Ще се къпя цяла зима в топли минерални води.

# 26
  • Мнения: 3 405
Варна
Пловдив
Смолян

# 27
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Пазарджик. Обожавам го. Въпреки, че съм родена в София, най-много харесвам този град.
Сега когато отида там се зареждам с невероятна енергия.

# 28
  • Мнения: 2 161
Варна-на първо и второ място.На трето място номинирам София.Това са двете места,на които бих живяла.Има красиви,божествени кътчета,но там аз не мога да живея постоянно.Освен Варна и София,както и Пловдив,но там ми е много горещо през лятото,всичко друго за мен е глухо и скучно.Мога да почивам една седмица,да се наслаждавам на тишината и спрялото време,но толкова.Една седмица!

# 29
  • Мнения: 4 195
Велико Търново......много ми харесва, има някаква уникална атмосфера, ако за 3 дни престой правилно съм преценила
Но и с кеф бих си отишла на моето си село - Ярлово, Софийско, толкова е хубаво, зелено и спокойно, къщата ни е от тези старите, със кал правени - най - уютната къща на земята Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт