AVON обсъждане на продукти-5

  • 22 893
  • 607
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 994
Здравейте!
Искам да попитам, някой ползвал ли е продуктите от страница 50/51- гел за очи Hydra Radiance, овлажняващ нощен крем и овлажняващ крем за лек тен на лицето...Сега са на доста добра цена-13.90 за трите, та се чудя дали да поръчам Simple Smile
ами на мен тези серия ми харесва много  Peace  според мен е  много подходяща за млади момичета и жени, защото е лека и щадяща.Попива доста бързо и наистина овлажнява кожата

# 16
  • София
  • Мнения: 3 581
Здравейте!
Искам да попитам, някой ползвал ли е продуктите от страница 50/51- гел за очи Hydra Radiance, овлажняващ нощен крем и овлажняващ крем за лек тен на лицето...Сега са на доста добра цена-13.90 за трите, та се чудя дали да поръчам Simple Smile
Аз - гела за очи и крема за тен. Гелът ми е любим за очи - вече 3-та опаковка свършвам. Чувствам една лекота в очите и тена се избистря. Кремът за лек тен го ползвам от около 2 седмици и мисля че има ефект ама не мога много да преценя защото ходя и на солариум  Иначе в началото малко ми се люпеше. т.е става на люспи или там незнам как да го обясня

# 17
  • Мнения: 1 259
Някой виждал ли е пътната чанта на живо? Да нестане като с Beatrice, дето пишеше 2 вътрешни джоба, а липсваха!

# 18
  • София
  • Мнения: 3 581
Някой виждал ли е пътната чанта на живо? Да нестане като с Beatrice, дето пишеше 2 вътрешни джоба, а липсваха!
е кой да я виждал - утре се поръчва за първи път
освен някой координатор - ама нали ти си такава Thinking

# 19
  • Мнения: 1 259
Еми аз затова питам, ако я бях виждала, нямаше да повдигам въпрос!

# 20
  • София
  • Мнения: 3 581
Еми аз затова питам, ако я бях виждала, нямаше да повдигам въпрос!
е и аз това казвам де - щом 1 координатор не я е виждал какво остава за представител.  Party
Да кажат зоналните че ще ги  #2gunfire smile3532

# 21
  • Мнения: 1 259
Ох, поръчвам я пък ко трябва ще я връщам!

# 22
  • Мнения: 1 336
Някой знае ли тампоните за гладка кожа без пъпки - 30 тампона, 6.90 как се използват?
Обикновени тампони ли са или лепенки?
Благодаря предварително  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 414
Аз вместо запис да кажа, че си поръчах спрей за тяло ягодка... и ще се изям хахаах Simple Smile  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 994
Някой знае ли тампоните за гладка кожа без пъпки - 30 тампона, 6.90 как се използват?
Обикновени тампони ли са или лепенки?
Благодаря предварително  Simple Smile
тампоните са напоени с лосион и са за почистване на лицето.Не са лепенки

# 25
  • Мнения: 1 259
Някой знае ли тампоните за гладка кожа без пъпки - 30 тампона, 6.90 как се използват?
Обикновени тампони ли са или лепенки?
Благодаря предварително  Simple Smile

В кутийката са 30 броя, просто си изкарваш едно и си почистваш лицето, те са си напоени...

# 26
  • София
  • Мнения: 3 581
аз пък имам въпрос за обновяващия едноетапен пилинг с 30-те тампона. Някой да има идея какво точно представлява и как се нанася newsm78

# 27
# 28
  • Мнения: 491
Някой виждал ли е пътната чанта на живо? Да нестане като с Beatrice, дето пишеше 2 вътрешни джоба, а липсваха!

Ами аз съм я виждала на живо, но вътре не се сетих да погледна Embarassed Иначе ми хареса, голяма е и ще побира доста неща. Всъщност, видях всички нови чанти на живо, но изобщо не съм ги разглеждала от вътре.

# 29
  • Мнения: 1 259
Мерси все пак...ох,май утре ще скокна до офиса, да се поогледам за нещо новичко....иначе видях спрея на LBD, супер...аромата ще е с теб през целия ден!

Общи условия

Активация на акаунт