AVON обсъждане на продукти-5

  • 22 903
  • 607
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 119
Една клиентка ме пита за сенките -четворката зелените,а аз нищо не мога да кажа някой може ли да ми каже по подробно,хубави ли са ,събират ли се...?

# 31
  • Мнения: 3 835
аз пък имам въпрос за обновяващия едноетапен пилинг с 30-те тампона. Някой да има идея какво точно представлява и как се нанася newsm78

Вече е късно за тази процедура - най-добре е да се започне в края на октомври-ноември.  Naughty
Аз реших да го правя януари-март, а имаше много слънчеви дни и все треперех да не ме види слънце.

За употреба - след почистване и на сухо лице. Обтрива се и не се отмива. След около 15 мин слагам хидратиращ крем - аз за тази цел ползвам колагеновия крем.

# 32
  • Мнения: 3 835
Една клиентка ме пита за сенките -четворката зелените,а аз нищо не мога да кажа някой може ли да ми каже по подробно,хубави ли са ,събират ли се...?

Зелените ги видях за малко. Имам лилавата палитра - цветовете са страхотно подбрани. Трайни са. Леко блестящи. Много хубави сенки!  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 3 581
аз пък имам въпрос за обновяващия едноетапен пилинг с 30-те тампона. Някой да има идея какво точно представлява и как се нанася newsm78

Вече е късно за тази процедура - най-добре е да се започне в края на октомври-ноември.  Naughty
Аз реших да го правя януари-март, а имаше много слънчеви дни и все треперех да не ме види слънце.

За употреба - след почистване и на сухо лице. Обтрива се и не се отмива. След около 15 мин слагам хидратиращ крем - аз за тази цел ползвам колагеновия крем.
Стики, не е ли като пилинг маска - после да се отлепва. Не мога да разбера как така не се отмива

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Тук "пилинг" не значи, че се отлепва или излющва продукта, както е при пилинг-маските, а че се излющва и обновява самия повърхностен слой на кожата и затова се пази от слънцето, тъй като новата кожа е адски чувствителна за УВ лъчите и може да се получат пигментации разни.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 581
Тук "пилинг" не значи, че се отлепва или излющва продукта, както е при пилинг-маските, а че се излющва и обновява самия повърхностен слой на кожата и затова се пази от слънцето, тъй като новата кожа е адски чувствителна за УВ лъчите и може да се получат пигментации разни.
мерси за отговорите - само пак не разбрах как така не се отмива. Нали "мъртвата кожа" трябва по някъкъв начин да се отлюпи

# 36
  • Мнения: 36 034
тя се 'изяжда' от киселината, с която е напоен тампона

# 37
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Вчера имах честта да разгледам новите продукти от к07 ик08...
Пътната чанта наистина си я бива и вътре има някакви джобчета с ципове... Абе.. Струва си парите....
И на мен наживо ми изглеждаше по-голяма от колкото в каталога

# 38
  • София
  • Мнения: 3 581
Вчера имах честта да разгледам новите продукти от к07 ик08...
Пътната чанта наистина си я бива и вътре има някакви джобчета с ципове... Абе.. Струва си парите....
И на мен наживо ми изглеждаше по-голяма от колкото в каталога
onejnost а дали има голяма дръжка за през рамо или е с две малки
А какви са новите продукти в К8

# 39
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Може да се провеси през рамо-да....
Има една чантичка с черно и бяло,която в к7 върви с разни мазила вътре... Страшно симпатична ми се стори....
Също така доста бижута видях...
Както и очилата,шапката и пареото в к07...
Зелената серия от аксесоари от същия каталог..
Абе,доста нещица Simple Smile

# 40
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Утре съм дежурна в офиса.... Давайте заявка какво да ви снимкам от нещата...като модел ще използвам колежка с нормален ръст Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 3 581
Може да се провеси през рамо-да....
Има една чантичка с черно и бяло,която в к7 върви с разни мазила вътре... Страшно симпатична ми се стори....
Също така доста бижута видях...
Както и очилата,шапката и пареото в к07...
Зелената серия от аксесоари от същия каталог..
Абе,доста нещица Simple Smile
Аз от К7 съм си харесала шапката и очилата- можеш да ги снимаш и да кажеш отзиви
Зелената серия аксесоари  newsm78 не знам коя е честно
Черната чантичка ми е малка - ако някой дру я иска
Има една поставка за горене на ароматни вещества от Планет Спа - тя как е
И естествено коментираната хладилна чанта
От К8 нещо не мога да си харесам продукти
Може би има едно бижу във формата на цвете - него ще си взема обаче К8 засега ми се струва че ще е доста слаба

# 42
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Очилата са много особена форма... примерно на мен не ми стоят на лицето както трябва...

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
Очилата са много особена форма... примерно на мен не ми стоят на лицето както трябва...
И аз не обичам да си купувам очила без да ги меря но мисля да рискувам, ако не - ще ги подаря на някоя клиентка

# 44
  • Мнения: 92
Аз бих искала да помоля за снимка на пареото ако е възможно - в каталога изглежда супер, особено с тъмен бански.

Общи условия

Активация на акаунт