Дали да не опитаме да номинираме ....

  • 5 328
  • 126
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 451
Харесвам малките, спокойни и красиви градчета. Родом съм от Бургас и съм живяла 25 години там, така че Несебър и Ахтопол са  идеален вариант. Ах, морето...

# 76
  • Мнения: 2 818
Ако може да е някое забито селце с хубава земя, далеч от заводи, коли и пушачи.... но с интернет  Mr. Green и хубави пътища...

Инак гласувах за Благоевград и Разград. Имам положителни, но бегли впечатления от градовете.

# 77
  • Мнения: 118
Балчик,Търново или Смолян,макар че винаги ще си ме тегли към дома.

# 78
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Велико Търново, не знам защо, Бургас и Ахтопол - морето.

# 79
  • София
  • Мнения: 625
От както се помня живея в София. Първите ми детски спомени са парка Заимов, детския куклен театър, театър София, докторската градина. Изпитвам чувства дори към Перловската река.
След това през тинейджърските години калния, разкопан Младост 3.
Малките улички в центъра. Моста на НДК.
Зората на комплекса Овча купел. Княжево, Витоша...красота...все още ги нямаше палатите загрозили любимата ми планина!
Едва ли има място, което да не пази някакъв мой спомен! И затова когато се връщаме от някъде и минавайки покрай Кремиковци всички започват да  запушват носове, аз не го правя...просто знам че се прибирам в къщи!

# 80
  • out of space
  • Мнения: 8 574
На всякъде по морето + в Плевен.
В Пловдив за нищо на света  Sick

# 81
  • Мнения: 2 614
Някъде далеееече, далече.... Но номинирах - Ахтопол и Смолян!  Peace

# 82
  • Мнения: 1 241
Вече го направих - пренесохме се в Пловдив м.г. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 3 423
Благодаря, никъде.

# 84
  • Мнения: 210
Пловдив или Несебър.Харесвам и други градове предимно в Северна България,но там май,че е по-хладно,а това не ми понася.

Последна редакция: сб, 17 май 2008, 11:10 от atanaska mama

# 85
  • София
  • Мнения: 3 064
Град - Бургас.
Село - Варвара. И ще го направя някой ден! Основите са положени.
Иначе съм си от София, единственото, това, което ме задържа е, че съм привързана донякъде към родния си град и голямата част от приятелите са ми тук.

# 86
  • София
  • Мнения: 5 289
От първия път, когато стъпих в София, разбрах, че това е моето място.
Обичам динамиката на града, шума и многото хора, това, че няма нещо, което да ти потрябва и да не го намериш на една ръка разстояние, както и възможността да работиш, каквото ти харесва.

Пък като си вземеш отпуска, кеф ти планина, кеф ти море, как иначе да им се зарадваш, ако са ти все на разположение  Mr. Green
Не за първи път съм на същот омнение.
От София неискам да мърдам никъде,това си е моят град.Ако ми се наложи да живея другаде сигурно ще почина от носталгия. Tired

# 87
  • Мнения: 22
Във великото Велико Търново...пазя страхотни спомени, понякога с тъга си спомням за няколкото години прекарани там.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 640
Балчик.  Любим ми е , бели стръмни улички, рибари, романтика, а и Двореца. Аха... , май там ми се живее, но пък и аз съм си такава, селянче.

# 89
  • София
  • Мнения: 2 109
Аз бих живяла в Кърджали , но го няма в опциите.
Страхотно чист и поддържан град.

Общи условия

Активация на акаунт